Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Péntek, 2017.11.24]
Oldal 1 / 11
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Filmek
Filmek
Kiss MátéDátum: Péntek, 2014.08.15, 11:37 | Üzenet # 1
NeuroAnnyira, de annyira atomkirályos lett a Captain America: The Winter Soldier, hogy ennek kapcsán indítok egy filmes topicot, bár mostanság elég light a látogatottság. biggrin
De komolyan, ez felnőtt az Avengers mellé, én legalábbis a virtuális polcomon simán melléteszem. Kapitány amúgy is a kedvencem mind közül (na jó, Black Widow mellett, mert hát mégiscsak Scarlett Johansson biggrin ) és most végre olyan filmet kapott, amit megérdemel. 10/9 - mert van benne 1-2 picit gyenge pont, de tényleg nem sok és nem túl zavaróak. Aki szereti a szuperhősös filmeket és tudja, hogy ezek arról szólnak, hogy a jó mindenkit megver és persze sosem hal meg, annak kötelező. Aki csak látványos akciófilmet akar annak is.
Viszont érdemes megnézni a többi Marveles filmet is hozzá, mert úgy áll össze rendesen a sztori és a karakterek, akik itt szerepelnek.
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275
Státusz: Offline

Farkas ZsoltDátum: Szombat, 2014.08.16, 22:24 | Üzenet # 2
WolfJól tetted. smile
Meg is lestem a filmet. Nekem is bejött. A napokban megfogom még nézni: (szabin vagyok szóval van idő most filmet nézni) The Amazing Spider Man 2, Sabotage, Noah. Nem tudom milyenek eme alkotások mert írtak mindegyikről jót is rosszat is. Majd megnézem és eldöntöm, hogy tetszik vagy nem. biggrin

Hozzáadva (2014.08.16, 21:24)
---------------------------------------------
Én nem vagyok egy nagy filmkritikus de ez a Szabotázs egy nagy rakás kaki. NE NÉZZÉTEK MEG. Ilyen fos filmet még talán nem is láttam. Inkább megnéznék 50 részt a Barátok Közt-ből mint ezt.

A Noé viszont szerintem nagyon jó lett. Érdemes megnézni.

Vezér-őrnagy
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 438

Kiss MátéDátum: Szombat, 2014.08.16, 23:16 | Üzenet # 3
NeuroA szabotázsról eddig mástól is csak ezt hallottam... majd a Beavatottra vagyok kíváncsi, csak elfelejtettem hazahozni tegnap.
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Filmek
Oldal 1 / 11
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált
Copyright MyCorp © 2017 | Honlapszerkesztő - uCoz