Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Hétfő, 2017.12.11]
Oldal 5 / 5«12345
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Assetto Corsa
Assetto Corsa
Kiss MátéDátum: Péntek, 2013.08.30, 14:19 | Üzenet # 1
NeuroVégre megjelent: ITT megvásárolható

GTR-Masters rank: LINK

GTR-Masters rank app letöltése: LINK - Reghez kötött, figyeljetek a helyes kitöltésre!

Segítség a multiplayerhez: LINK

Autó template-ek - a játék tartalmazza:
Steam\steamapps\common\assettocorsa\dev\skin_templates
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275
Státusz: Offline

Farkas ZsoltDátum: Vasárnap, 2014.11.02, 13:16 | Üzenet # 201
WolfSzerintem is a legnagyobb baj a szervezetlenség volt de a VCRC-n amúgy is eléggé háttérbe van szorítva az AC. Ugye ott futnak az rf bajnokságok és értelem szerűen azzal van foglalkozva. Kéne valaki aki ráfeküdne az AC-ra aki akár Én is lehetnék mert megvan a szerver hozzáférésem. Ha elkezdenénk reklámozni a VCRC AC versenyeit akkor biztos vagyok benne, hogy ott is lenne létszám. Ugyan úgy ahogy a Masters tolja a PH-n az infóit folyamatosan ugyan úgy lehetne a VCRC-t is reklámozni. Nyilván vannak még AC-nak hiányosságai de ezektől simán lehetne egy-két versenyt csinálni.
Vezér-őrnagy
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 438

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2014.11.16, 16:16 | Üzenet # 202
NeuroHa valahol indulnék GT3-ban, akkor verda már lesz hozzá. biggrin

Csatolások: 9586742.jpg(315Kb)
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2014.11.16, 17:20 | Üzenet # 203
NeuroKicsit sok az eye candy meg a homály felcsavart grafikával... wacko

(ezen az egy képen nincs feltekerve, így használom)
Csatolások: 8136689.jpg(426Kb) · 1126280.jpg(470Kb) · 3016869.jpg(396Kb) · 9743074.jpg(422Kb)
Főni

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2014.11.16, 19:17 | Üzenet # 204
KaraDaniNot bad wink
Hogy lehet festéseket osztani, azt már tudni? Lesz valami megoldás ami automatikusan húzza a többiekét gyárilag? Vagy modra kell várni ehhez is?
Csíter
Csoport: Barátok
Üzenetek: 505

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2014.11.17, 00:09 | Üzenet # 205
NeuroÉn nem tudok róla, hogy lehetne. Egyelőre rF1 üzemmódban működik a dolog, bár legalább ha nincs meg egy festés, akkor is megy a játék, csak te nem azt látod.
Főni

Dániel KaragityDátum: Hétfő, 2014.11.17, 20:17 | Üzenet # 206
KaraDaniAkkor majd ez is a modderek dolga lesz. Nehogy már úgy kelljen, mint rf1-ben könyörgöm. Azért azóta eltelt majd 10 év biggrin Gondolom majd valaki előbb-utóbb megcsinálja.

Az üzenetet módosította KaraDani - Hétfő, 2014.11.17, 20:18
Csíter

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2014.11.17, 20:37 | Üzenet # 207
NeuroVolt róla szó, hogy lesz majd valami szinkronizálás-féle. De gondolom ez is valahol a lista legvégén van, mint több más egyéb fontos dolog... wacko
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2014.11.30, 13:57 | Üzenet # 208
NeuroNem tudom milyen vas kellhet ennek a játéknak, hogy maxon fusson, de egy GTX670 erre még bőven nem elég. biggrin Legalábbis, a multihoz alapvető 100+ fps eléréséhez - mondjuk nem tudom van-e még a low fps, low laptime bugja a játéknak. De szerintem maxon még a 60+ fps sem lenne meg. Igaz, maga a játék néz ki elég jól ahhoz, hogy emiatt ne sírjak, meg amúgy én a post process effektektől hányok, úgyhogy az nem hiányzik, ki van kapcsolva teljesen (FXAA jó lenne, de azt magában nem lehet benyomni, igaz helyette a 4x MSAA is megteszi és az se lassít nagyon, meg legalább jól néz ki). De az árnyékok és a tükröződés brutálisan falja az fps-eket. Nem kerül sokba levenni, eleve verseny közben marginális mértékben számít, ha egyáltalán, de úgy hittem, ezt már nyugodt lélekkel maxolhatom majd ki. biggrin Hiába a +100% fps az előző konfighoz képest, szóval hiába van miből leadni... azért elég keményen zabálja a vasat.
Az viszont korrekt, hogy 4 maggal úgy ment folyamatos 55-60 fps-t a játék 29 AI-val Barbagallo-n, hogy öröm volt nézni. Prociból gyaníthatóan végtelen erőt tudna hasznosítani, mert ugyanitt egyedül 200-at megy...

Nagy kuss van, mióta kint van az 1.0 és további 9 hotfix hozzá. Kíváncsi vagyok mivel készülnek a srácok, mert egyelőre sehol semmi infó a következő lépésről, csak 1-2 képet raktak ki a Dream Pack DLC autóiról, aztán szevasz. Ami szép-szép, várós, meg minden, de csak volna még mit javítani a mostani helyzeten is (pl. ha rám néz valaki a pálya széléről, ne törjön már be azonnal a szélvédő...).
Főni

Farkas ZsoltDátum: Szerda, 2014.12.10, 16:13 | Üzenet # 209
Wolf
Idézet Neuro ()
Nem tudom milyen vas kellhet ennek a játéknak, hogy maxon fusson, de egy GTX670 erre még bőven nem elég.

Pedig Te a jó oldalon állsz. smile

Pár napja Én is nézegettem a grafot, hogy mit bír a vasam. R9 270x-el eléggé felhúzott grafon 80 fps körül szalad. Lehet valamit kalapáltak mostanában az optimalizáláson mert szerintem nem ment ilyen jól régebben. Vallelungan (vagy mi a picsán) smile próbáltam a grafot állítgatni, tesztelni. Biztos számít egyébként a pálya is.

Hozzáadva (2014.12.10, 15:13)
---------------------------------------------
Most vasárnap (12.14.) lesz egy teszt verseny a VCRC szerverén amit FZ (Reki liga) szervez. Szeretne januárban egy bajnokságot is indítani. Nem tudom mennyi érdeklődő lesz de bízok/zunk benne, hogy minél több. smile
Ha ráértek és van kedvetek akkor gyertek.

Én személy szerint kicsit unom már SPA-t de mivel páran ezt szeretnék így ez lesz. A szerveren a mod is hamarosan (remélem) át lesz váltva és akkor lehet készülődni.

Ha valakinek kell a szerver elérés és jelszó akkor azt kérje bátran akár tőlem akár a Reki ligánál vagy akár a VCRC-n.

Mivel Én lehet, hogy hétvégén költözök így kicsit kérdéses az indulásom de ez leginkább a szeretett T-Home-tól függ, hogy mikor lesz hajlandó átvinni az előfizetésemet az új helyre.

SPA/Corvette, 15 perc időmérő, 30 perc futam. 19:00-kor kezdődik.

Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Szerda, 2014.12.10, 17:19 | Üzenet # 210
NeuroCorvette? Mindjárt egy nem gyári autóval? Az azért bátor. Én mondjuk Spa-tól már hányok, mert mióta kijött mindenkimindenholcsakazt, de igazából már sehol nincs kedvem versenyezni. Egyrészt mert felvilágosultam, hogy egy nyomorék vagyok (gondoltam készülök a Mastersre, hát meg lehet nézni hol szerepelek a listájukon biggrin ). Ebben lehet az is benne van, hogy ez a pálya nekem soha semmivel nem feküdt (mint sok másik xD), már GRiD-ben sem. Bár ellenfél így is lenne. De egyszerűen elment a kedvem zusammen az egésztől. Annyit vártam rá, hogy legyen valahol valami értelmes, hogy most már nem is érdekel... (Nem csak AC, hanem kb. semmi.)
Főni

Farkas ZsoltDátum: Szerda, 2014.12.10, 21:38 | Üzenet # 211
WolfAhogy érzed.

Én ha tudok menni akkor megyek.
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2014.12.21, 14:17 | Üzenet # 212
NeuroTe jó ég, az F40 de beteg lett az 1.0 update-tel... és a hang, ááá... cool
Huh, a Lotus 49 is elképesztő jó lett. Na, végre megint jó a cucc. biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2014.12.22, 16:14 | Üzenet # 213
NeuroNekem nagyon bejön ez az új gumimodell, különösen a Zonda teljesen új sajátja. Azt írják a changelogban, hogy lassulni fogsz vele, én meg ellenkezőleg, gyorsulni tudtam. biggrin A régi számomra nagyon nem akart jól menni...
Főni

Kiss MátéDátum: Szerda, 2014.12.24, 12:57 | Üzenet # 214
NeuroJött egy update, benne a Ruf Yellowbird. cool
Főni

Kiss MátéDátum: Szerda, 2014.12.31, 18:32 | Üzenet # 215
Neuro9 Lambo - köztük a Countach - bejelentve. cool
Főni

Roland KovácsDátum: Szerda, 2014.12.31, 19:56 | Üzenet # 216
KoRolaJobban örültem volna valami normális verseny lebonyolítási rendszernek. Ezek hiányában tömhetik autókkal a játékot, sok ember elfog pártolni. Alap dolgok hiányoznak, ezek meg autókat jelentenek be. Kezd vicc lenni a Kunos is.
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 257

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2015.01.01, 10:04 | Üzenet # 217
NeuroDRM Revival jön AC-ra!!!! cool Lehet, hogy mégis feltámad a TFRC is? biggrin

http://www.virtualr.net/drm-revival-mod-coming-assetto-corsa
Főni

Roland KovácsDátum: Csütörtök, 2015.01.01, 11:34 | Üzenet # 218
KoRolaErre azért kíváncsi leszek mert a DRM-t mai napig nagyon szeretem. Viszont az kérdéses, hogy lesz-e célközönsége. Az rF-ben is alaig alig akadt (magyar szinten) ahol találkoztam volna vele. SiMCo-nál most van lehetőség DRM bajnokságra szavazni de siralmas az állás a V8-al szemben! Szóval ott sem lesz ilyen bajnokság, pedig ott létszám meglenne hozzá.
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 257

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2015.01.01, 12:01 | Üzenet # 219
NeuroAzért a V8 is jó. wink
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2015.01.25, 16:37 | Üzenet # 220
NeuroHmm, ma elég sokat hegesztettem a Procar-on, most már kezd elég bitangos lenni. Van egy pCARS-ból kilopott modell, ami letölthető (aki keres, talál, amúgy a tolvaj 15$-t kérne érte). A fizikája egy hányadék, akárcsak a hang, de mindkettő nagy részét sikerült az rFactoros tapasztalataim, valamint az FMOD Studio segítségével átpakolni. Szerencsére a gumival igazán sokat nem kell törődni, javarészt elvégzi az AC engine (piszok jól), amit kell.
Illetve maga a modding AC alá meglehetősen egyszerű, miközben a modell elég komplex, sokat tud. De a bonyolult számításokkal nem kell a moddernek tökölnie. Ugye eleve minek szarozzak én inerciákkal pl. ha egyszer lehet azt automatizálni is... van, aki beépíti az egyenleteket az engine-be (Kunos) és van, aki nem (ISI). Ezért van már egy halom mod AC alá, megkockáztatom, hogy több is, mint rF2 alá. Ráadásul rohadtjó (és szintén egyszerű) ingame appok vannak tesztelni a dolgokat, pl. tök jól be lehet állítani a gumikopást néhány perc után, anélkül, hogy f@szkodni kellene egy csomó random számmal. Miközben persze ez is dinamikus, körülményfüggő, de a moddernek ezzel nem kell szaroznia.
Az FMOD Studio, illetve az FMOD sound engine pedig finoman szólva is ütős, ráadásul azt is könnyű megtanulni használni. Igaz, ez nem Kunos érdeme, de jó választás volt AC-hoz.

A modot nem szeretném közzétenni, mert a modell lopott, illetve a hanghoz korábban kértem engedélyt a készítőjétől (ezért kerülhetett be az rF modba), de még rFactor alá, nem AC-hoz. Reménykedjünk benne, hogy előbb-utóbb lesz olyan 3D modell is, amit lehet használni.
Főni

Farkas ZsoltDátum: Hétfő, 2015.01.26, 10:24 | Üzenet # 221
WolfPrivátban küldhetnél valami meglepit! smile wink
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2015.02.08, 10:34 | Üzenet # 222
NeuroÍrtam ma a japán bmw klubnak (miért nekik? mert tudom, hogy náluk van egy Procar is), meg a német bmw classics csoportnak, hogy adjanak már némi plusz infót az M1-ről... Kíváncsi vagyok egyáltalán kapok-e valamilyen választ. biggrin
Főni

Farkas ZsoltDátum: Vasárnap, 2015.02.08, 12:28 | Üzenet # 223
WolfA végén még bekerül a BMW-d majd hivatalos tartalomnak AC-ba. smile
Vezér-őrnagy

Dávid ÁbrahámDátum: Kedd, 2015.02.10, 21:01 | Üzenet # 224
TigerbootMilyen jellegű az infó? biggrin

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek
Üzenetek: 267

Kiss MátéDátum: Szerda, 2015.02.11, 10:42 | Üzenet # 225
NeuroEgyelőre nem válaszoltak, valószínűleg nem is fognak. De ilyeneket kérdeztem, hogy rugók, stabik, lengéscsillapító értékek, max. fékerő és elosztás, diffi (erről van ugyan a neten, de többféle), leszorítás és légellenállás értékek elöl-hátul x sebességnél, hasmagasság adott beállítások mellett, kerékdőlés, összetartás, utánfutás szélső értékek, pontos motorgörbe, alapjárati fordulatszám, fogyasztás, első-hátsó kerék és felfüggesztés rugózatlan tömeg, inerciák, illetve gumicsere periódus pályahasználattal (azaz kb. milyen távolságot bír a slick ha gyötörve van rendesen). Szóval csak egy kevéske... biggrin
Főni

Dávid ÁbrahámDátum: Szerda, 2015.02.11, 10:57 | Üzenet # 226
TigerbootTeljesen egyszerű kérdések. Remélem nyögnek rá valamit. biggrin

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek
Üzenetek: 267

Dániel KaragityDátum: Szerda, 2015.02.11, 16:25 | Üzenet # 227
KaraDaniSzerintem csak azert nem kaptal meg valaszt, mert epp szelcsatornaban tesztelnek neked

Az üzenetet módosította KaraDani - Szerda, 2015.02.11, 16:25
Csíter

Kiss MátéDátum: Szombat, 2015.02.14, 18:58 | Üzenet # 228
Neuro

+

biggrin cool

(Igaz, az alsó csak fizika szinten, de azért így is jó.)
Csatolások: 7313832.jpg(340Kb) · 8107168.jpg(339Kb)
Főni

Kiss MátéDátum: Kedd, 2015.02.17, 17:00 | Üzenet # 229
Neuro
Korrekt válasz, megtaláltam a korrekt doksit is. Még nem jutottam a végére, de már találtam 1-2 hasznos dolgot. wink

Dear Mr. Kiss,

thank you for your inquiry. Unfortunately not all of the dates you require are available. Please have a look at our website
http://www.bmw-grouparchiv.de/2/webmill.php and search for "Technische Beschreibung" then you will get to "Technische Beschreibung und Betriebsanleitung BMW M1 Procar". Attached there is a pdf which will contain most of the information you will need. No other information will be available.

Best regards

Hagen Nyncke

BMW Group Archiv
BMW Automobilhistorie
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2015.02.22, 10:35 | Üzenet # 230
NeuroHa kér valaki, privátban adok letöltési linket, mert elkészült a doksi alapján a ~végleges verzió. Az aero-n lehet, hogy dolgozok majd még kicsit többet, de igazából kellemes, úgyhogy nem biztos, hogy kell.
Főni

Farkas ZsoltDátum: Hétfő, 2015.03.09, 09:50 | Üzenet # 231
WolfSzereztem egy Fanatec állványt és így a 23"-os monitor helyett be tudok ülni a 48" elé. smile

Csatolások: 1141140.jpg(232Kb)

Az üzenetet módosította Wolf - Hétfő, 2015.03.09, 09:51
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2015.03.12, 11:15 | Üzenet # 232
NeuroNa, a tegnapi update-tel, illetve dlc-vel szépet léptünk előre. De a verseny végi káosz a képernyőn még mindig ultragáz... (meg az is, hogy nem tud mindenki átmenni a célvonalon), azzal kezdhetnének valamit. Meg nekem valamiért időnként eltűntek nevek a listáról. Ott voltak, csak láthatatlanok. Ha belekattintottam, tudtam nézetet/autót váltani. biggrin
Főni

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Assetto Corsa
Oldal 5 / 5«12345
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált
Copyright MyCorp © 2017 | Honlapszerkesztő - uCoz