Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Péntek, 2017.11.24]
Oldal 3 / 4«1234»
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Más szimulátorok/modok
Más szimulátorok/modok
Kiss MátéDátum: Kedd, 2012.10.30, 18:04 | Üzenet # 101
NeuroNem mod és nem is szimulátor... de az új NFS így hirtelen megnézve egész emészthető lett, leszámítva a csilli-villi grafikát, ami után 10 perc után jojózott a szemem... wacko
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275
Státusz: Offline

György KocsisDátum: Kedd, 2012.10.30, 18:31 | Üzenet # 102
GyuracellElég hirtelen volt az a megnézés szerintem biggrin
Festőművész
Csoport: Barátok
Üzenetek: 132

Kiss MátéDátum: Szerda, 2012.10.31, 12:04 | Üzenet # 103
NeuroNem azt mondtam, hogy ez maga a tökéletes NFS, főleg, hogy nincs is benne karrier... wacko
De az utóbbi idők NFS-eihez képest egész gyorsan meg lehet szokni a vezetési (nem fizikai, mert olyan nincs biggrin ) modellt és még akár élvezetet is lehet benne találni. Sz'al csak tessék-lássék-mert a név kötelez alapon megnéztem ezt is és elsőre nem lett rosszabb, mint amire számítottam. biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Kedd, 2012.11.06, 21:49 | Üzenet # 104
NeuroKijött az F1 Race Stars demo... szerintem nagyon állat. Mario kart reloaded. biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Szombat, 2012.11.10, 00:36 | Üzenet # 105
NeuropCARS-ba megjött végre minden autóra az ígért csodagumi. Azóta olyan baszottul szaggat, hogy az én gépemen képtelenség kipróbálni... hát remélem csak átmeneti optimalizálási hiba, mert az nem volna jó, ha kétmagos procin innentől nem lenne futtatható a cucc. wacko
Főni

György KocsisDátum: Szombat, 2012.11.10, 02:02 | Üzenet # 106
GyuracellRégebben olvastam olyat, hogy az új fizika (gondolom akkor erre értették) megeszi a jelenlegi konzolgenerációt, szóval lehet, hogy nem (csak) az optimizálatlanság számlájára írható. Mondjuk engem annyira nem érint érzékenyen, eddig se futott volna biggrin
Festőművész
Üzenetek: 132

Kiss MátéDátum: Szombat, 2012.11.10, 10:20 | Üzenet # 107
NeuroHát ha jól tudom a minimum géigény eddig is quad core proci volt. Ez meg is látszott azon, ahogy fut, de azért olyan 30 fps-t ki lehetett taposni belőle, ha nem is minden pályán. De most már teljesen használhatatlan, bármit is csinálok. Pedig engem erőteljesen érdekelne, ha már félig megvettem, plusz mivel a grafika állejtős, ha végre összekalapálják azt a nyomorult gumit (na meg az ffb-t), ez még nagyon ütős kis cím lehet.
Főni

Sándor CsihaDátum: Szombat, 2012.11.10, 11:18 | Üzenet # 108
AMD_okAddig mondogatod, hogy befizetek rá, megnézem milyen biggrin (a 4 magos proci megvan, mi kell még hozzá?)
Meg dobj már egy linket, honnan lehet megvenni, mert amikor nézegettem,nem volt tiszta nekem az oldal szisztémája)
Alezredes
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 124

Kiss MátéDátum: Kedd, 2012.12.11, 22:18 | Üzenet # 109
Neuroi3-mal kicsit megy a pCARS, mint a barom (öreg kóróhoz képest). Azt hiszem némi időt rászánok mostanában, mert hirtelen jobbnak is tűnik így, hogy nem akad... biggrin
Főni

Peter PocsikDátum: Csütörtök, 2013.01.17, 15:26 | Üzenet # 110
InHellA Simraceway féle online szimulárort próbálta már valaki?
rFactor 2-ben most elég nagy a csönd, alig vannak online versenyek.
Gondoltam kipróbálnám ezt is, pláne az alap béta ingyenes, így még ha sz@r is, nem bukok rajta semmit.
Őrnagy
Üzenetek: 95

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2013.01.17, 15:33 | Üzenet # 111
NeuroNekem van hozzá accountom, de az alap tartalom konkrétan nulla. Szóval nem biztos, hogy van értelme. Pont minap néztem rá, de semmit nem tudtam kipróbálni, mert vásárolni kellett volna hozzá, az alap Lancer meg épp sehol nem futott... wacko
Főni

Peter PocsikDátum: Csütörtök, 2013.01.17, 16:46 | Üzenet # 112
InHellÉrtem.
Én úgy képzeltem, hogy ha van rá elég ember, akkor folyamatosan vannak pl. a Lancerrel ingyenes futamok. Pl. többen várakozunk a lobbyban, aztán ha megvan a megfelelő létszám, akkor GO.
Őrnagy

Peter PocsikDátum: Csütörtök, 2013.01.17, 23:02 | Üzenet # 113
InHellNa meg is van az első győzelmem. biggrin Rögtön az legelső futamomon. Haha
Csatolások: 9850630.jpg(254Kb)
Őrnagy

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2013.01.20, 16:31 | Üzenet # 114
NeuroLáz ellen lehúztam a legújabb pCARS-t és mentem pár karikát az M1-el... biggrin

Úgy érzem, a kép magáért beszél... aki nem tudná, a whiz82 egy általam elég sűrűn használt nick a Neuro mellett. wink
Csatolások: 3305740.jpg(404Kb)
Főni

Farkas ZsoltDátum: Vasárnap, 2013.01.20, 17:32 | Üzenet # 115
WolfMi lett volna ha nem vagy lázas? 1:44.... biggrin
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 438

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2013.01.20, 18:01 | Üzenet # 116
NeuroBiztos, hogy van még benne bőven. Mentem 6-7 kört összesen. Ha a többieknek ez kihegyezett idő, akkor megeszem a sapkám. biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Szerda, 2013.01.30, 20:22 | Üzenet # 117
NeuroEgyébként érdemes lesegetni a RacingZone Hill Climb bajnokságot, ismerős neveket is lehet látni a listán. wink
Főni

Dániel KaragityDátum: Csütörtök, 2013.01.31, 01:43 | Üzenet # 118
KaraDaniJópár hónap kihagyás után remek visszatérés iRacingbe cool
Mclaren class sima win (3 spiltre volt osztva a mezőny, ez a 2. erősségű futam volt, elsőben 5-6. helyre lett volna elég kb. a tempóm), 80 perc alatt nulla hiba.

Csatolások: 8186252.jpg(313Kb)
Csíter
Üzenetek: 505

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2013.01.31, 12:00 | Üzenet # 119
NeuroEz a minimum, amit várunk, úgyhogy ne legyél olyan büszke magadra... lol
Főni

Farkas ZsoltDátum: Péntek, 2013.02.01, 17:26 | Üzenet # 120
Wolf
Idézet (InHell)
A Simraceway féle online szimulárort próbálta már valaki?

Miért nem próbáljuk ki este ezt?

Én is letöltöttem és nem is olyan rossz.
Vezér-őrnagy

Dániel KaragityDátum: Szombat, 2013.02.02, 23:40 | Üzenet # 121
KaraDaniNyomtam még egy versenyt Daytona Road 80 perc McLaren, mostmár befértem a legerősebb splitbe pole, végén 2. hely 80 perc után kb 2 tizeddel. Egész verseny alatt 1 secen belül küzdöttünk az elsővel crazy Ez valami eszméletlen volt. Ami pontot most ezért kaptam azzal 24. vagyok 509-ből az összetett tabellán.

80 perc után ekkora volt a difi 270 km/h-nál:
Csatolások: 8816030.jpg(370Kb)

Az üzenetet módosította KaraDani - Szombat, 2013.02.02, 23:40
Csíter

Módos AndrásDátum: Vasárnap, 2013.02.03, 13:14 | Üzenet # 122
MobyDickszép eredmény.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 455

Farkas ZsoltDátum: Vasárnap, 2013.02.03, 16:17 | Üzenet # 123
WolfRaceRoom Racing Experience

Valaki mostanában nézte ezt a játékot. Én ma elindítottam unalmamban és nem bántam meg. Update volt vagy 2 gb és tényleg adtak egy kis tartalmat ingyen. Na persze a lényeg az már fizetős de így már legalább normálisan ki lehet próbálni. Online is van benne időmérő jelleggel. Szerintem egész jó ez a game. Ami még jó, hogy most már nem csak amatőr módon lehet menni hanem segítségek nélkül is. Akinek van egy kis ideje szerintem érdemes frissíteni és utána gurulni pár kört. Nekem tetszik. wink
Vezér-őrnagy

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2013.02.03, 17:14 | Üzenet # 124
KaraDani
Csíter

Kiss MátéDátum: Péntek, 2013.02.22, 20:23 | Üzenet # 125
NeuroKint van az AC techdemo, alig várom, hogy lejöjjön... crazy

Na, kipróbáltam. Hú emberek... itt forradalom lesz...
Főni

Roland KovácsDátum: Péntek, 2013.02.22, 21:16 | Üzenet # 126
KoRolaPaycodot honnan szereztél? vagy neked megvan a nKPro?
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 257

Kiss MátéDátum: Péntek, 2013.02.22, 21:58 | Üzenet # 127
NeuroMegvan a netKar Pro. És komolyan mondom... eljön "A Szimulátor" közénk, amint megjelenik az AC. Totálisan végem van. Amit az rF tud, azt ez is tudja, csak szebb, plusz mindent tud, amit az rF-ből hiányolok, mert vagy nincs vagy szar. Ezek után nem tudom fogok-e még akarni rF-et vezetni, mert ahogy behuppantam a tech demo Lotus-ába, azonnal otthon éreztem magam. Tényleg olyan vezetni, mint egy autót... az ffb-n keresztül tökéletesen érezni az autót, minden apró rezdülést tudsz rajta korrigálni, mégsem túlvezérelt. A váltómodell király, kuplungolni kell vagy nincs váltás. Érzed, ahogy agresszívan ráb*szod váltáskor a kuplungot, szinte sír, hogy ne erőltesd, te meg egyre jboban vigyorogsz... a hang remek, a grafika korrekt és elég jól fut - bár nem jobban, mint az rF2, de cserébe sokkal szebb. Off track pont azt csinálja a gép, amit kell, nincs vége a versenynek csak azért mert lecsúsztál kicsit és 1%-nál több gázt adtál közben. Minden a helyén van... egy rakás beépített widget van, a g-metertől kezdve a köridőig, oda teszed ahova akarod, ki is kapcsolhatod. A replay 100-as, tehát nincs az, hogy jaj csak 30 sec... ott van az egész, megnézheted azonnal, nem kell pöcsölni vele. A beállítás egyszerű, bár még sok dolog hiányzik belőle, így van, ami még várat magára.
De engem már most meggyőzött. Mondhatni megvettek kilóra. Pedig a Lotus nem is egy nehéz autó. biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Péntek, 2013.02.22, 22:01 | Üzenet # 128
NeuroNa jó, éccaka, meg eső nincs. Nem tudom, hogy az lesz-e a véglegesben. De igazából ezt pont leszrm. biggrin
Főni

Tokár ÁdámDátum: Péntek, 2013.02.22, 23:53 | Üzenet # 129
RedRiotVirtualR-en is mindenki dicséri. És hol van a kis Elise az autóválaszték ínyencségeihez képest? Ferrari F40, BMW E30 M3, Lotus 49 smile
Őrmester
Üzenetek: 36

Kiss MátéDátum: Szombat, 2013.02.23, 12:36 | Üzenet # 130
NeuroAmúgy egy netKar PRO-t érdemes most megvenni, 5 juróért vesztegetik március 1-ig. Mondjuk online senki nem játszik vele, de akárcsak az AC, iszonyatosan jó az is. Ha többen lennénk talán ki is próbálhatnánk online. biggrin
Főni

Módos AndrásDátum: Szombat, 2013.02.23, 13:48 | Üzenet # 131
MobyDicknetKart megvettem tavaly, nagyon állat. túl sokat azért nem foglalkoztam vele, mert lassan szokom meg az új fizikát, de a próbálgatás is meggyőzőtt róla, hogy igazi szimulátoros mérföldkő. nem kell hozzá atomerőmű, hogy fusson, nagyon jó a FF, szép, a hangok is rendben vannak. vannak hozzá plusz pályák, pl. a Nordschleife is elérhető, ami a Com8 féle rFactoros átirat. támogatom az online netKarozást! ok

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 455

Farkas ZsoltDátum: Szombat, 2013.02.23, 13:53 | Üzenet # 132
WolfNa megvételeztem. 1500 Ft+250 Ft mindennel együtt. Fél óra alatt megvolt az egész beleértve a kód megérkezését is.
Vezér-őrnagy

Dániel KaragityDátum: Szombat, 2013.02.23, 14:18 | Üzenet # 133
KaraDaniNa megnéztem éjjel én is. Nekem nem okozott meglepetést, pont olyan amit vártam, az rF2-nek neki lehet állni ásni a sírját smile
Egész korrekt a grafika, mai játékokhoz mérten sem okádék, mint az rF2, szimulátorhoz mérten meg hát nekünk maga a csoda biggrin Fizika ennéla lotusnál jónak tűnik nagyon, FFB is korrekt. Kicsit az autó mozgása és az FFB engem LFS-re emlékeztet, ami jó biggrin A netkód ne legyen olyan szar mint a NetCar Pro-ban és akkor nem lehet nagy baj.

Amúgy NetCarral GTR mastersen volt/van bajnokság, aztán ennyi, és az is nemrég indult csak.
Csíter

Kiss MátéDátum: Szombat, 2013.02.23, 16:07 | Üzenet # 134
NeuroSzerencséjükre, az ISI-nek most van egy kis ideje, hogy összerakja normálisan az rF2-t, mivel AC is csak hónapok múlva jön... (egy párszor már eltolták, ugye). Bár rF2-nél nagyon más az irány, ami nem feltétlenül baj, csak éppen sok dolog nem vagy hülyén működik még mindig benne. Sokáig védtem, hogy jaj hát béta, de a végtelenségig ez nem megy - meg már nem is béta. A tesztben sem véletlenül ecseteltem annyit a hibáit és hiányosságait.
Ha kijön az AC és viszi ezt a remek vonalat, én komolyan el fogok rajta gondolkodni, hogy az ISI termékeit onnantól messzire elkerülöm.
Az rF1-et már rég kihajítottam volna, ha lenne olyan alternatíva, ami egy ligának ugyanúgy megfelel, csak magasabb szintre emeli a fizikát, de ilyen jelenleg nincs. A Race sorozattal nem lennénk előrébb, a GTL-GTR-ek, Simraceway alatt is ugyanúgy isimotor dolgozik. RRRE-ben még nincs multi, pCARS egy szar és még nincs kész (de multi már van), rF2 ott van a tesztben, iRacing-nek az árazása problémás... mi van még? Itt van a nKP, amit én multiban sose toltam, de ezek szerint a netkód nem annyira jó. Vannak rosszabbnál rosszabb Shiftek az EA-tól.
LFS jöhetne szóba (bár erről sok tapasztalatom igazából nincs), illetve ha megjelenik és nem lesz bugos, akkor az AC. Ez a kettő brutálisan ott van fizika terén. Csak hát meg kell venni, utóbbihoz pályák sem nagyon lesznek megjelenéskor... Nem szívesen mondom, de lassan kidobnám az ablakon az egész rFactort minden know-how-val együtt, ami a honlapon van és kezdenék valami újat, ami up to date, nem egy elavult szar. De mivel egyelőre nincs más választás, marad. Aztán majd nyáron meglátjuk, hogy felveszünk-e mellé még valamit vagy se. smile
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2013.02.24, 12:54 | Üzenet # 135
NeuroAssetto Corsa Tech Preview First Look by Inside Sim Racing:

Az már csak jelent valamit, ha iRacing pólós emberek is ajnározzák... biggrin
Főni

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2013.02.24, 15:08 | Üzenet # 136
KaraDani5:00-nál levő részre respect smile
Csíter

Kiss MátéDátum: Szombat, 2013.07.27, 14:03 | Üzenet # 137
NeurorF2 Silverstone (tudom, nem most jött ki, de most néztem rá) helyenként 30 fps sincs meg, amikor egyedül(!) vagyok a pályán... komolyan, hogy bírtak ilyen grafikus motort alátolni, az valami elképesztő, legyen közben bármilyen fizikai motorja is... mer', hogy ótvarul néz ki, az egy dolog. De 2013-ban is kiadni olyan pályát official content néven, ami még legalja grafikán is használhatatlan, na az már kicsit sok.
Főni

Radics IstvánDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 10:49 | Üzenet # 138
Wombatnem tudom, 1440x990-ben (igaz nem full high beállítással, de elfogadható minőségben nekem) practice-n 10 AI-val is megvan a 35-50 fps, pedig nincs egy csúcs konfigom
(mondjuk eső+rajt ugyanennyi AI-val tuti halál lenne)
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 11:21 | Üzenet # 139
NeuroÉn viszont fullban nyomnám, mert alatta még az rF1 minőségét sem éri el ez a hányadék. Elhiszem, hogy van, akinek ez elég, csak ránézek utána egy Assetto Corsára, ami minimum grafon 170-190 fps-t megy és még úgy is szebb az rF2-nél, miközben - száraz - fizikában szvsz körberöhögi azt.
Nyilván nem minimumon tolom, csak az érzékeltetés végett. Maxon is megvan az 50-60, ami azért kell (meglátjuk mezőnyben milyen lesz, de mivel nagyon jól skálázódik a motor, ezért nem félek tőle, ha kicsit le kell venni), de úgy meg aztán tényleg nem említhető, nemhogy egy lapon, de egy napon se az rF2-vel... biggrin
Főni

Dániel KaragityDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 14:47 | Üzenet # 140
KaraDaniNem értem mit hasonlítgatod az Asetto Corsázhoz grafika terén. Ha le kell húzni a grafikát szerintem ocsmányabb, mint az rF1 biggrin
Csíter

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 15:10 | Üzenet # 141
Neurofullban nyomnám, mert alatta még az rF1 minőségét sem éri el ez a hányadék

Az AC-s hasonlítást már kivégzésnek szántam. biggrin
Főni

Dániel KaragityDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 15:38 | Üzenet # 142
KaraDaniJa értem, ezen annyira felháborodtam, hogy elfejeltettem mi volt az elején biggrin
Csíter

Radics IstvánDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 18:28 | Üzenet # 143
Wombatjóvanna.. smile

mondjuk AC preview meg nálam megy szaggatva alig van fps-em, pedig ott is egy középút van beállítva grafban
Közlegény

Dániel KaragityDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 19:25 | Üzenet # 144
KaraDaniMilyen konfiggal?
Csíter

Radics IstvánDátum: Péntek, 2013.08.02, 17:23 | Üzenet # 145
WombatPhenom II X2 545 (3 Ghz)
4 GB DDR3
HD4830 512MB
Közlegény

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2013.08.02, 18:59 | Üzenet # 146
KaraDaniArra tippelnék, hogy rF-nél a VGA annyira nem számít mint AC-nál. Azért fordított talán kicsit a tapasztalatod, mint nekünk.

A baj az, hogy rF2 hiába van jobb konfigod nem skálázódik valami fényesen, leglaábbis én eddig ezt tapasztaltam. 5850-el már jobban futott az AC. iRacing szerintem veri még AC-t is ilyen téren, na de az AC még csak tech preview.

7950-el 3xfull hd ban meg már totál borult a helyzet, míg AC teljsen játszható úgy hogy nem hányadékul néz ki, addig az rF2 katasztrófa, szinte tök minimumon volt játszható csak, és ott se vagyok benne biztos, hogy minden pályán jó lett volna.
Csíter

Kiss MátéDátum: Péntek, 2013.08.02, 19:53 | Üzenet # 147
NeuroAz a fura, hogy ennél jóval erősebb konfigon is beszaggat néha, ráadásul nekem nVidiám van, amit köztudottan jobban szeret. Persze mondom, én maxon tolom/tolnám, ha akarnám. A HDR kilövése sokat segít, csak azzal el is veszíti a játék minden előnyét látvány téren az rF1-gyel szemben, ami nem mai játék... a fizika meg egyszerűen nincs kész.

Ez is egy agyf.sz. Kijött tegnap (előtt?) a Camaro GT3, de komolyan mondom, az a kocsi egy vicc. Ezek után egész felértékelődött bennem a Corvette, pedig az is többet csúszkált a kelleténél. De a Camaróhoz képest sínautó. Én komolyan nem értem, hogy az ISI-nél ki találja ki ezeket az elmeroggyant fizikai modelleket, de már tényleg túlzás, amit művelnek...
Főni

Radics IstvánDátum: Péntek, 2013.08.02, 20:31 | Üzenet # 148
Wombathát igen, szereetnék fejleszteni, de nem tudom mit... vennék procit v agy VGA-t, na de rF2/(majd)AC/ néha IR-hez mit?

egyiknek VGA inkább, másiknak proci lenne jobb
a legnagyobb bánatom, hogy a mostani lapommal nem tudom feloldani valamiért a letiltott 2-ből +1 magot a prociban ami az előző lapommal ment de az meg elszállt:(
Közlegény

Kiss MátéDátum: Péntek, 2013.08.02, 20:41 | Üzenet # 149
NeurorF2 biztosan nem profitál a több magból. AC-nak meg szerintem elég az a proci, de mérget nem vennék rá. De annak talán inkább VGA kell jobban.
Főni

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2013.08.02, 21:25 | Üzenet # 150
KaraDaniHát-hát. A VGA szerintem az írt felbontásra nem kellene, hogy annyira rossz legyen.
A proci nem is a magok száma miatt elsősorban inkább úgy általában talán kicsit kevés.
iRacing konkrétan javul egy i5-el 4,5GHZ-ig, az elég proci igényes. Gondolom a többi is azért.
Nézegesd meg játék közben mi van 100% ra terhelve amikor belassulás van, hátha az segít.

De amúgy AC is csak javulhat gondolom a tech previewhoz képest még ilyen téren, meglepne ha a konfigoddal nem lennének ezek játszhatóak. rF2 kérdéses szerintem továbbra is, ott komoly gondok vannak szerintem. Azért az, hogy egy i7 el 4 GHZ körül és egy 7950-el 3 monitoron szenvedés, elég gáz. Még ha olyan grafika lenne, hogy érteném miért ilyen erőforrásigényes, de még csak fullon se néz ki hű de jól.
Csíter

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Más szimulátorok/modok
Oldal 3 / 4«1234»
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált
Copyright MyCorp © 2017 | Honlapszerkesztő - uCoz