Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Péntek, 2017.09.22]
Oldal 2 / 4«1234»
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Más szimulátorok/modok
Más szimulátorok/modok
Dávid ÁbrahámDátum: Kedd, 2011.07.05, 01:07 | Üzenet # 51
Tigerbootbiggrin Nagyon zsírul menek keresztben smile És milyen esemény dús verseny smile modot teszteltem akkor tök mókás volt aztán belegondoltam elég kemény versenyeket lehet vele menni biggrin És ráadásúl tök könyű irányítani smile

O==00==O

Az üzenetet módosította Tigerboot - Kedd, 2011.07.05, 01:08
Dr. Keresztbemegyek
Csoport: Barátok
Üzenetek: 267
Státusz: Offline

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.07.05, 09:08 | Üzenet # 52
NeuroNa front hajtás ide vagy oda ez a mini nekem nagyon szívem csücske lett a napokban, rettentő élvezetes kis pöcök gép. nyam
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.07.05, 12:41 | Üzenet # 53
NeuroHa gondoljátok jövő héttől szép sorban kipróbálhatjuk a szerveren a választási listán lévő másodlagosnak szánt modokat. Kezdve mondjuk a legnépszerűbbel, folytatva a többivel sorban (persze a lista addig is változhat, de mondjuk első legyen a most első helyen álló Lada).
Főni

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.07.05, 13:15 | Üzenet # 54
NeuroEgy kis bemutató:

nyam
Főni

Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.07.09, 18:29 | Üzenet # 55
NeuroHejj, F1 '79 modot (is) gyilkolom már pár napja és amit sose gondoltam volna az megdőlni látszik: van olyan Forma1/mod, ami még nekem is rettenetesen tetszik... king
Főni

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.07.11, 22:53 | Üzenet # 56
NeuroNa, hát én kicsit sajnáltam eleinte, hogy a minire senki nem nagyon szavaz, mert azzal szívesebben nyomtam volna versenyeket valahogy, mint a Ladával. De ez a pár karika meggyőzött róla, hogy ez is van akkora fun. cool
Főni

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2011.07.12, 09:32 | Üzenet # 57
KaraDaniPedig a mini is lenne ekkora fun szerintem. cool (még mielőtt belémkötsz, hogy akkor mért nem szavaztam, nem próbáltam még ki egyiket sem így nem szavazok biggrin )
Csíter
Üzenetek: 505

Peter PocsikDátum: Kedd, 2011.07.12, 11:22 | Üzenet # 58
InHellNagyon mókás ez a Lada mod, nekem nagyon bejön. biggrin
Nyitott vagyok bármire, szóval tőlem nyomathatunk minivel is.
Őrnagy
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 95

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.07.12, 11:59 | Üzenet # 59
NeuroKaraDani, szerintem is lenne, azért írtam, hogy sajnáltam, hogy nem nagyon megy felfelé a számlálója. smile
Igazából amúgy végülis amíg ilyen kevesen vagyunk, nyomhatunk akármit, majd szép sorban.
Főni

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2011.07.12, 12:39 | Üzenet # 60
KaraDaniEmeletes bus modot próbáljuk már ki monacoban lol
Csíter

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2011.07.12, 14:53 | Üzenet # 61
KaraDani

Most mondjátok azt hogy nem tűnik funnak biggrin
Csíter

Peter PocsikDátum: Kedd, 2011.07.12, 16:31 | Üzenet # 62
InHellOmg ezen mekkorát röhögtem! lol lol
Ezek után mi jöhet még? Kombájn? biggrin

Próbáljuk ki én azt mondom biggrin
Őrnagy

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2011.07.12, 17:04 | Üzenet # 63
KaraDaniKombájn nem láttam még, de most, hogy mondod biggrin Csak akkor kell búzatábla pálya is. Aztán ki arat többet egy 50 perces verseny alatt lol
Csíter

Peter PocsikDátum: Kedd, 2011.07.12, 22:07 | Üzenet # 64
InHellbiggrin biggrin
Őrnagy

Kiss MátéDátum: Péntek, 2011.07.15, 20:33 | Üzenet # 65
NeuroNa, találtam az E90 WTCC mellé egy BMW 1 kupát. Letöltések közé beraktam. wink
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2011.07.17, 18:51 | Üzenet # 66
NeuroNa emberek... kipróbáltam a csodálatos WTCC 2011 modot, amit magyarok raktak össze. Hát, jó szívvel nem ajánlom senkinek. Miért?
Egyrészt azért, mert következetesen a turbómotoros autók neveit használják a modban, holott eleve felhívták a figyelmet rá, hogy ezek a szívó kétezres motorral mennek. Ahogy nézegettem a nyomatékgörbéket, ez igaz is. Mondhatjuk, hogy ez csak egy kis csorba és könnyen javítható, de nem értem miért így adták ki. Az már sokkal nagyobb hiba, hogy Seat Leon TDI-nek hívják a Seatot, ehhez képest egy benzines motor van abban is. Magyarul az nem egy tdi. Oké, lépjünk túl rajta, bár ez szerintem elég gáz.
Akárcsak az, hogy a kocsik fizikáját is meghackelték, így meglehetősen arcade jellegű lett, legalábbis az én ízlésemnek. Erősen hajaz a cucc a Race változataira. Érzékeltetésképpen: a 320 lovas E90-nel első próbálkozásra 1:55.9-et mentem Hringen. A wtcc 2011 mod bmw-jével (ami 288 ló körül van) pedig 1:54.0-t.
A festések mondjuk tényleg nagyon szépek, de nem attól lesz jó egy játék/mod. Úgy érzem, hogy a név kötelez, márpedig ez a modifikáció nem nő fel a wtcc, illetve a szimulátor fogalmakhoz.
Jellemző egyébként, hogy már most elérhető hozzá egy patch, mert pl. a Seat hangja olyan iszonyú szar lett, hogy le is cserélték... hát ennyi.
Ja, van egyébként hozzá gyűjtött trackpack, nem néztem meg minden pályát, de pl. Valenciában már a boxból sem lehet kiállni. Tesztelték vajon egyáltalán? (lehet, hogy egyedi hiba, de a fentiek tükrében nem vennék rá mérget)
Főni

Dávid ÁbrahámDátum: Szerda, 2011.07.20, 15:13 | Üzenet # 67
TigerbootTarga Florio vs. Mini 44:21 biggrin és találkozás a fával...
Csatolások: 9740249.jpg(102Kb)

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Kiss MátéDátum: Szerda, 2011.07.20, 15:14 | Üzenet # 68
NeuroLol... az mondjuk már nekem is feltűnt, hogy a mini belseje is sérül, ha megnyomorgatják a kasztnit... biggrin
Főni

Ábrahám CsanádDátum: Péntek, 2011.07.22, 08:49 | Üzenet # 69
WrongGumEsetleg valami hozzáértő szakember megvizsgálhatná mennyire lehetne esetleg használni az Eastcars modot. Lehet megérne egy kis Fun-t biggrin
http://hkv.hu/index.p....emid=72
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13

Kiss MátéDátum: Szerda, 2011.07.27, 16:37 | Üzenet # 70
NeuroNa a Bettes Péter (vagy legalábbis a P. azt hiszem Pétert takar, valahonnan ismerem ezt a nevet) féle wtcc 2011 mod, legalább olyan szar, mint a Rizkéé. Itt is tdi-nek hívják a 8000 fölé pörgő benzines Seatot, a Volvóba meg beleraktak egy diesel motort...
Komolyan mondom szánalmas, ahogy ilyen amatőr balfékségekkel lejáratják az rFactort meg a WTCC-t az ilyenek. Úgy látszik mindenki meg akarja lovagolni a nagy Michelisz-lázat és gyártják ezerrel a modokat, hogy népszerűek legyenek vele vagy én nem tudom... de az egy röhej, hogy ebben a modban billentyűzettel(!) és teljesen kikapcsolt segítségekkel(!) is tudom hozni a korábbi saját kormányos időmet(!!!) egy papíron ugyanazt tudó autóval... azaz teljesen simán vezethető alapbeállítással az autó (mondom: billentyűzettel)... hát öcsém... ez már tényleg a legalja. Még ha egyesek állítják is, attól még ennek tényleg semmi köze szimulációhoz...
Hát komolyan, aki szórakozni akar fél órára, az töltse le, aztán szórakozzon, úgyis megunja ennyi idő alatt. De a többiek kerüljék messzire...
Főni

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.08.09, 22:03 | Üzenet # 71
NeuroUnatkoztam kicsit...:

A lényeg a szövegdobozban van. Ki meri valaki próbálni? biggrin
Csatolások: 1133967.jpg(361Kb)
Főni

Dávid ÁbrahámDátum: Kedd, 2011.08.09, 22:24 | Üzenet # 72
TigerbootEzt nem kiprobálni ugyan már. biggrin Meg kell hajtanom azt nekem biggrin

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2011.08.09, 22:41 | Üzenet # 73
KaraDaniMi a lényeg? Még csak 1000 le sincs tongue Nyomaték is férhetne még taunt
Csíter

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.08.09, 22:44 | Üzenet # 74
NeuroAzért úton tartani még úgy is elég nehéz, hogy húztam a gumikon... kicsit nem bírták a hergelést. biggrin
Most meg tiszta szar, hogy 470 lóval kell bohóckodni... biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Szerda, 2011.08.10, 09:28 | Üzenet # 75
NeuroNem akarom elvenni a lehetőséget senkitől, hogy megmutassa, hogy az úton marad vele: letöltés. Bár akkor volt igazán érdekes, amikor még nem adtam egy kis plusz tapadást neki, meg a fékeket se variáltam meg, így már azért lehet vele menni félgázon. biggrin
Főni

Peter PocsikDátum: Szerda, 2011.08.10, 13:50 | Üzenet # 76
InHellCsinálj neki valami szervert egy fasza pályával, és szórakozzunk kicsit délután-este.
Ha hazaérek le is töltöm. smile
Őrnagy

Kiss MátéDátum: Szerda, 2011.08.10, 14:59 | Üzenet # 77
NeuroNem tudok olyan pályát, amin nem kínlódás lenne szórakozás helyett... lol
Főni

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2011.08.11, 14:47 | Üzenet # 78
NeuroBMW M1 vs. Mc'Laren F1 1979:
Főni

Peter PocsikDátum: Péntek, 2011.08.12, 00:49 | Üzenet # 79
InHellNa akkor mikor is kerül be ez a mod a letöltések közé? tongue
Ki akarom próbálni. smile
Őrnagy

Kiss MátéDátum: Péntek, 2011.08.12, 08:20 | Üzenet # 80
NeuroLINK
Főni

Kiss MátéDátum: Péntek, 2012.04.27, 11:05 | Üzenet # 81
NeuroAzért tudnak még érdekeset kitalálni egyesek... LINK
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2012.05.27, 14:17 | Üzenet # 82
NeuroAnnyira ajánlgatták sokan ezt a project CARS-t, hogy végül csak rászántam magam és unalmamban áldoztam 3100Ft-ot arra, hogy kipróbáljam (ezután megjelenésig a havi buildeket letölthetem).
Kb. talán 20 percet töltöttem el vele eddig, gurulgatva mindenfélével, de beigazolódni látom azt, amitől a komolyabb szimulátoros arcok félnek (és ami egyébként logikus is, hiszen a kőszimes piac kicsi ahhoz, hogy eltartsa az ilyesmit készítőket, márpedig manapság "mindenki" szimulátort készít):
Leginkább az NFS Shiftek jutottak eszembe róla. Ami nem tragédia, mert azokban tényleg felfedezhető volt a szimes vér, de... de ugye tudjuk, hogy nem "igazi" szimulátorok. Persze, a grafika odabasz, ahogy a videókon láttuk és még egy relatíve gyenge gépen is szép és gyors. És emellé a hangok is nagyon jók.
Csak vannak olyan dolgok, amiktől a mi fajtánk agyfaszt kap: pl. taposom a féket és nem történik semmi, csak sima lassulás, ugyanez padlógáznál a legtöbb autónál vagy pl. az, hogy kuplungkezelés nulla, de annyira nulla, hogy gyakorlatilag nem is lehet az autokuplungot kikapcsolni(!). Persze figyeli, ha benyomod a pedált, de a váltás sebessége minden autóban fix, akár kézi, akár szekvenciális váltós.
Most az egy dolog, hogy hirtelen nem tudtam megbarátkozni minden autóval (sajnos elég sok közülük nem hivatalos néven szerepel, így tök véletlenül akadtam a DTM audira válogatás közben), de némelyik elég hülyén viselkedett. Hasonlítanak valami autószerűre, de nem tudom... nem az igazi. Gyanús, hogy ez már nem is fog változni, bár nem tudom mit fejlesztenek még a jövőben a viselkedésük terén - ha azon fognak egyáltalán. Mindazonáltal a játék mindenképpen egész jónak tűnik, multiban biztosan fun lesz, de erős a gyanúm, hogy csak azoknak, aki a Shiftekért is odáig voltak meg vissza. A többiek várhatnak az Assetto Corsára, az talán jó lesz... (meg persze az rF2-re, hogy elkészüljön, lol).

Majd gyilkolászom még a későbbi verziókat (meg ezt is, elvégre tényleg csak első benyomások voltak, minimális tapasztalat alapján), aztán meglátjuk változik-e a véleményem.
Főni

György KocsisDátum: Vasárnap, 2012.05.27, 15:19 | Üzenet # 83
GyuracellNem hiszem, hogy a gépem vinné a minimum követelmény alapján, de amúgy se annyira fogott meg a tudat hogy az az SMS csinálja, akinek a Shift-eket is köszönhetjük, meg máshol is hasonló véleményeket olvastam. Nekem sokkal inkább ígéretes az Assetto Corsa, vagy Simbinék következő kreálmánya (direkt nem GTR3-at írtam mert az utolsó képsorozatuk egy megnevezetlen projektből származik), elsősorban azért mert mindkét csapat tett már le valami komolyabbat az asztalra fizika terén. Ettől függetlenül, még közel sem biztos, hogy jobbak is lesznek, csak sokkal nagyobb rá az esély biggrin rFactor 2 meg szerintem elég soká lesz olyan, mint most az rFactor, de majd meglátjuk smile

Az üzenetet módosította Gyuracell - Vasárnap, 2012.05.27, 15:20
Festőművész
Üzenetek: 132

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2012.06.03, 12:07 | Üzenet # 84
NeuroNa gyilkolásztam egy kicsit a játékot megint, főleg, hogy lehúztam az aktuális havi buildet. Jól szétekéztem szegényt legutóbb... szóval azért *annyira* nem rossz a helyzet. Továbbra is azt gondolom, hogy ez nem egy kőkemény vérbeli atomszimulátor, de most vagy húztak a fizikán vagy csak elég időt adtam neki, de jobb lett. Másfelől pedig végül megtaláltam a kuplung kikapcsolási lehetőséget... na nem mintha ettől még nem lehetne kuplungolás nélkül váltani, de ha nulla tempóval rakom sebességbe, akkor legalább befullad. biggrin
Illetve rövidebbek lettek a váltási idők, aminek hatására mindjárt sokkal játékosabb lett az öreg F1 gép is, ha túl gyorsan váltok (főleg ezt teszteltem meg a Caterhemet).
Cserébe az új buildben mintha bugosabb (random villogás) és kicsit lassabb is lenne most a megjelenítés...
Elég sajnálatos, hogy a legtöbb autó és pálya nem az igazi nevén szerepel, ez még mindig zavar (és leginkább azért zavar, mert csak név szerint lehet kiválasztani, nincs semmi bemutatókép, urambocsá' 3d-s preview), de ami sokkal érdekesebb, hogy prototípusból meg formaautóból pl. van egy zsákkal, miközben túraautó vagy GT meg - egyelőre - egy sincs...
Az ffb-vel se vagyok teljesen kibékülve, de jobb lett, mint az előző változatban. Mondjuk sok visszajelzést még mindig nem ad, csak ellentart, azt' annyi a tudomány.
Ami azért is kevés kicsit, mert a legtöbb autó rohadtul alulkormányzott gyors kanyarokban és ez meglepő. Nem nagyon setupoltam egyelőre - de amúgy elég korrekt setupolós része van - még nem tudom tehát, hogy mennyit lehet "húzni" ezen... folyt. köv. biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2012.06.18, 21:24 | Üzenet # 85
NeuroEgyre jobban felidegesít ez a retek pCARS... már bánom, hogy költöttem rá egy forintot is (nem mintha iRacinget nem bánnám, mert abba meg bele se néztem, annyira nem hoz lázba...). A Caterham amekkora élménygép, annyira használhatatlan szar. Úgy mozog az úton, mintha utcai gumin menne - értsd: kiszámíthatatlanul inog gyors kanyarokban - és közben irgalmatlanul tolja az orrát MINDEN kanyarban, bármit csinálok vele... a régi F1 meg ugyanolyan szar az automata kuplung nélkül is, mert csak fix váltás van így is, hiába nyomnám kézzel. Elsőre tetszett, hogy végre kézzel csinálom, de nem jó. És azért érdekes, mert random csinálja azt néha, hogy visszaváltáskor is sokáig tart és később vált, mint ahogy nyomom a kart meg a gázfröccsöt (=megforgás). De amúgy az ÖSSZES gépnél alulkormányzottság meg ez a bizonytalanság van, tényleg mintha utcai gumikat raktak volna a játékba... kicsit olyan érzésem van, hogy a készítők a "mindegy milyen, csak valamitől nehéz legyen és akkor rá lehet mondani, hogy szimulátor" hozzáállással nyomják a melót. Részben tök jó, de részben meg semmi köze nincs ahhoz, amit ismerünk... (és azért, ha a többi szimben egyformák a dolgok, akkor elég gyanús, hogy itt van a bibi).
Főni

György KocsisDátum: Hétfő, 2012.06.18, 21:45 | Üzenet # 86
GyuracellÍgérték, hogy nemsokára egy igen komoly, új fizika modell kerül a játék alá. Úgy mondták, hogy a mostani konzol generáció kevés lenne a futtatásához. Persze attól még hogy erős gépezet kell alá, még koránt sem biztos, hogy jó is lesz. Úgyhogy még van remény, hogy valami szimulátor szerű dolog is sül ki az egészből. Én kíváncsian várom a további fejleményeket.
Festőművész

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2012.06.18, 23:24 | Üzenet # 87
NeuroMég ha nem is szimulátor szerű, de legalább élvezetes legyen... nagyjából csak ez az idióta gumifizika és 1-2 dolog hülyesége zavar engem, de az nagyon. Azok nélkül tök jó lenne, ha nem is hardcore szim.
Főni

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2012.09.06, 23:49 | Üzenet # 88
NeuroRaceRoom Racing Experience mától tölthető steam-en. Nekem már jön, kíváncsi vagyok mit raktak össze és mit adnak ingyen.
Főni

György KocsisDátum: Csütörtök, 2012.09.06, 23:55 | Üzenet # 89
GyuracellÉn is szedem már egy 10 perce remélem ki is tudom még ma próbálni smile
Festőművész

Peter PocsikDátum: Péntek, 2012.09.07, 00:26 | Üzenet # 90
InHellMeglesem én is.
Őrnagy

Kiss MátéDátum: Péntek, 2012.09.07, 00:31 | Üzenet # 91
NeuroOK, hát ez egy nulla jelenleg. Egy opció van, abban egy állat prototype jellegű kocsi és egy nemtommi pálya, nem ismertem eddig. Kocsi 900 kiló, 550 ló. Ismétlem, ismeretlen pálya. 1x sem forogtam meg. biggrin
De jól hallhatóan valami TC dolgozik benne és nem találok rá kikapcsot, talán nincs is még az elérhető menüpontok közt...
Amúgy a kocsi fasza, a grafika simán fut (bár nem is nagy szám, de nekem megfelel és legalább gyors).
Első benyomásoknak ennyi. biggrin
Főni

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2012.09.07, 00:37 | Üzenet # 92
KaraDani
De jól hallhatóan valami TC dolgozik benne és nem találok rá kikapcsot, talán nincs is még az elérhető menüpontok közt...

Lehet, hogy nem véletlen, az ilyen gépeknél előfordul, hogy az igaziban is van TC.
Csíter

Kiss MátéDátum: Péntek, 2012.09.07, 00:40 | Üzenet # 93
NeuroAkkor is egy sínautó, kb. már most meguntam. biggrin
Másfelől ha ez tényleg ilyen lenne a valóságban, akkor rögtön oda is ülhetnék bele, annyira könnyű vezetni. biggrin
Főni

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2012.09.07, 01:47 | Üzenet # 94
KaraDaniTe vagy már túl pro taunt
Csíter

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2012.09.09, 10:58 | Üzenet # 95
NeuropCARS legújabb havi buildbe bekerültek az első BMW-k, mégpedig az aktuális Z4 mellett az M1 Procar(!) is. Persze legalapabb csomagban nem elérhető egyik sem, akárcsak a Zöld Pokol. Megnéztem egy YT videót, hogy mégis a hang milyen: most már nem sajnálom, hogy nem érhető el az M1.
Főni

Szabó ZoltánDátum: Kedd, 2012.09.11, 00:26 | Üzenet # 96
huntertaylorÚgy látom ide nyugodtan jöhetnek a dolgok smile

Itt az beszámoló: http://www.facebook.com/notes....3839567
Lassan a taylorracing.fw.hu-n is elérhető lesz talán, de egy ideig csak itt lesz.

És pár fotó rólunk a verseny hevében:

És a színes mezőny egy apró része, mivel több mint 60 induló volt, a Mitshubisiktől, a BMW-ken át a Trabiig minden amit eltudtuk képzelni képviseltette magát! És persze a Renault is! biggrin

Csatolások: 4450956.jpg(41Kb) · 3677838.jpg(167Kb) · 1677315.jpg(154Kb) · 4645081.jpg(100Kb) · 5697603.jpg(413Kb) · 4197601.jpg(134Kb) · 2918844.jpg(45Kb)

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11694081_872843489418027_1522290636553397876_n.jpg?oh=af21910f811cbe691d97077651b26d61&oe=56166E84[/img]

Az üzenetet módosította huntertaylor - Kedd, 2012.09.11, 00:28
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 51

Farkas ZsoltDátum: Hétfő, 2012.09.17, 11:06 | Üzenet # 97
WolfHali.

Ha lehetne Én kérném a v8 supercars letölhetőségét és esetleg egy kanyart majd nyomhatnánk is vele.

Hozzáadva (2012-09-17, 10:06)
---------------------------------------------
Hali.

Ha lehetne Én kérném a v8 supercars letölhetőségét és esetleg egy kanyart majd nyomhatnánk is vele.

Vezér-őrnagy
Üzenetek: 438

Sándor CsihaDátum: Hétfő, 2012.09.17, 19:58 | Üzenet # 98
AMD_ok
Quote (Wolf)

Helló

innen letöltheted:

http://www.gamefront.com/files/service/thankyou?id=20784417

Ezeket tartalmazza:

Base Install
Community Edition Cars (ideal for league use)
Championship Season 2010 cars
Championship Season 2011 cars

Az installból való infó smile
Alezredes
Üzenetek: 124

Farkas ZsoltDátum: Hétfő, 2012.09.17, 20:42 | Üzenet # 99
WolfKöszi.

Már töltöm is.
Remélem jó lesz.
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 438

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2012.09.17, 21:28 | Üzenet # 100
Neuro
Quote (Wolf)
esetleg egy kanyart majd nyomhatnánk is vele.

Nem szeretnék ünneprontó lenni (de az leszek), de a fun időszak nyáron volt, a mostani hétvégét leszámítva. A következő fun nap a karácsonyi szünetben lesz, illetve utána majd húsvétkor. Ezek valamelyikére majd betehetjük. wink

Más: kedvenc főnökömtől konkrétan meghívást kapott a szerverünk a melóhelyre, mondván van ott neki elég hely. Úgyhogy esélyesen még a héten költözik egy igazi, profi szerverterembe. Klímás és 10+ megás internetes környezetbe. smile
Főni

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Más szimulátorok/modok
Oldal 2 / 4«1234»
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált
Copyright MyCorp © 2017 | Honlapszerkesztő - uCoz