Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Csütörtök, 2017.11.23]
Oldal 4 / 4«1234
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » TFRC futam beszámolók
TFRC futam beszámolók
Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2012.11.18, 22:57 | Üzenet # 1
NeuroIde írhatja mindenki, ha történt vele valami érdekes vagy csak meg akarja osztani a felkészülés és a verseny érdekesebb vagy bármilyen szempontból kiemeltebb részleteit.
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275
Státusz: Offline

Kiss MátéDátum: Kedd, 2014.05.13, 16:46 | Üzenet # 151
Neuro@ Fuji

Számomra meglepő, hogy a Porsche nem volt számottevően gyorsabb a teljes versenytávon/egy körön, mint máshol, pedig számítottam rá, hogy most aztán kivégzés lesz. Bár a nagy egyenes rányomta bélyegét a köridőre (különösen az első szektorra), de a Toyota talán itt is pariban tudott volna még maradni az első helyért folytatott küzdelemben, annak ellenére, hogy motorteljesítményben a Capri alatt van.
Egy M1-et szívesen megnéztem volna, mert amikor még 36 alá se bírtam bemenni a Forddal, ezzel mentem 5 kört és rögtön 35 közepe lett, pedig eléggé át kell szokni rá. Mondjuk a bajnokság eldőlt, de azért jön még egy izgalmas pálya. Arra nem számítok, hogy ott másképp fog alakulni, mint eddig, de élvezetes lesz.
Főni

Módos AndrásDátum: Kedd, 2014.05.13, 21:40 | Üzenet # 152
MobyDicka szezon első versenye, amikor nem törtem totálkárra a vasat biggrin mondjuk ezen a pályán művészet falat fogni. így összességében örülök, hogy sikerült végigmennem forgás nélkül, annak ellenére hogy magam ellen versenyeztem, élveztem. a szezonzáró viszont igencsak kemény dió lesz. a létszámot sajnáltam, talán az uccsóra benéznek majd páran.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 455

Kiss MátéDátum: Kedd, 2014.05.13, 21:47 | Üzenet # 153
NeuroAz előbb felnéztem körözni egy kis felmérésre, meg hogy legyen térkép a Liveracers-ben. biggrin Hát... lesz meló a pálya felső részén, az biztos. És nem kell nagyot hibázni ahhoz, hogy a fél autó a falban maradjon. Ha a V8 nem volt kutya, akkor ez... cool
Főni

Módos AndrásDátum: Péntek, 2014.05.16, 11:42 | Üzenet # 154
MobyDickfőleg azok a szűk hajtűk a dombról lefelé, ott nagyon könnyű odavágni.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 455

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » TFRC futam beszámolók
Oldal 4 / 4«1234
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált
Copyright MyCorp © 2017 | Honlapszerkesztő - uCoz