Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Vasárnap, 2017.07.23]
Oldal 2 / 2«12
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » BMW M1 TFRC
BMW M1 TFRC
Sándor CsihaDátum: Kedd, 2013.02.19, 16:58 | Üzenet # 51
AMD_okNos, tegnap este en is kiprobáltam, hogy a ma esti, Dani féle "videó" tesztre kicsit felkészüljek az autóból, mert eddig még 1 métert sem mentem vele. Hát, nekem, aki a túlkormányzottságot szereti alapvetően, rettentő alulkormányzott volt az alap set, ahogy írtad is. Segítettem is gyorsan magamon, de az már a 2. kör után egyértelmű volt, hogy ezt az autót tényleg merőben másképp kell vezetni, mint amivel eddig találkoztam. Én pl a difit pont ellentétesen szeretem használni,mint ahogy a modban fixen be van állítva, tehát marha szokatlan igy vezetnem, de "vagy megszoksz, vagy megszöksz" biggrin , itt nincs mellébeszéd. Mással gyorsan kicsit helyrehoztam magamnak, ahogy viszonylag kényelmes, de nem tudom ,hogy fogok e vele a bajnokságban menni, és nem elsősorban a mod "milyensége" miatt, hanem időhiány tekintetében, másutt is helyt kell álljak/ helyt akarok állni, amennyire lehetséges.
Egyébként elsőre nálam nem váltott ki katarzist, de ezt főként annak a számlájára írom, hogy tényleg szokatlan az egész, és gyakorlatilag kb küszködök vele, és ezért még nem érzem a "jóságát, szépségét" az autózásnak ezzel a moddal. a 2000 tesztkilométer azért már más szitu, ha azon túl lennék, minden bizonnyal itt most más szavak állnának smile

PS: nem biztos, hogy este tudok jönni ettől függetlenül, mert a gép tegnap este bemondta az unalmast, kaptam egy kölcsön tápot, remélem, azzal jó lesz, amíg megjön az új (na és persze főleg, hogy csak ez a baja smile )

Az üzenetet módosította AMD_ok - Kedd, 2013.02.19, 17:07
Alezredes
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 124
Státusz: Offline

Kiss MátéDátum: Kedd, 2013.02.19, 23:59 | Üzenet # 52
NeuroNa meg az se mind1, hogy az igazi autóban 540 fokos kormányszöget használnak 10.8:1-es kormányáttétellel. Ez van beállítva az autónak alapértelmezetten, így ha valaki 900 fokos kormányt társít hozzá, akkor kamion lesz belőle (mert amúgy kellően direkt 540-nel). Illetve a 900 fokhoz a 35 fokos maximális kerékszög is 12.8:1-es áttételt ad, ami szintén jóval lightosabb a valósnál. Ez is okozhat nehézségeket. Ehhez ugye meg kell venni az upgrade-ek közt a változtatható áttételt.
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2013.03.24, 00:20 | Üzenet # 53
NeuroElkészült rF2 alá is a következő verzió! Bár az autó kinézete még mindig nem 100-as, mert jónéhány pályán ocsmányuli jelenik meg és amelyiken viszonylag jó, ott se az igazi. De vannak már tükrök, működnek a műszerfal kijelzői, az AI is tud menni vele (bár elég béna), valamint minden festés és upgrade elérhető, ami az rF1 1.2-es verzióban. Egyelőre módosított Corvette GT2-es gumikon fut, mert még nem igazán értem hogyan kell sajátot készíteni (de amit ezen művel, az sem rossz), minden más megegyezik az rF1 verzióval, bár pont a gumi volna a lényeg... de viselkedésében eléggé hasonló lett most már:

AUTÓ

VMOD
Főni

Kiss MátéDátum: Szombat, 2013.04.27, 15:36 | Üzenet # 54
NeuroAz alfa 3 verzió felkerült az rF2/Autók menüpontba.
Főni

Fábián RolandDátum: Szombat, 2013.04.27, 23:15 | Üzenet # 55
00roli00rF2 béta még, vagy már érdemes vele foglalkozni? Ha igen linket pls... és segédletet.. smile
Alezredes
Csoport: Barátok
Üzenetek: 147

Kiss MátéDátum: Szombat, 2013.04.27, 23:42 | Üzenet # 56
NeuroSzerintem érdemesebb várni az AC-ra. Jelenleg azér' foglalkozok ezzel, mert nincs más értelmes alternatíva (meg, ha már megvettem...). A jövőben én biztosan nem akarom megosztani a figyelmemet, de az AC egyébként is hülyére fogja verni az rF2-t az a helyzet. smile
Főni

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2013.07.08, 21:51 | Üzenet # 57
NeuroÉlesszeműek kiszúrhatták, hogy feltettem letöltések közé az 1.6-ot. Egyébként ez lesz a RacingZone RetroCH 2. állomásán is a mod. wink
Főni

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » BMW M1 TFRC
Oldal 2 / 2«12
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált
Copyright MyCorp © 2017 | Honlapszerkesztő - uCoz