Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Vasárnap, 2017.07.23]
Oldal 6 / 32«12456783132»
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Általános csevegő
Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.06.11, 11:54 | Üzenet # 1
NeuroIde jöhet minden, de elsősorban az rFactorral, saját versenyeinkkel és a honlappal kapcsolatban!
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275
Státusz: Offline

Kiss MátéDátum: Szerda, 2012.04.25, 15:50 | Üzenet # 251
NeuroOsztán az M1 mi, ha nem historic, kedves Róland? biggrin

Amúgy nekem nincs nagy választék, de az rF1 mellett

rFactor 2
Race 07

nálam is figyel a "polcon".
Főni

Dániel KaragityDátum: Szerda, 2012.04.25, 16:12 | Üzenet # 252
KaraDaniHun88: felőlem 1-2 futam akár lehet fix setupos is.

De azért azt hozzá teszem, hogy ezzel általában nem a gyorsabb pilóták fognak rosszabbul járni. Én például nem setupolok a mostanival sem. Van egy setupom amivel szeretem az autó viselkedését, és mindig, minden pályán ugyanazzal megyek. És Neuro se nagyon állítgat tudtommal. Sok esetben annak aki kicsit bizonytalanabb az autóval sokkal jobban jön, hogy testre tudja szabni, hogy neki hogy kényelmes és stabil. Az idő nem sokban múlik pl. ezeknél a setupon, szinte bármivel (ami nem fatális baromság) lehet jó időt menni a kérdés inkább az, hogy neked az kényelmes-e, jól érzed-e magad vele a pályán, az meg egyénre szabott.

Az üzenetet módosította KaraDani - Szerda, 2012.04.25, 16:44
Csíter
Csoport: Barátok
Üzenetek: 505

Fábián RolandDátum: Szerda, 2012.04.25, 17:32 | Üzenet # 253
00roli00Én kérek elnézést a tudatlanságomért. biggrin Az egyik kedvencem,csak kicsit béna vagyok benne....
Alezredes
Üzenetek: 147

Kiss MátéDátum: Szerda, 2012.04.25, 19:20 | Üzenet # 254
NeuroFix setuphoz annyit fűznék még hozzá - azon kívül, hogy Danival egyet értek, már megint a fenébe biggrin - hogy, ha próbálunk olyan modot vagy játékot, ahol nincs, akkor rendben, az is számításba jöhet. De fixre állítani egy olyan modot, amiben vannak állítási lehetőségek, azt nem szeretném.
Mivel, ahogy Dani is írta, a setupolás nem a sebességnyerésről szól, hanem arról, hogy a pilóta jól érezze magát az autóban, hogy a saját képességeihez, vezetési stílusához alakítsa az autót. Ennek persze egyenes következménye *lehet* az, hogy gyorsul is valamelyest, de ez ugye pont annak tudható be, hogy előtte nem bírt az autóval. Tehát nem a semmiből húz elő tizedeket, hanem a rosszból csinál olyat, ami alap kell, hogy legyen (kivéve persze az alieneket, de ők bármivel is agyonverik a mezőnyt). A fix setup hátránya pont az, ami az előnye: van, akinek fekszik és van akinek nem, mert másképp vezet, mint ahogy az adott beállítás megkívánja.

Amúgy ja, az első 2-3 versenyen én is "megtaláltam" a Mercit, azóta nem is nagyon próbálok más beállításokat hozzá, csak ha nagyon muszáj ezt-azt átpöccintek. Mert élvezem és lehet, hogy lehetnék gyorsabb, de ez számomra fontosabb. smile
Főni

Bereczki DávidDátum: Szerda, 2012.04.25, 20:36 | Üzenet # 255
Hun88Race 07 természetessen nálam is megvásárlásra került.
Amugy a historic buli nekem is tetszik.
Evo2 190 merci,e30 m3,stb..jajjj"gyermekkorom imádott autói.
Remélem van Maserati Shamal...abból egy márkakupát..óóó
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 17

Pesti GyulaDátum: Szerda, 2012.04.25, 21:45 | Üzenet # 256
gyusziAkkor ha már lehet,én is hozzászólnék. smile Azt tudjátok,hogy én csak pár hónapja kezdtem a szimulátorozást,szóval nekem minden új.Ezért is választottam első hajtást.Nincs bajom ha csak rwd-vel megyünk,mert sokkal élvezetesebb!DE!Ha mondjuk új tag jönne aki kevés tapasztalattal rendelkezik,lehet hogy segitség híján hamar kiábrándúl.Szerintem ezt tartsuk szem előtt.Itt hivatkoznék Danira a segitséggel kapcsolatban.Szerintem legyen egy minimum kipörgés gátló.Mi úgysem fogjuk használni,ha meg valaki jönne hozzánk,e miatt ne pattanjon le rögtön.És akkor a versenyekről.Úgy látom a legtöbben a változatosságot szeretnék,nekem sincs ellenemre.Szerintem mini kupákat kellene rendezni 5-pályával.És ha lehet,akkor mehetne egyszerre két szálon a dolog.Úgy értem hogy két bajnokság futna,egyik héten egyik,másikon a másik.És a leg nehezebb,hogy mivel.Én is szeretem a régi autókat,szóval arra gondoltam,hogy az egyik lehetne historic,pl.Merci Evo2 DTM.Ezzel lehetne hosszabb versenyeket futni,ahol boxkiállás is lenne.A másik meg wtcc jellegű,a jól megszokott mostani felállással.A setup szerintem maradjon,jobb ha a saját ízlésünkre lehet állítani,a súlytöbbletet is támogatom,csak azért mert úgy sokkal több csata lenne. biggrin
Hadnagy
Üzenetek: 59

Dávid ÁbrahámDátum: Péntek, 2012.04.27, 13:12 | Üzenet # 257
TigerbootPóló rendelés hogy áll?
Mert ha sehogy akkor az enyémet vissza mondom.

O==00==O

Az üzenetet módosította Tigerboot - Péntek, 2012.04.27, 15:06
Dr. Keresztbemegyek
Üzenetek: 267

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2012.04.30, 08:40 | Üzenet # 258
NeuroNa, tegnap megint össze sikerült kaparni egy pódijumot r2p-n (#3). És sikerült találkoznom az első igazi farokkal. Van ugyanis egy olyan szabályuk, hogy náluk a kék zászlót nem kell figyelembe venni... elég érdekes szabály, de ehhez képest a lassabb versenyzők eddig mindig szépen félreálltak és nem kellett csatába bonyolódnom csak azért, hogy lekörözzek valakit. Eleve nem értem, mi a fenét erőlködik valaki, mit akar bizonyítani, ha már egy kör hátrányban van... wacko
De a jóember még kiakadt, mikor én kiakadtam ezen. Hogy hát ilyen a szabály és mit képzelek és főleg mit képzelek, hogy villogok. Mer én meg felbsztam a refit, hogy vegye már észre... mert még az úgy-ahogy oké, hogy nem enged el, amikor 10m-re vagyok, de amikor már szándékosan feltart, az már zavaró (állítólag csatában volt, mondjuk mp-en belül senki nem volt hozzá képest, a feltartással meg jöttek rám azok, akikkel körön belül voltam pár mp-re). És hogy nem fog elengedni csak azért, mert éppen én a 3. vagyok és mi az, hogy nem mutatok tiszteletet. Hát na... ilyen az, amikor valaki úgy érzi, hogy porbadöngölték az egóját.
Mindazonáltal az eset van olyan frusztráló, mint az, hogy tegnap Norbit kilökték a rákba, bár én legalább kiröhöghetem ezt a majmot, mert legalább elmondhatom, hogy kettőnk közül az egyikünknek volt is valami köze a versenyhez, de az pont nem ő. biggrin
Szívesen kiraktam volna a retekbe abban a pillanatban vagy bármikor máskor, de hát ilyet nem lehet. Együtt kell élni vele, ha még ki is oktat verseny után privát üzenetben, nem éppen baráti hangnemben és ha felhívjuk a figyelmet arra, hogy pont ő nem tisztel semmit, úgy látszik, akkor meg jön a mindennek lehordás. Ezt kapjuk mi, újoncok, ha túl erősek vagyunk egy mezőnyben, úgy látszik...
Főni

Zsombor SzuhánszkiDátum: Hétfő, 2012.04.30, 09:20 | Üzenet # 259
zsomboorgrat 3. helyhez biggrin ezt a szabályt meg nem igazán értem én se hogy mire jo...hátha egyszer csak olyan nagyon gyors lesz, hogy miután már egy kört rávertél visszaelöz? mert ha elenged azzal sokat nem veszít, nem mondta senki hogy meg kell állni, + ezt a körülötte levök is valoszínüleg megteszik, tehát lényegében semmit nem veszít vele a saját versenyét nézve, ugyhogy ez indoknak nem igazán jo
Őrmester
Üzenetek: 31

György KocsisDátum: Hétfő, 2012.04.30, 16:25 | Üzenet # 260
GyuracellAz úgy esetleg oké ha ő épp csatában lett volna, de így nem is kicsit bunkóság. Tényleg az, hogy akkor hagy ott többet ha védekezik körökön keresztül. Laguna Seca-ban azért akad pár olyan szakasz ahol alig veszt az elengedéssel...
Amúgy grat! smile
Festőművész
Üzenetek: 132

Kiss MátéDátum: Kedd, 2012.05.01, 10:10 | Üzenet # 261
NeuroBtw idén hogyan ruccanunk ki a Hringre?
Főni

Fábián RolandDátum: Kedd, 2012.05.01, 12:16 | Üzenet # 262
00roli00Én mondtam Daninak,h szivesen beugrok BP-re ha kell. smile
Meg amúgy is ott kéne talizni....

Hozzáadva (2012-05-01, 11:16)
---------------------------------------------
Örsön Árkád autóbejárata elött van egy kis benyakút, az tökéletes lenne talipontnak. Ha mást akartok szóljatok, és egy időpont is kéne... biggrin

Az üzenetet módosította 00roli00 - Kedd, 2012.05.01, 10:19
Alezredes

Kiss MátéDátum: Kedd, 2012.05.01, 14:01 | Üzenet # 263
NeuroAzt lebontották, mert most építik a fantáziadús nevű Árkád 2-t. De ettől függetlenül amúgy nekem pl. jó. biggrin
Főni

Fábián RolandDátum: Kedd, 2012.05.01, 17:36 | Üzenet # 264
00roli00biggrin biggrin biggrin
Alezredes

Dániel KaragityDátum: Csütörtök, 2012.05.03, 22:39 | Üzenet # 265
KaraDaniEzzel muszáj eldicsekednem cool
link
Még sose sikerült megcsípni a világranglista első oldalát (top25) bb
Csíter

Fábián RolandDátum: Csütörtök, 2012.05.03, 23:33 | Üzenet # 266
00roli00Szép volt Dani.. smile
Alezredes

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2012.05.04, 00:31 | Üzenet # 267
KaraDaniÉs a körről a videó: link
Csíter

Kiss MátéDátum: Péntek, 2012.05.04, 08:51 | Üzenet # 268
Neuroohyes nyam ohyes
Főni

Pesti GyulaDátum: Szombat, 2012.05.05, 14:04 | Üzenet # 269
gyusziHát srácok,nekem sajna a hétvége befigyelt,melózok ezerrel sad És sajnos holnap is ez lesz,úgyhogy érezzétek jól magatokat a WTCC.-n...........nélkülem cry
Hadnagy
Üzenetek: 59

Dávid ÁbrahámDátum: Szombat, 2012.05.05, 19:28 | Üzenet # 270
TigerbootÉn sem megyek tongue lehet osztani, gyepálni nyugodtan wink Sajnos ez van. Aztán csinálni rengetek képet versenyről meg csoport képet is kérek! smile

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek
Üzenetek: 267

Dániel KaragityDátum: Szombat, 2012.05.05, 22:21 | Üzenet # 271
KaraDaniEgyre jobban kezdem megérteni az oválozás szépségét biggrin

Csíter

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 20:47 | Üzenet # 272
KaraDani
Csatolások: 4118081.jpg(179Kb)
Csíter

Bereczki DávidDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:05 | Üzenet # 273
Hun88ÓÓ..
Ki a kicsoda jobbról balra?
Gokartra én is beneveznék legközelebb!!
Szokásom kőrözni a budaringen meg a coraringen:-)

Hát amit a Norbi..ma...
Sajnálom nagyon hogy nem tudtam kimenni..Na majd jövőre már nem szül az asszony:-)))
Közlegény

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:08 | Üzenet # 274
NeuroFasza volt... az látszik, hogy én ki vagyok a képen, mert nekem egyedi(bb) a pólóm. biggrin
Főni

György KocsisDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:12 | Üzenet # 275
GyuracellKár, hogy nem bírtam elmenni, legközelebb már remélem tudok smile Képek remélem lesznek még biggrin
Festőművész

Sándor CsihaDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:15 | Üzenet # 276
AMD_okfasza kép, remélem, jó volt, srácok biggrin
Alezredes
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 124

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:29 | Üzenet # 277
KaraDaniAlex:

Ahogy láttam nagyon élvezte mindenki smile

Viszont utána jutott eszembe, hogy a nagy sietésben el se köszöntünk, hirtelen nekem eszembe se jutott, hogy nem egyfelé megy mindenki, és csoportképet is elfelejtettünk készíteni sad Megvan az indok, hogy miért kell ilyen jövőre is biggrin
Csíter

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:30 | Üzenet # 278
KaraDani
Csíter

Sándor CsihaDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:38 | Üzenet # 279
AMD_okbizony,pedig sógi akart egy csoportképet, de nem jött össze biggrin No majd WSR-en wink
Alezredes
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 124

György KocsisDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:46 | Üzenet # 280
GyuracellFasza kis dobogótok volt! biggrin Lesz még amúgy International Superstars Series is, Ferrari Challengel karöltve, ide nagyobb eséllyel bírok eljönni! smile

Az üzenetet módosította Gyuracell - Vasárnap, 2012.05.06, 21:48
Festőművész

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:55 | Üzenet # 281
NeuroVényócra én vevő vagyok, azt nagyon meg akarom nézni azóta, hogy először videót láttam róla. biggrin

Ezen a videón meg úgy nézek ki, mint egy hülyegyerek... pfehh... cool biggrin
Főni

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:58 | Üzenet # 282
KaraDani
Ezen a videón meg úgy nézek ki, mint egy hülyegyerek... pfehh...

Akkor egész jól visszaadja a kis fényképezőm a valóságot taunt
Csíter

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 21:59 | Üzenet # 283
NeuroDamn... vegyél új gépet! Valami olyat, amin szupersztárnak látszok! crazy crazy
Főni

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2012.05.06, 22:08 | Üzenet # 284
KaraDaniMinden másra ott a mastercard, de erre sajnos az sem jó rolleyes
Csíter

Bereczki DávidDátum: Hétfő, 2012.05.07, 00:02 | Üzenet # 285
Hun88HÁT,sajnálom hogy üres a helyem a dobogón:-(
pedig pofára meg fizimiskára kiköpött Főni vagyok:-)))
Jól néztünk volna ki..
A gyerkőc még várat magára,de már a korházban vannak,csak még hesszel bent. alco
Biztos jó ott neki:-)
Viszont amit napvilágot lát,illetve neont.. egyből a kezébe nyomok egy kormányt,az majd jól megpecsételi a sorsát.. flirt Női versenyzőt ugy sem ismerek.
Közlegény

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2012.05.07, 09:05 | Üzenet # 286
NeuroGrat a babához! Lotus Ladies Cup csak rá vár! biggrin
Főni

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2012.05.08, 16:14 | Üzenet # 287
KaraDaniTovábbi csoportképek a találkozóról spiteful
link
Csíter

Fábián RolandDátum: Kedd, 2012.05.08, 19:18 | Üzenet # 288
00roli00De gonosz vagy. biggrin Amúgy meg látom kövi szakmám, kamerás..... biggrin biggrin
Alezredes

Dániel KaragityDátum: Csütörtök, 2012.05.10, 19:53 | Üzenet # 289
KaraDani

"Because foam is very heavy"
blink umnik surprised wacko
Csíter

Kiss MátéDátum: Péntek, 2012.05.11, 08:14 | Üzenet # 290
NeuroHá' mit mondjak, igazából ennyi infó alapján azt gondolnám, hogy elég fos lehet egy mai F1-es autót vezetni...
Főni

Fábián RolandDátum: Péntek, 2012.05.11, 08:24 | Üzenet # 291
00roli00Be is aludnék benne. biggrin
Alezredes

Kiss MátéDátum: Péntek, 2012.05.11, 10:18 | Üzenet # 292
NeuroÉn arra gondoltam, hogy látszólag rohadtul kényelmetlen, bár azt mondja Nico, hogy nem. De a semmi kilátás az mindenképpen szar lehet.
Főni

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2012.05.11, 18:18 | Üzenet # 293
KaraDani

4 perctől érdekes igazán surprised
Csíter

Kiss MátéDátum: Péntek, 2012.05.11, 18:35 | Üzenet # 294
NeuroÉS az egyik baromarcú a hülye zongoráról magyaráz a commentben... beszarok. biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Szombat, 2012.05.12, 15:34 | Üzenet # 295
NeuroNos... több tényező figyelembevételével készítettem egy kis nyári menetrendet. A szemfülesebbek már kiszúrhatták a hozzátartozó TFRC Summer Fest feliratot a bajnokság menüben:

Szóval az egyik ilyen tényező a tavaly nyár, ami finoman szólva nem sikerült jól a TFRC-nek. Több lehetséges oka is van, de akármelyik napra is tennék a versenyeket, hiányzó mindig lesz az aktív tagok közül is. Mivel a listában sokféle mod van, ezért ez nem igazán komoly bajnokságnak fogandó fel. Mindenki arra a versenyre jön el, amelyikre tud/akar (ettől még pontozás és végeredmény lehet/lesz). A modokat próbáltam nehézségi sorba pakolni, illetve nem csak egyfélét válogatni. Amelyikről úgy gondoltam, hogy már elég nehéz bizonyos szempontból, ott látható a mellékelt segítség, amit be lehet majd kapcsolni in-game.

Igen, az igaz, hogy nem könnyű minden héten új pályát, ráadásul új moddal megtanulni, de arra kérek mindenkit, hogy ezt szórakozásnak fogja fel és ne vérkomoly eredményeket akarjon elérni, mert úgy nem sok értelme. Én se mentem a legtöbb pályán és moddal, csak addig/annyit, hogy megnézzem játéktechnikailag rendben van-e. Sok modban H váltós autók vannak (NGTC, Nissan és NAGT kivételével mindegyikben), így nekem ez a sorozat részben ennek gyakorlására fog szolgálni, amivel akárhogy feszülök meg, nyilván nem leszek olyan gyors(?) és hibátlan(?), mint nélküle.

Az hasznos lehet, ha többféle moddal megismerkedünk. Mindegyik élvezetes a maga nemében, szutykokat nem válogattam (ettől még nem fog mindegyik mindenkinek 100%-ig tetszeni ilyen-olyan okból, ez nyilvánvaló). A pályákat úgy raktam alájuk, hogy a valósnak megfelelő sorozatból legyenek, ha van ilyen.
Illetve fontos, hogy ha 1-1 versenyre beugranak külsősök, lehet hogy idővel ittragadnak. Talán még nagyobb érv az, hogy most nincsenek rá "kötelezve", mint egy bajnokság keretében, ahol mindenki a legtöbb futamon részt szeretne venni és azért nem nevez, mert a felére nem tud elmenni, "akkor meg minek" alapon. Erre pedig nyáron jó az esély.

A véleményetekre természetesen kíváncsi vagyok, bár viszonylag meg vagyok győződve róla, hogy mind a lista, mint az elgondolás jó és részemről már csak plakát készítésre várnék jelentkezőt, mert abból reményeim szerint a listának megfelelő 13 db-ot le kellene idővel gyártani. smile
Csatolások: 2705697.png(36Kb)
Főni

György KocsisDátum: Szombat, 2012.05.12, 16:17 | Üzenet # 296
GyuracellJó ötlet, ránk fér egy kis "kulturálódás" ilyen téren (rám legalábbis biztosan biggrin ) Várom nagyon!
Festőművész

Zsombor SzuhánszkiDátum: Szombat, 2012.05.12, 16:24 | Üzenet # 297
zsomboorAutólista jól néz ki biggrin cool A repülő rajt az felvezetővel lesz amúgy ahol az van?
Őrmester

Kiss MátéDátum: Szombat, 2012.05.12, 16:45 | Üzenet # 298
NeuroMivel a játék beépített repülőrajtja elég nyomorék, mind SC-vel, mind anélkül, ezért a race2play-en látott forma lesz val'szeg, azaz:

A játék beállítása állórajtos lesz, de az első kört kvázi felvezetőként tesszük meg és az első pilóta az első kör végén (limitált max. sebesség), a célvonal átlépésekor taposhat a gázra, addig libasor. Illetve max az előtted haladó seggéig tolhatod a kocsi orrát, nem muszáj mögötte menni. Előzni csak a célvonal átlépése után lehet és onnantól verseny. Majd némi gyakorlás ehhez kell.
Főni

Zsombor SzuhánszkiDátum: Szombat, 2012.05.12, 17:23 | Üzenet # 299
zsomboorpont azért kérdeztem, mert emlékeim szerint is elég vicces úgy wacko biggrin
Őrmester

Dániel KaragityDátum: Szombat, 2012.05.12, 19:06 | Üzenet # 300
KaraDaniJól néz ki. Esetelgesen a vége felé lehetne többszörös üzemanyag és/vagy gumihasználattal is megbolondítani a dolgot, hogy a pitelés is képbe kerüljön, pl az F1-nél a végén ez adná magát smile
Amúgy meg ha meglesnéd, hogy lehet egy H váltót nem jól kezelő modot (nincs hozzá upgrade), H váltóssá tenni, és megcsinálnád az olyan modokra amelyiknél ez hiányzik annak marhára örülnék. Ha még el is mondod mit kell átfirkálni esetleg, ha nem bonyolult akkor meg főleg biggrin
Csíter

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Oldal 6 / 32«12456783132»
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált
Copyright MyCorp © 2017 | Honlapszerkesztő - uCoz