Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Péntek, 2017.11.24]
Oldal 31 / 32«1229303132»
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Általános csevegő
Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.06.11, 11:54 | Üzenet # 1
NeuroIde jöhet minden, de elsősorban az rFactorral, saját versenyeinkkel és a honlappal kapcsolatban!
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275
Státusz: Offline

Módos AndrásDátum: Csütörtök, 2014.07.24, 14:34 | Üzenet # 1501
MobyDickasszem ennek a követelménynek még én is eleget teszek biggrin :

System requirements

Operating system: Windows XP SP2/Vista SP1/Windows 7
CPU: Pentium IV 1.6GHz / AMD Athlon XP1600+
RAM: 256 MB (XP) or 512 MB (Vista/7)
3D graphics card: 16 MB, 100% DirectX 9.0c compatible
Sound card: 16 bit DirectX compatible
Hard drive: 1.7 GB free disk space

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 455

Eszter GazsiDátum: Péntek, 2014.07.25, 21:33 | Üzenet # 1502
icekid98Hm, a jó öreg Trackmabia :-)
Én benne lennék mert még a pótgép is elviszi meg régen elég jó voltam benne ^^"
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 38

Módos AndrásDátum: Péntek, 2014.07.25, 22:18 | Üzenet # 1503
MobyDickmindenképpen kipróbálom. most 7végén megnézem. úgy tűnik, a demoval is lehet játszani. pénzt biztosan nem adok érte.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Dávid ÁbrahámDátum: Szombat, 2014.07.26, 00:43 | Üzenet # 1504
Tigerbootsurprised Még a végén még leszünk is rá. smile

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek
Csoport: Barátok
Üzenetek: 267

Kiss MátéDátum: Szombat, 2014.07.26, 08:20 | Üzenet # 1505
NeuroA TM Nations Forever nem demo, az ingyenes teljes játék.
Főni

Módos AndrásDátum: Szombat, 2014.07.26, 08:39 | Üzenet # 1506
MobyDickakkor arra kell rámenni.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2014.07.27, 18:15 | Üzenet # 1507
NeuroAz én nickem grumpy82, aki fel akar venni friendnek.

Gyuracellt találtam meg eddig (invit küldtem).
Főni

Dávid ÁbrahámDátum: Vasárnap, 2014.07.27, 18:34 | Üzenet # 1508
Tigerboot
Idézet Neuro ()
Gyuracellt találtam meg eddig

Ohh tényleg? biggrin Engem meglepő módon tigerboot néven találtok meg.

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Dániel KaragityDátum: Hétfő, 2014.07.28, 13:21 | Üzenet # 1509
KaraDaniFelrakni én is felraktam, csak nekem nem fut.
Csíter
Üzenetek: 505

György KocsisDátum: Kedd, 2014.07.29, 00:01 | Üzenet # 1510
Gyuracell
Idézet KaraDani ()
Felrakni én is felraktam, csak nekem nem fut.

Biztos kevés hozzá a vas...

Amúgy először nekem is mindig csak elsőre indult el, minden további alkalom előtt újra kellet telepíteni. Aztán egyszer csak megjavult, nem tudom miért.
Festőművész
Üzenetek: 132

Módos AndrásDátum: Kedd, 2014.07.29, 22:30 | Üzenet # 1511
MobyDickegyelőre csak leszedtem, már egy hete új melóhely szervezése megy, egyelőre nemtom mikor fogok elé leülni.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Eszter GazsiDátum: Csütörtök, 2014.08.07, 21:59 | Üzenet # 1512
icekid98Tegnap életet leheltem a régi accomba, eccer néven megtaláltok :-)
Őrmester

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2014.08.10, 18:44 | Üzenet # 1513
NeuroKipróbáltam ezt a GRiD Autosport nevű csodát. Alapból nem gondoltam, hogy "fél-szimulátor" lehet valami, amire azt mondják, hogy billentyűzettel is teljesen jól irányítható.

Kipróbálás után pedig teljes nyugalommal jelentem ki, hogy lehet, hogy szimulál valamit a játék, de nem a valóságot. biggrin
Mert ahhoz köze sincs (nem meglepő). Billentyűzettel bizonyára jól irányítható, mert kormánnyal elég fos. Az elsőkerekes Cruze, amibe az elején bepattantam (nem tudtam, hogy azt kapom) még nem volt feltűnően szar, de miután egy MP4-12C is kezeim közé került, rájöttem, hogy értelmetlen a próbálkozás.
Sokat elmond az egészről, hogy az AI is úgy megy, mintha mesterséges billentyűvel rángatná az autót. A kerekeken és az autó mozgásán látszik, hogy nincs ott semmi analóg kontroll.

Amúgy a fizika elég sajátos. Az autók meg se próbálnak úgy viselkedni, mint az autók. Folyamatosan olyan az érzés, mintha taknyon csúszna. Ez adni neki némi nehézséget, de kiszámíthatatlanságot is, mert nem viselkedik két egyforma helyzetben ugyanúgy. Lehet, hogy ezzel el lehet adni a tudatlan vásárlónak (fél)szimulátorként (nincs is ilyen fogalom, valami vagy szim. vagy nem), pedig egy szimulátor pontosan ennek ellentéte (egyrészt ugyebár a slick tapad, mint paraszt, másrészt pont attól szim, hogy az fog történni, amit csinálsz, nem valami random baromság). Mindegy, mert különösebben nem vészes, rángatni kell a kormányt/billentyűzetet, aztán lesz valami. Hard-on még simán verhető az AI, úgyhogy érdemes very hardra tenni a nehézséget.

A grafika jó, ultrára húzva is simán fut, max. 1-2 nagyobb porfelhő fogja meg az 560ti-t. Belső nézet van. Ezt kb. ennyiben le is lehetne tudni, de nem... a belső nézet ultragáz. Ha egy kiadó ilyet megenged magának, ha rajtam múlna, azt ott azonnal ledózeroltatnám, a helyén pedig disznófarmot létesíttetnék. Ami a játékban van az a vásárlók szembeköpése, mit szembeköpés... sugárban pofányhányás! A GRiD2-ben ugyebár egyáltalán nem volt belső nézet, azonban néhány ügyes modder megoldotta, hogy az autóba belerakták a kamerát. Ami persze kidolgozatlan volt, tehát ocsmány volt az egész, de ugye ez egy unofficial dolog.
Na most. GRiDA-ban ezt megkaptuk hivatalosan(!!!), mint belső kamera. Nem tudom hogyan gondolták, de egy irgalmatlan nagy sallert megérdemelne az, akinek eszébe jutott, hogy maradjon így.

Na de mindegy. Ez egy játék. A fizika komolytalan, de egy játéknak megbocsátható. Sajnos viszont engem az ilyesmi már nem köt le. Gyerekeknek viszont tudom ajánlani.
Főni

Farkas ZsoltDátum: Péntek, 2014.08.22, 17:40 | Üzenet # 1514
WolfA Simco-nál most indul egy Porsche kupa. Ingyenes a nevezés. Nem dobunk össze egy csapatot?
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 438

Roland KovácsDátum: Péntek, 2014.08.22, 19:38 | Üzenet # 1515
KoRolaMentem a mód-al mert tesóm ott versenyez évek óta. Nekem annyira nem jön be. Viszont indul egy 325i challenge is ami már sokkal tetszetősebb részemről, Nekem leginkább a hétfő esti versenyekkel van a bajom mert akkor nem igazán érek rá ilyenekre. Viszont emerico eléggé rástartolt az rF2-re amit kíváncsian várok és ott lenne is rá elég ember.

Az üzenetet módosította KoRola - Péntek, 2014.08.22, 19:40
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 257

Dávid ÁbrahámDátum: Csütörtök, 2014.08.28, 23:07 | Üzenet # 1516
TigerbootElvieg a legjelentősebb pályák...
LINK

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Kiss MátéDátum: Péntek, 2014.08.29, 09:50 | Üzenet # 1517
NeuroEz kint van a falamon munkahelyen kinyomtatva. biggrin
Főni

Eszter GazsiDátum: Péntek, 2014.08.29, 15:43 | Üzenet # 1518
icekid98Hm, benne volt vmelyik idei AFM-ben is :-)
Őrmester

Kiss MátéDátum: Szombat, 2014.09.06, 19:58 | Üzenet # 1519
NeuroHa valakinek van kedve gondolkodni. Google nem ér. Van 1-2 brutális (ami lehet nem volna az, ha tudnám és akkor beugrana azonnal). Egyelőre 35-ig jutottam. biggrin
Csatolások: 50_krds.xls(39Kb)
Főni

Dániel KaragityDátum: Szombat, 2014.09.06, 23:54 | Üzenet # 1520
KaraDaniMinek google, a formátum xls, semmibe se kerül feltörni a protection-t biggrin
Na de nekiállok szabályosan smile
Csíter

Kiss MátéDátum: Kedd, 2014.09.09, 11:56 | Üzenet # 1521
Neurohttp://hungaroring.hu/?id=20&sub_id=0&hir_id=729&lang=hu

Hmmhmmhmm?
Főni

Farkas ZsoltDátum: Kedd, 2014.09.09, 14:22 | Üzenet # 1522
WolfKösz Főni!!!!

A lányom úgyis ki akart már jönni velünk a WTCC-re is és akkor megígértem, neki hogy majd legközelebb. Azt hiszem ez lesz most a legjobb alkalom erre.
Vezér-őrnagy

Dávid ÁbrahámDátum: Szerda, 2014.09.17, 20:11 | Üzenet # 1523
TigerbootValaki megy? smile http://www.szlalomparty.hu

O==00==O

Az üzenetet módosította Tigerboot - Szerda, 2014.09.17, 20:11
Dr. Keresztbemegyek

Roland KovácsDátum: Csütörtök, 2014.09.18, 17:47 | Üzenet # 1524
KoRolaQuake Live ingyen beszerezhető a Steam áruházból cool deja vu smile
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2014.09.18, 17:55 | Üzenet # 1525
NeuroEz megjelenése óta ingyenes volt. És még csak Steam se kell hozzá. biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2014.09.21, 13:19 | Üzenet # 1526
NeuroHolnaptól két hét Románia/Bukarest. smile Összerakunk ott is egy irodát informatikával, ami az itthoni céghez (akiknek dolgozunk, nem a munkáltatómnak) lesz bekötve. Szerbiában már van egy ilyen, ez lesz a második. Remélem nem fog elvinni valami medve vagy ilyesmi. biggrin
Főni

Roland KovácsDátum: Vasárnap, 2014.09.21, 19:10 | Üzenet # 1527
KoRolaLassan beköszönt az "igazi" ősz. Tudnátok mondani a SiMCO-n kívül olyan magyar rF ligá(ka)t ahol értelmesen lehet versenyezni? Ahol nincs assist, normális a létszám és nem "most kezdtem" kezelnek. Hiányzik már a versenyzés szóval újból el kéne kezdenem gurulni. Köszi
Vezér-őrnagy

Farkas ZsoltDátum: Vasárnap, 2014.09.21, 22:36 | Üzenet # 1528
WolfVCRC-n van létszám általában 20 fő alatt nem nagyon vannak. Most indul csütörtökön a Gt a kis túra már elindult de lehet jelentkezni még. Reki-n nincs akkora a létszám de azért itt is szoktak 20 körüli létszámmal menni. A Reki-n biztos nem kezelnek úgy mint egy kezdő és most fog indulni a GT. A VCRC-n nem indulhatsz GT-n mert kell indexpont viszont nálunk vagy egy hely kis túrában. BMW-vel megyünk.

Nem akarom a Simco-t kicsinyíteni de nekem nem jöttek be. smile

Ja még annyit, hogy mind két liga fizetős.

Az üzenetet módosította Wolf - Hétfő, 2014.09.22, 10:30
Vezér-őrnagy

Roland KovácsDátum: Hétfő, 2014.09.22, 10:37 | Üzenet # 1529
KoRolaKöszi Zsolt. Viszont Én előtte kíváncsi lennék magára a módra. Ahhoz, hogy Én kipróbálhassam a módot fizetnem és jelentkeznem is kell a bajnokságra? Kis túrát eltudnék képzelni visszarázódásnak, főleg ha az BMW smile .
Vezér-őrnagy

Farkas ZsoltDátum: Hétfő, 2014.09.22, 10:46 | Üzenet # 1530
WolfMivel Én már nem nagyon csípem az FWD-t (persza kivételek lehetnek) így maradtam a BMW-nél. smile

Ki tudod próbálni fizetés nélkül is. Regisztrálj az oldalra. Ha kis túra akkor a VCRC-re regizzél. Csinálj egy rf-et majd egy progit le kell töltened (VLS) ami letölti a modot meg minden egyéb kiegészítőt és utána simán fel tudsz lépni a szerverre is akár. Ha valami nem megy akkor van chat az oldalon és ott nyugodtan kérdezhetsz.

Az üzenetet módosította Wolf - Hétfő, 2014.09.22, 10:48
Vezér-őrnagy

Roland KovácsDátum: Hétfő, 2014.09.22, 12:09 | Üzenet # 1531
KoRolaNa megnéztem ezt a BMW-t. Ha jól láttam akkor Red Bull Ring a következő állomás. Offline mentem pár kanyart durván 7-8 kört, hogy szokjam az rF-t. Egész könnyen kezelhető talán nem lesz gond. Igaz 1.38:közepét tudtam menni elsőnek setup nélkül de ebben még lesz jó pár tized. wink
Vezér-őrnagy

Farkas ZsoltDátum: Hétfő, 2014.09.22, 12:31 | Üzenet # 1532
WolfAz offline körözgetés nem az igazi mert a szerveren változó időjárás van. smile Ha érdekel a dolog akkor foglalom a helyet a csapatunkban. Jövő héten csütörtökön lesz a következő futam.
Vezér-őrnagy

Roland KovácsDátum: Kedd, 2014.09.23, 11:49 | Üzenet # 1533
KoRolaSajnos úgy néz ki, hogy nem indulok. Ugyanis a gépem az rF-t sem bírja futtatni hiba nélkül. Így nem látom értelmét az egésznek. Azért köszi Zsolt.
Vezér-őrnagy

Farkas ZsoltDátum: Kedd, 2014.09.23, 14:39 | Üzenet # 1534
WolfHát sajnálom Rola mert jó kis csapatunk lett volna. Talán még a dobogó is elérhető közelségbe került volna a Te belépéseddel mert a jelenlegi csapattársam is hasonló szintű versenyző mint Te.

Hát akkor most ki kellett adnom a helyedet egy nálam is smile gyengébb versenyzőnek.

Úgy néz ki viszont, hogy szervezünk majd AC fun versenyt hébe hóba és ha van kedved jönni és esetleg a géped bírja majd akkor szívesen látunk de ez vonatkozik mindenkire akinek megvan a gamma.
Vezér-őrnagy

Módos AndrásDátum: Szombat, 2014.09.27, 09:35 | Üzenet # 1535
MobyDickTovábbra is pihen a kormányom a pincében... sad

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Szombat, 2014.09.27, 20:46 | Üzenet # 1536
NeuroHát... Románia kvára érdekes egy ország... biggrin
Főni

Roland KovácsDátum: Szombat, 2014.09.27, 22:09 | Üzenet # 1537
KoRolaa semminél az is több biggrin
Vezér-őrnagy

Dávid ÁbrahámDátum: Vasárnap, 2014.10.05, 01:34 | Üzenet # 1538
Tigerboothttp://fotura.blog.hu/2014/09/24/sziciliai_szaguldas

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2014.10.09, 12:55 | Üzenet # 1539
Neuro
Idézet Neuro ()
Hát... Románia kvára érdekes egy ország... biggrin

Legalábbis Bukarest. A közlekedés eléggé elmebajos. Konkrétan mindenkit ott megy, ahol tud. biggrin Mondjuk pont ebből kifolyólag elég jól működik a rendszer, mert nincsenek renitens szabálybetartók, akik csakazértis alapon keresztbetesznek, így igazából a reggeli csúcsot leszámítva alapvetően mindenhová elég gyorsan el lehet jutni. Piros lámpa? Zebra? Egyirányú utca? Ki nem szarja le... biggrin
Gyalogosok dettó ugyanez, mindenki megy mindenfelé, ha 5-en egymás mellett szembejönnek az utcán, nyugodt lehetsz, hogy egyik se áll félre, hogy te is elférj (mondjuk ez itthon is jelen van). Ami a bevásárlóközpontokban van, az színtiszta agybaj, hasonló okokból kifolyólag.
Ehhez képest elég közvetlenek az emberek egymással, már amennyire levettem, mert románul még mindig nem tudok. De alapvetően barátságosak és nincs az a buzi kimértség, mint itt nálunk sokszor, ha egy idegen megkérdez valakit, hogy mi-merre.
Vicces volt, hogy a metrón pont engem szólított meg valaki, hogy hová és hogyan jusson el, hát mondom velem aztán ki vagy a szarból barátom... biggrin
Ja, metró. Van normális metrójuk, normális beléptető rendszerrel, ami ugye nálunk tíz éve is terv volt már, de azóta sincs belőle semmi. No comment.
A város amúgy elég kontrasztos, képi világát illetően. Egyáltalán nem egy lepratelep az egész, mint mondjuk azt én képzeltem, de az tény, hogy sok a lepukkant ház a központban is, szóval lépten-nyomon ilyenekbe akad az ember. Sok a rom, de a legjobb: a város közepén van két nagyobb parkoló is. Előttevaló nap esett az eső, hogy mentünk, na az a két parkoló két kurvanagy sártenger volt. És abba állnak bele nem csak a csórók, de a huszonmilliós autósok is. biggrin
Hát én csak lestem, hogy ez mi? Meddig tartana legalább leaszfaltozni? Autókból amúgy irgalmatlan sok a Dacia. Minden rendőrautó és taxi az, valamint kb. minden 3-4. egyéb autó a városban. A több meg Range Rover. biggrin Komolyan, náluk nem az X5-Q7 a menő, hanem a Range, valamiért azt jobban szeretik.
Sajnos amúgy nem sokat láttam a városból, mert napi 14-16 óra meló volt, így aztán reggel sötétben és este sötétben láttam, elmenni nem volt lehetőség sehova. Már csak abból kifolyólag sem, hogy nap végére életkedvem se volt, nem még többet gyaloglászni.
Az úton odafelé sok kis falun mentünk át, ott sokkal jobban átjött a szegénység. Nagyon sok a romos ház, de azok sem üresen álldogáltak. A tehetősek az utcai felöli oldalát kifestik a háznak, a többit nem (komolyan!). A kevésbé tehetősek csak levakolják. Aki meg csóró, az örül, ha nem borul rá az egész.
Persze a környék gyönyörű és paradox módon így még talán jobban is illenek a lakott területek az egészbe, de azért elég szomorú, hogy hogyan élnek arrafelé nagyon sokan.
A román csajok amúgy nagyon szépek, viszont első nap, amikor egyedül mászkáltam már a városban, kicsit aggasztó volt, hogy mindenki cigány, aki szembejön az utcán... xD

Összességében nem volt rossz, csak túl sok volt a meló, kevés a pihenés, nézelődés. Az iroda elkészült, ami miatt mentünk, azóta tudtommal nem is volt semmi gond. Igaz idén lesz még egy látogatásunk, mert nincs minden kitesztelve és/vagy nem működik/jól még minden, aminek kellene.
Képeket csak minimális mennyiségben készítettem, az iroda meg nem tudom mennyire számít üzleti titoknak (arról sok van), de az úgyse túl érdekes. smile
Főni

Farkas ZsoltDátum: Csütörtök, 2014.10.09, 13:45 | Üzenet # 1540
WolfNa legalább épségben hazaértél mert egy két yt videót elnézve ez nem mindig jön össze. smile
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2014.10.09, 16:01 | Üzenet # 1541
NeuroAz a durva, hogy a Transfagarasan szerpentin mellett jöttünk el. Pontosabban tőle nem messze nyugatra, egy másikon zúztunk végig odafele és vissza is. smile Legközelebb megkérdezem, nem mehetnénk-e a másikon, hogy élőben is láthassam rFactor után. biggrin

Hihetetlen szép vidék:
https://www.google.com/maps....e1af6d6
Főni

Roland KovácsDátum: Vasárnap, 2014.10.12, 11:43 | Üzenet # 1542
KoRolahttps://www.facebook.com/OxxoRacingTeam

érdekes, hogy Norbit alig említik meg a hírekbe pedig amit mostanában művel az nem kis teljesítmény. akár már a vasárnapi első futamon Bajnok lehet. persze a botlábúak állandóan a főcímre kerülnek

Az üzenetet módosította KoRola - Vasárnap, 2014.10.12, 11:44
Vezér-őrnagy

Sándor CsihaDátum: Vasárnap, 2014.10.12, 16:40 | Üzenet # 1543
AMD_ok
Idézet KoRola ()
akár már a vasárnapi első futamon Bajnok lehet

Nos, sikerult, Nagy Gratula Norbinak az Europa-bajnoki címert!!!
Alezredes
Üzenetek: 124

Dávid ÁbrahámDátum: Kedd, 2014.10.14, 19:19 | Üzenet # 1544
Tigerboot
Idézet Neuro ()
Az a durva, hogy a Transfagarasan szerpentin mellett jöttünk el. Pontosabban tőle nem messze nyugatra, egy másikon zúztunk végig odafele és vissza is. Legközelebb megkérdezem, nem mehetnénk-e a másikon, hogy élőben is láthassam rFactor után.

Remélem lesz rá lehetőséged, de ha nem akkor kattogtasd a gépedet ahogy csak bírod. biggrin

Viszont próbáltátok már ezt: Counter-Strike Nexon: Zombies?

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Kiss MátéDátum: Kedd, 2014.10.14, 20:08 | Üzenet # 1545
Neuro
Idézet Tigerboot ()
kattogtasd a gépedet ahogy csak bírod.

Ha nem éjjel megyünk vagy hajnali 3-kor... de amit linkeltem google maps koordinátákat, az az út. wink
Főni

Dávid ÁbrahámDátum: Szerda, 2014.10.15, 12:38 | Üzenet # 1546
TigerbootKár hogy kis pöcsös koromban jártam arra és nem emlékszem az utat övező tájra, csak a Békás-szoros, parajdi sóbánya, Medve-tó, Gyilkos-tó és társaira... sad

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Módos AndrásDátum: Szombat, 2014.11.01, 22:16 | Üzenet # 1547
MobyDickezt nézitek? Kiss Norbi 24 órás szim-versenye. élő!

https://www.youtube.com/watch?v=TngnDgBdvrA&feature=youtu.be

Hozzáadva (2014.11.01, 21:16)
---------------------------------------------
ja, az lemaradt, hogy Norbi az Orion Racing Teamet erősíti.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Dániel KaragityDátum: Szombat, 2014.11.01, 23:00 | Üzenet # 1548
KaraDaniBele-bele nézegetek munka közben. Van forgalom biggrin
Kb egy hete vezették be a team racinget iR-ben, elég korrekt tesztnek tűnik smile
Csíter

Farkas ZsoltDátum: Péntek, 2014.11.21, 14:05 | Üzenet # 1549
WolfSikerült egy ilyen My WebPage szépséget beszereznem tegnap mert a Media Markt egy cseppet leakciózta. 140-ért adták tegnap. smile 32"-os tv után ez a 48" brutál nagy.
Vezér-őrnagy

Dániel KaragityDátum: Szombat, 2014.11.22, 22:56 | Üzenet # 1550
KaraDaniGrat, igen az szép méretnövekedés biggrin
Csíter

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Oldal 31 / 32«1229303132»