Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Szombat, 2017.11.25]
Oldal 27 / 32«1225262728293132»
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Általános csevegő
Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.06.11, 11:54 | Üzenet # 1
NeuroIde jöhet minden, de elsősorban az rFactorral, saját versenyeinkkel és a honlappal kapcsolatban!
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275
Státusz: Offline

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2013.12.05, 14:24 | Üzenet # 1301
NeuroNagyjából semennyire. 20-25 mp különbség esélyes, tekintve, hogy az 1970-es verzión nekem annyi jött ki, itt se lehet nagyon más.
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2013.12.08, 22:05 | Üzenet # 1302
Neuro
Idézet MobyDick ()
a Div. II-es autók itt mennyire rúgnak labdába

Vagy lehet, hogy mégis? Most próbaképp mentem a 320t-vel offline egy - közel sem tökéletes - karikát: 6:49.

Sajna a pedálom továbbra is fos, így kérdés, hogy mennyi lehet még benne, meg hát össz egy kört mentem, ami nudli ahhoz, hogy értékelhető legyen.
Főni

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2013.12.09, 23:24 | Üzenet # 1303
NeuroNa, megszereltem a pedált. biggrin
Főni

Roland KovácsDátum: Szombat, 2013.12.14, 20:44 | Üzenet # 1304
KoRolaa Simco-n indul egy F1 1965-ös bajnokság. illúzió romboló viszont hogy kiszedték a fejlesztésekből a H-shifter funkciót.
Vezér-őrnagy
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 257

Kiss MátéDátum: Kedd, 2013.12.17, 23:07 | Üzenet # 1305
NeuroNa, csavartam má' egy 6:38.0-t ZP-re online. De van ott több is még. Csak már elég nehéz tovább húzni. biggrin
Főni

Módos AndrásDátum: Kedd, 2013.12.17, 23:16 | Üzenet # 1306
MobyDicknálam egyelőre bénázás van. 2x is felmentem már, összesen vagy 2 órát, de mért kör még nem jött össze. a setup kezd összeállni.

Hozzáadva (2013-12-17, 21:16)
---------------------------------------------

Idézet Neuro ()
Na, csavartam má' egy 6:38.0-t ZP-re online. De van ott több is még. Csak már elég nehéz tovább húzni.

azért az a 38-as idő... elég ütős.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 455

Kiss MátéDátum: Kedd, 2013.12.17, 23:17 | Üzenet # 1307
NeuroÉn is állítgattam az autón, az alap setup nem az igazi, de most találtam olyat, amivel ki tudom nyomni a szemét viszonylag biztonságosan. De amit linkeltem videót, azon is látszik még, hogy sok helyen így sem autózok a határon. Egyszerűen túl "sok" a pálya. De ez nem csoda. smile

Mondtam korábban, hogy meg lehet a 40 alatti. wink Bár tény, akkor még nem nagyon hittem, hogy sikerülni is fog. Igaz, más a setup (is). biggrin
Főni

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2013.12.20, 23:27 | Üzenet # 1308
KaraDaniNa öcsém itt tartunk:

Értelmes hangú motor helyett 1.6T + hangszórókból jövő műhang fie
Csíter
Csoport: Barátok
Üzenetek: 505

Kiss MátéDátum: Szombat, 2013.12.21, 10:39 | Üzenet # 1309
NeuroEzt volt alkalmam élőben tapasztalni, míg főnökömnek ez volt a bérelt autója két hétig... az ufó az vicces... biggrin
Főni

Módos AndrásDátum: Szombat, 2013.12.21, 14:21 | Üzenet # 1310
MobyDicklehetne azt az 1.6T-t úgy hangolni, olyan kipuffal, hogy akár motorféknél még vissza is durrogjon. de az már régimódi, meg hangos... lehet hogy ezzel próbálják meg előkészíteni a terepet a full elektromos autóknak. mert ott még motorhang sem lesz.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Szerda, 2013.12.25, 21:57 | Üzenet # 1311
NeuroLeft 4 Dead 2 ingyen van most Steam-en, ha érdekel valakit. smile

Boldog karácsonyt! biggrin
Főni

Farkas ZsoltDátum: Csütörtök, 2013.12.26, 00:36 | Üzenet # 1312
WolfIngyen van de a steam áruház megpusztult. smile
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 438

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2013.12.26, 15:12 | Üzenet # 1313
NeuroHát... valami csak kellene már azért. AC-ból ki tudja mikor lesz és mi. A REKI GT3 nem jött össze ősszel, de egy Blancpain moddal kezdhetnénk valamit mi is. Hm? Nem egyenfizikás, de sok közös van a kocsikban, nem is túl nehéz, GT3-as autók népszerűek, a PvF modnál könnyebb, sötöbö. A hivatalos BP pályákon mehetnénk, az úgyis csak 5 állomás és jól ismert pályák (Monza, Silverstone, Paul Ricard, Spa, Nürburgring). Persze nem endu-t, hanem ilyen 45-60 perc körüli távot, ami egy pilótának még egészségesen belefér.

EZ lenne a mod, pályákból 3 eleve adott az alap rF-ben jó minőségben, Paul Ricardon mentünk már, csak egy használható Spa kell valahonnan. Kétheti, kuplung és - low - abs/tc (tudom, utáljuk, de ez van a gt3 kocsikban és akkor legyen valós a cucc). Nem tudom lehet-e vadászni extra embereket, illetve kiplakátolva jönnének-e, de a semmiből sose lesz valami, szóval... igen, a vcrc-n van gt3, de az fizetős és a mod is más (bár a blancpain alapja is sandrox), valamint annak már vége, nem tudom mikorra tervezik a következőt.

Január közepe-vége lehetne a start (bármi, kivéve a 26-i hétvége), vagy akár február eleje.

Viszonylag sok ötletet elvetettem mostanában, mikor gondolkoztam, hogy mi lehetne...
HWC2 - senki nem szereti a historicot, tudni kellene vezetni...
DRM2 - lásd előző pont
Classic formula - fut máshol + lásd előző pont
bármilyen egyéb historic - lásd előző pontok
WSGT - tudni kellene vezetni...
túra - namegmégmitnem
V8 - van ilyen, tudni kellene vezetni...
PvF - tudni kellene vezetni...
Modern formula - haha
Endurance - haha
Modern GT - "értelmes" megközelítéssel ez lehet, lásd süket szöveg fentebb

Főni

Roland KovácsDátum: Csütörtök, 2013.12.26, 15:53 | Üzenet # 1314
KoRolaÉn a HWC2, DRM2, és WSGT valamelyikével is kibékülnék, de ha tényleg azt akarjuk hogy legyen résztvevő akkor engednünk kell. illetve amit Te nem írtál viszont jó mod a TCL.

Az üzenetet módosította KoRola - Csütörtök, 2013.12.26, 16:39
Vezér-őrnagy

Módos AndrásDátum: Csütörtök, 2013.12.26, 16:16 | Üzenet # 1315
MobyDicknekem is tetszenek a historic-jellegű modok, még ha a Nordon nem sikerült mért kört futnom az eddigi 60-80 nekifutásból, még akkor is. viszont a Blancpaint régebben próbáltam és egész kellemesre sikerült. létszámot tekintve biztosan többen neveznének, mint bármelyik historic féle változatra.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Sándor CsihaDátum: Csütörtök, 2013.12.26, 22:34 | Üzenet # 1316
AMD_okA WSGT-t tudnam ertekelni, az jo lenne. Viszont az igaz, hogy az nem tul konnyu, fogalmazhatnam igy is. Historic nekem nem gyere be. GT3 reszemrol ok, a felkinalt modot nem ismerem (meg). REKI-ben is ezen gondolkodunk, meg egy kis par futamos valami, AC bol nem tudni mikor lesz vegre ertelmes multi...
Alezredes
Üzenetek: 124

Roland KovácsDátum: Csütörtök, 2013.12.26, 23:40 | Üzenet # 1317
KoRolaŐszintén annak sem örülnék ha valamilyen Train Simulator moddal kezdeményeznénk bajnokságot. Ráadásul ha még egyéb segítségek is elérhetőek a lesznek bajnokságban. Viszont annyi biztos hogy elég sok helyen haldoklik már az rF közösség. Ha van is bajnokság sok helyen alig érik el 10 fős létszámot. Viszont van(nak) olyan helyek ahol meg zsúfoltságig tele a szerver (pl: SimCo). Szóval ennek fényében elég nehéz is valami okosat kitalálni.
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Péntek, 2013.12.27, 00:01 | Üzenet # 1318
NeuroA blancpain nem sinauto és bár az alap minden kocsinak azonos, ők azért figyeltek arra, hogy ne úgy kulonboztessek meg őket hogy csak rafogjak, azt valojaban nulla kulonbseg van. Nyilván amúgy nem sok de pl. Ami farnehez az farnehez (porsche illetve a kozepmotoros cuccok), ami nem az nem és ez azért lényeges a viselkedest illetoen. Nem olyan állat mint az apex de nem is rossz, pl. A gumi kifejezetten tetszik nekem benne, meg az hogy a fék is fog.
Főni

Kiss MátéDátum: Péntek, 2013.12.27, 11:05 | Üzenet # 1319
Neuro+ igazából a mod akkor lesz kb. olyan nehézségű, mint pl. AC-ben a Z4 GT3 (ami nehézségét tekintve egy vicc, de szerintem élvezetes), ha teszünk mellé abs-t és tc-t. Én Kunos-ban megbízom, úgyhogy elhiszem nekik, hogy a valóságban ilyen könnyű vezetni egy Z4-et.

Ja, a TCL-lel az a baj, hogy már historicnak minősül, ezért sokan fujjognak, akármilyen jó is, ráadásul balanc, mint olyan, nem ismert fogalom, szóval abból max. márkakupa lehetne.

WSGT-vel meg az a baj, hogy nincs megcsinálva (ráadásul a tök tudja, hogy mennyire valósághű jelenleg), így abból is csak márkakupa lehetne. Amit lehetne helyette, az az alap rFactorban megtalálható ISI Panoz GTR, abból egy kupa, mert az ugyebár ezeknek megfelelő FIA GT autó (ment velük együtt) és hivatalosan lemodellezett valami, szvsz nem is rosszul. Csak hát azt is tudni kell vezetni - 700 ló, nincs félautomata váltó, meg ilyen viccek, szóval kemény, szerintem amúgy élvezetes, de kétlem, hogy sokan ugranának rá (mondjuk szerintem GT3-ra se, de még mindig nagyobb esély volna rá, mert sajnos úgy tűnik az átlag nehézségi szint elég alacsonyan van a még rFactorozók között - pl. megnézve az AC GTR Masters rankot, ott azért kemény arcok vannak...).
Főni

Kiss MátéDátum: Szombat, 2013.12.28, 19:25 | Üzenet # 1320
Neurohttp://forum.rfactor.hu/viewtop....24ef438

Ha már ott vagyunk... biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2013.12.29, 15:54 | Üzenet # 1321
NeuroLátta valaki innen a Rush-t? Elég vegyes érzelmeim támadtak a megnézése után... mivel magát a sztorit csak minimálisan ismertem, ezért nem tudom mennyire színezték ki, mennyire a valóságot mutatta be, de egy elsődlegesen autós filmbe nekem nem volt vele gondom ilyen formában.
A sok CGI-t is megbocsátom, hiszen a régi pályák nem úgy néznek ki ma, ahogy akkor. Szerencsére valós autók is szerepelnek, az tetszett.
De a vágás... hát az valami agyf@sz. Volt 1-2 jól elkapott snitt, de hogy másodpercenként új kamerát mutatni és közben rázni az egészet, mint az állat... elég élvezhetetlenre sikerültek emiatt számomra az akciódúsabb részek. Talán ettől lesz az átlagnak "hűde" érzése, de engem eléggé zavart. Egy ilyen filmben meg azért a látványnak ott kellene lennie, hogy "tényleg hűde". A hangok legalább jók és túl nagy faszságok nincsenek benne (mint pl. a fast & furious sorozatban), de ezzel eléggé agyonvágták érzésem szerint.
Főni

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2013.12.29, 17:43 | Üzenet # 1322
KaraDaniNem vagyok nagy moziba járó, de erre elmentünk első héten. Sztori nem igen van túlszínezve, legalábbis ami dokumentumfilmet láttam, meg olvastam a sztoriról az ugyanez volt. Nekem nem volt bajom a vágásokkal sem, az egész nagyon tetszett úgy ahogy van. Biztos átlag vagyok biggrin
Csíter

Módos AndrásDátum: Vasárnap, 2013.12.29, 23:52 | Üzenet # 1323
MobyDickláttam moziban, nekem tetszett. az állandó remegés csak azért nem volt zavaró, mert elég rövidek voltak az ilyen részek. összességében nem tudtam belekötni, de majd DVD-n is megnézem párszor. az nagyon tetszett, amikor Laudát addig húzták, hogy végül elkezdett civil autóval határon menni.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Pesti GyulaDátum: Szerda, 2014.01.01, 01:21 | Üzenet # 1324
gyusziSikerekben gazdag Békés Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 59

Kiss MátéDátum: Szerda, 2014.01.01, 14:54 | Üzenet # 1325
Neuro
Idézet Neuro ()
Blancpain moddal kezdhetnénk valamit mi is.

Nos, ha jól tudom, akkor egyelőre 13 főnél tartunk, ha a hotlaps-ot készpénznek veszem, meg a három embert, aki még jelezte, hogy érdekli (egy újoncról tudok, aki még nem ment + MobyDick és gyuszi). Erre már lehet, hogy érdemes kiírni a sorozatot.
Főni

Farkas ZsoltDátum: Szerda, 2014.01.01, 16:49 | Üzenet # 1326
WolfNa akkor hajrá!!!!

Viszont szerintem ne legyen sok állomás max 5 (amit írtál is feljebb) mert így esetleg megmarad a mezőny és nem fogy el a végére. Talán még azt is megmerem kockáztatni, hogy ne 2 hetente legyen futam hanem minden héten. Talán időpontot kéne egyeztetni, hogy mikor ér rá a legtöbb ember.
Vezér-őrnagy

Roland KovácsDátum: Szerda, 2014.01.01, 16:56 | Üzenet # 1327
KoRolaSzerintem érdemes lenne egy teszt jellegű futamot is csinálni. Még az esetleges bajnokság előtt. Az jó hogy próbálkozunk a leggyorsabb lenni az adott pályán de igazi versenykörülményeket még nem láttam a móddal. Ráadásul néhány segítség engedélyezésével, hosszabb távon mennyire szakadna szét a mezőny?!. Persze nem Én döntök

Az üzenetet módosította KoRola - Szerda, 2014.01.01, 16:56
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Szerda, 2014.01.01, 17:14 | Üzenet # 1328
Neuro
Idézet KoRola ()
Ráadásul néhány segítség engedélyezésével, hosszabb távon mennyire szakadna szét a mezőny?!

Mivel GT3-ban alap a tc és abs, az a kérdés, hogy aki nem hajlandó használni, az mennyire szivatja magát. De ez egyéni preferencia kérdése, én se fogom használni, ha futunk majd, de ha valaki így ver le, nem fog zavarni.
Majd lesz egy előfutam a jelenlegi pályán, dátum és minden egyéb még kérdéses. Kivéve az "éles" pályákat. A hivatalos Blancpain pályák szerintem tökéletesek, amiket már írtam.

+ a heti megoldás nem túl esélyes. Jóból is megárt a sok, ez már többször bebizonyosodott. Kéthetiben gondolkodom mindenképpen.
Főni

Roland KovácsDátum: Szerda, 2014.01.01, 17:15 | Üzenet # 1329
KoRola
Vezér-őrnagy

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2014.01.05, 04:00 | Üzenet # 1330
KaraDaniHow close is close enough?

Nagyon érdekes írás.

Az üzenetet módosította KaraDani - Vasárnap, 2014.01.05, 04:00
Csíter

Dávid ÁbrahámDátum: Hétfő, 2014.01.06, 19:22 | Üzenet # 1331
Tigerboothttp://itsawheelthing.tumblr.com/
http://carsontheroad.tumblr.com/

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek
Üzenetek: 267

Dávid ÁbrahámDátum: Szerda, 2014.01.15, 18:06 | Üzenet # 1332
TigerbootErről kinek mi jut eszébe? biggrin

Csatolások: 3629880.jpg(442Kb)

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Módos AndrásDátum: Szerda, 2014.01.15, 21:42 | Üzenet # 1333
MobyDickhurkatöltő. izé, leömlő. de nem autóra, az biztos. cool

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Farkas ZsoltDátum: Szerda, 2014.01.15, 21:43 | Üzenet # 1334
WolfEsetleg gokart?
Vezér-őrnagy

Pesti GyulaDátum: Szerda, 2014.01.15, 22:17 | Üzenet # 1335
gyusziKét hengeres gokart? smile
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 59

Dávid ÁbrahámDátum: Péntek, 2014.01.17, 08:55 | Üzenet # 1336
TigerbootJáj nekem... Kis polski versenydob, hutyutyuból erősen dududu lett. biggrin

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Kiss MátéDátum: Péntek, 2014.01.17, 13:31 | Üzenet # 1337
NeuroNos... az van, hogy ettől a perctől fogva munkahelyen nem tud tovább üzemelni a szerver semmilyen formában. Egyelőre kérdéses, hogy mi lesz.
Főni

Roland KovácsDátum: Péntek, 2014.01.17, 20:05 | Üzenet # 1338
KoRolahát ez nem valami bizalom gerjesztő hír wacko
Vezér-őrnagy

Módos AndrásDátum: Péntek, 2014.01.17, 20:59 | Üzenet # 1339
MobyDick
Idézet Tigerboot ()
Jáj nekem... Kis polski versenydob, hutyutyuból erősen dududu lett.

érdekelnének a részletek! egy időben kacérkodtam a gondolattal, hogy veszek egy kispolákot, de csak civil verzióban. mégiscsak farmotor+hátsó hajtás, egyenes út a Porsche felé! biggrin

Hozzáadva (2014-01-17, 18:59)

Idézet Neuro ()
Nos... az van, hogy ettől a perctől fogva munkahelyen nem tud tovább üzemelni a szerver semmilyen formában. Egyelőre kérdéses, hogy mi lesz.

jáj. sad érdemes azért offline gyakorolni vasárnapra?

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Roland KovácsDátum: Péntek, 2014.01.17, 21:09 | Üzenet # 1340
KoRolanagyon sajnálom hogy így alakult pedig megint kezdett visszajönni az élet a szerverre
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Péntek, 2014.01.17, 21:15 | Üzenet # 1341
NeuroSzolgáltató kiszúrta, hogy az egyik vonalunk kissé inaktív. Kimagyaráztam. De gondoltam, hogy előbb-utóbb ez lesz. Valószínűleg lesz megoldás, de minimum napok kérdése. A GT3-mat talán nem kell elhalasztani (mondjuk még ki sincs írva, szóval amúgy mindegy).
Főni

Dávid ÁbrahámDátum: Péntek, 2014.01.17, 23:20 | Üzenet # 1342
Tigerboot
Idézet MobyDick ()
érdekelnének a részletek! egy időben kacérkodtam a gondolattal, hogy veszek egy kispolákot, de csak civil verzióban. mégiscsak farmotor+hátsó hajtás, egyenes út a Porsche felé!

Utcai használatban van teljes mértékben meg tök alap már mint motorikusan, versenydobot is csak azért kapott mivel a gyári sportdob túl gyenge meg nem is saválló...
1-2 héten belül ha végre össze szedem magam írok pár sort a felújításról, ha van valami kérdés jöhet smile

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Módos AndrásDátum: Szombat, 2014.01.18, 18:23 | Üzenet # 1343
MobyDickOK, köszi! Kicsit annó utána olvastam a tuningnak is, nagyjából az maradt meg, hogy gyári motorral túl sokáig nem lehet eljutni, a BIS hengerfejét szokták rátenni, de +10-15%-nál nem jön ki több belőle(2-3Le). Igazán jó teljesítmény(50-60Le) a 900-as Cinquecento motor húzásával jöhet ki, de az meg már nem kispolák motor. Ennyire emlékszem. smile

Mi a terv? Teljes generál + kipuf? Sztem egy 26 lovas autónál +1-2 ló is igen érződhet.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Dávid ÁbrahámDátum: Hétfő, 2014.01.20, 19:38 | Üzenet # 1344
TigerbootJól van akkor majd tuninigról is lesz szó. smile
Nagy tervek nincsenek... motorikusan meg semmi pedig jó lenne mert azért hegyekbe is megyünk majd vele.

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Módos AndrásDátum: Hétfő, 2014.01.20, 22:17 | Üzenet # 1345
MobyDickbiztos ismered már ezt a változatot, a többiek miatt azért beteszem:

http://totalcar.hu/tesztek/2012/08/11/ugye_neked_is_nagyon_kellene/

biggrin

Hozzáadva (2014-01-20, 20:17)
háháhh:

biggrin biggrin biggrin

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Szerda, 2014.01.29, 15:25 | Üzenet # 1346
NeuroNos, szerver valamennyire megy már, amint látszik a hotlaps működéséből is. Mivel a REKI indít GT3-at, ezért én nem fogok, aki azt akar, menjen oda, legalább nagy nép lesz. Majd átírom a címlapot, ha megegyeztünk abban, hogy itt mi lesz. GT kategóriában jelenleg két ötletem van:

1998 FIA GT Championship season:

Rnd Race Circuit Date
1. Oschersleben 500km Motopark Oschersleben
2. British Empire Trophy 500km Silverstone Circuit
3. Hockenheim 500km Hockenheimring
4. Dijon 500km Dijon-Prenois
5. Budapest 500km Hungaroring
6. Suzuka 1000km Suzuka Circuit
7. Donington 500km Donington Park
8. Zeltweg 500km A1-Ring
9. Homestead 500km Homestead-Miami Speedway
10. Visa Sports Car Championships 500km Laguna Seca Raceway

Ebből 5-öt kiválasztva. Az autó: ISI Panoz GTR, tehát mindenkinek megvan.

Vagy, ami még szerintem vállalható kategória, az a Ferrari vs. Porsche, fiktív szezon, megbeszélt (tényleg smile ) pályákon.

Esetleg DRM S2, csak arra biztos nem nagyon lesz jelentkező.
Főni

Roland KovácsDátum: Szerda, 2014.01.29, 19:57 | Üzenet # 1347
KoRolaFerrari vs Porsche simán vállalható. Nekem az személy szerint jobban tetszik. De nem Én döntök.
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Szombat, 2014.02.01, 11:22 | Üzenet # 1348
Neuro
Idézet KoRola ()
Nekem az személy szerint jobban tetszik.

Amúgy nekem is, mert azok jobban kidolgozottak, mint a Blancpain GT3-as autók (persze utóbbinál ugye érthető, hiszen fontos, hogy legyen balansz). Bár ha nem erre vonatkozott ez a mondat, a Panoz is nagyon jó, nem tudom próbáltad-e, én köröztem vele offline, korrekt masina.
Főni

Sándor CsihaDátum: Vasárnap, 2014.02.02, 02:28 | Üzenet # 1349
AMD_okFerrari vs Prosche-ben en is benne lennek, ha majd az idopont is megfelelne
Alezredes
Üzenetek: 124

Farkas ZsoltDátum: Vasárnap, 2014.02.02, 16:59 | Üzenet # 1350
WolfGusztinak! smile

Kapcsold be a plr fájlban a virtuális tükröt.
Virtual rearview in cockpit="1"
Meg állitsd be ezeket így:
Rearview Cull="0"
Moving Rearview="0"

Így ugyanúgy látsz hátra mint tv camban.
Meg természetesen emeld meg az ülést,hogy ne a térdeidet lásdsmiley
Rendelj hozzá gombokat az ülésbeállításhoz.

Na nekem ez úgy működött hogy 1x a Virtual rearwiew in cockpit="1" ,majd plr mentés, rfactor elindít ,tükör beállít (ülés mindegy hogyan áll).
Aztán rfactor kilép, plr újra megnyit és csak ez után állítottam be a másik 2 értéket is, plr elment, rfactor elindit és most már az ülés állítható bárhová, a virtuális tükör pozíciója marad a beállított.
Ha nem ez a sorrend nem fogod tudni a tükröket beállítani, hogy jól láss benne, mert a 2. két sor átállítása után a büdös életben nem mozdul sehová...smiley
Még talán annyit hogy az ülés állítás általában alapból a nyilak(ha nem, a vezérlő kiosztásban hozzá kell rendelni) a tükör állítása pedig ugyanazok a gombok csak mellé nyomni kell a shiftet.smiley
Én ezt tapasztaltam, ezért írom be, de egyébként stimmel a dolog, tökéletesen látom az utat, meg a tükrökben is, sőt az ülés pozíciójának állítgatásával a két oldal tükröt is előlehet varázsolni.

Részemről minden további nélkül okés a kötelező cockpit nézet. smiley
(mondjuk eddig se voltam nagyon ellene...smiley

Az üzenetet módosította Wolf - Vasárnap, 2014.02.02, 17:00
Vezér-őrnagy

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Oldal 27 / 32«1225262728293132»
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált