Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Szombat, 2017.11.25]
Oldal 2 / 32«12343132»
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Általános csevegő
Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.06.11, 11:54 | Üzenet # 1
NeuroIde jöhet minden, de elsősorban az rFactorral, saját versenyeinkkel és a honlappal kapcsolatban!
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275
Státusz: Offline

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2011.06.23, 00:53 | Üzenet # 51
NeuroSzabályzat és bajnokság menüpont megnyitva a főmenüben. cool
Főni

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.06.27, 15:10 | Üzenet # 52
NeuroNem tudom jövő hétvége hogy lesz, egyelőre úgy néz ki, hogy kedvenc főnököm nagy hévvel mind szombatra, mind vasárnapra betáblázott valami - egész napos - melót... angry
Főni

Dániel KaragityDátum: Hétfő, 2011.06.27, 15:27 | Üzenet # 53
KaraDaniNa ne már angry2 Mondmeg neki, hogy elmehet kapálni! vinsent
Csíter
Csoport: Barátok
Üzenetek: 505

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.06.27, 15:31 | Üzenet # 54
NeuroEgyszer megmondhatom... biggrin
Bár ha úgy gondolja, hogy mindezért extra cash se jár (nála ez az alapértelmezett), akkor meg is fogom. Volt már rá példa, akkor végül rámondta, hogy hát ki lesz az fizetve... aztán végül mégse kellettem. Kiderült, hogy rávett valami másik balekot. Gyanítom nem fizette ki. moil
Főni

Kiss MátéDátum: Szerda, 2011.06.29, 12:47 | Üzenet # 55
NeuroNa, még mindig nem tudom, hogy mi lesz nekem hétvégén, de ha gondoljátok beütemezhetünk ismét egy össznépi csapatást vasárnap estére valamelyik pályára. Ha melóznom is kell hétvégén, valószínűleg hazaérek, aztán ha mégsem, attól még versenyt lehet indítani nélkülem is. wink
Főni

Dátum: Szerda, 2011.06.29, 17:09 | Üzenet # 56
Mityu_76nálam a gond csak az hogy ütközik a pros wtcc-vel
Csoport: Töröltek

Kiss MátéDátum: Szerda, 2011.06.29, 17:14 | Üzenet # 57
NeuroHát Mityu... az van, hogy a kérdőívet, amit közzétettem, eddig 11-en töltötték ki, ebből a 11-ből pedig 8 embernek jó a vasárnapi versenyzés, a többi napok a héten mind csak kevesebb embernek feleltek meg. Ilyen tekintetben mindenképpen a többség dönt elve a mérvadó, hiszen minél többen tudnak jönni egy versenyre, annál jobb a közös szórakozás. Ha nem tetted meg, akkor egyrészt jelöld be te is, hogy mi lenne a jó neked, másfelől pedig csak azt tudom mondani, hogy ha így marad, akkor sajnos kénytelen leszel választani, hogy melyik versenyzés okoz neked több örömet.
Főni

Károly GécziDátum: Szerda, 2011.06.29, 20:10 | Üzenet # 58
DragbajnokHát a vasárnap este nekem sem túl jó.
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4

Kiss MátéDátum: Szerda, 2011.06.29, 20:22 | Üzenet # 59
NeuroLINK

Én csak ez alapján tudom eldönteni, hogy mikor lesznek a versenyek. Hogy ki mit választott azt nem látom, de tulajdonképpen lényegtelen is. Az számít, hogy melyik nap jó a legtöbb embernek. Azzak sajnos nem tudok mit kezdeni, ha valaki ideírja, hogy neki az pont nem jó, amire a legtöbb választás esett... wacko
Főni

Dátum: Szerda, 2011.06.29, 23:42 | Üzenet # 60
Mityu_76Én is a vasárnapot jelöltem be, mert csak az szabad ......... csak megígértem nekik, hogy a bajnokságot ott most még mindenféleképpen befejezem....... utána eldöntöm mi lesz. Nem mintha ott az élmezőnyben lennék benne, de attól félek, hogy itt azért tapasztalt versenyzőket tartanék fel, mivel a hotlaps alapján minimum kb 3 sec-el vagyok minden pályán lemaradva. Azért próbálom majd csiszolni magam a lemaradásban.

Kiss MátéDátum: Péntek, 2011.07.01, 11:38 | Üzenet # 61
NeuroEz a kijalami pálya nekem megint gyerebe fajta féle. cool
Főni

Ábrahám CsanádDátum: Péntek, 2011.07.01, 13:30 | Üzenet # 62
WrongGumÉrdeklődnék, hogy ki milyen kormánnyal nyomja az rFactort? Kell szereznem valami normálisat, mert ami van az csak bosszant. Mivel nem működik rendesen.
Közlegény
Üzenetek: 13

Kiss MátéDátum: Péntek, 2011.07.01, 13:43 | Üzenet # 63
NeuroÉn egy Logitech DFGT boldog tulajdonosa vagyok és ha jól tudom, rajtam kívül Roli, Zsomboor és Dani szintén.
Főni

Peter PocsikDátum: Péntek, 2011.07.01, 14:15 | Üzenet # 64
InHellG25 rulez smile
Őrnagy
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 95

Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.07.02, 15:07 | Üzenet # 65
NeuroMa este fél tizenegytől a Duna TV közvetíti Klitscko vs Haye meccsét. Ha esetleg érdekel valakit a box, ez nagy lesz. Én rettenetesen várom, hogy a nagyszájú nigger rendesen kikapjon végre. biggrin
Főni

Dávid ÁbrahámDátum: Vasárnap, 2011.07.03, 13:17 | Üzenet # 66
TigerbootEzt a szívást sad 1-kor wtcc utána tour de france 5:30-kor wtcc 8:30-tól downhill világkupa ajajajj durván sűrű így a program. Tourt meg nem ismétlik rendesen sad valaki felveszi esetleg? biggrin

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek
Üzenetek: 267

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2011.07.03, 18:27 | Üzenet # 67
KaraDaniÉn nem leszek este, pályát nem is láttam még (féléves zárás). A mai napon meg a tigerboot által említett kombót még rengeteg alvással is megbolondítottam, úgyhogy pályatanulásra nem maradt idő.
Csíter

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.07.04, 14:41 | Üzenet # 68
NeuroAzt egyébként nem tudtam és tegnap derült ki számomra, hogy ha előrekonfigurált boxkiállások vannak, akkor maga a játék kihívja a játékost. Én 50 liter benyával mentem ki és a játék jelzett is, amikor már csak 6 liter volt a tankban (21. kör asszem), hogy ki kéne állnom, azaz megjelent a pit kérése ikon és rá 15-20 mp-re az is, hogy na készen állnak a fogadásomra. Más kérdés, hogy mentem még egy kört vagy talán kettőt is, mert nem akartam annyival kiállni, de ez jó, hogy szól a játék (bár aki nem veszi észre az üres tank ikont...).
Azért érdekes, mert zolderben nem volt ilyen, pedig ott valami 3 literrel álltam ki, de nem kértem pitet és nem is ácsorogtak ott engem várva, csak akkor amikor már begurultam a boxutcába...
Főni

Dániel KaragityDátum: Hétfő, 2011.07.04, 16:13 | Üzenet # 69
KaraDaniNemtom fura az egész. Nekem nem túl élethű, hogy bármikor kiesel kérés nékül akkor nincs időveszteség. Kb. dísz így a pit kérés, csak az állítgatásnak van értelme, magának a kérésnek semmi wacko Nekem úgy lenne logikus, hogy ha az elején beállíthatnád azt is, hogy mikor akarsz kiállni, és abban a körben szólna a game, és várnának automatikusan, aztán max azt felülbírálod. De mindenképp hülyeség hogy azt se mondod fapapucs ezek meg ott várnak egész versenyen készenlétben, nagyon jól lehetnek fizetve tongue
Csíter

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.07.04, 16:48 | Üzenet # 70
NeuroA pit kérés az pont nem dísz, hiszen olyankor nem is fogadnak azonnal, bár nem próbáltam ki mi van akkor, ha mégis kimegyek úgy, hogy még nem mondta a játék, hogy felkészült.
De nekem épp úgy viselkedett tegnap, ahogy várható. Mert bekonfigoltam 1 kiállást és amikor tényleg fogyóban volt a benyám, akkor kirakta a pit kérése ikont magától, majd 15 mp múlva szólt, hogy na akkor mehetek is ki és megkapom az előre beállított cuccot.
Amúgy az lehet - nem néztem még meg - hogy egy ilyen kiállás rövidebb, mint pl. ha csak úgy beesel a boxba, hogy neked most kell ez meg az.
Előre nem jelzett beállásnál val'szeg törés miatt mész ki, az meg mindenképpen jóval tovább tart akkor is, ha azt mondod, hogy ne tankoljanak rá vagy cseréljenek gumit. Azt vehetjük úgy, hogy azért (is) tart tovább, mert nem készültek rá - van egy random faktora ennek is a játékban egyébként.
Főni

Dávid ÁbrahámDátum: Hétfő, 2011.07.04, 22:03 | Üzenet # 71
TigerbootKis HD csemege biggrin

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.07.04, 22:06 | Üzenet # 72
NeuroTigerboot: link :D

De azért kösz, sose elég ebből a videóból. nyam
Főni

Dávid ÁbrahámDátum: Hétfő, 2011.07.04, 22:22 | Üzenet # 73
TigerbootAkkor ezért volt annyira ismersős lol

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2011.07.05, 12:47 | Üzenet # 74
KaraDaniAzta q...

Az üzenetet módosította KaraDani - Kedd, 2011.07.05, 12:47
Csíter

Kiss MátéDátum: Péntek, 2011.07.08, 09:18 | Üzenet # 75
NeuroRemélem az ilyen köröket senki nem gondolja komolyan...

wacko wacko wacko
Csatolások: 2580457.jpg(198Kb) · 4644194.jpg(238Kb) · 5609862.jpg(236Kb)
Főni

Peter PocsikDátum: Péntek, 2011.07.08, 15:01 | Üzenet # 76
InHellde hát alig vágott!! lol
Őrnagy

Kiss MátéDátum: Péntek, 2011.07.08, 18:34 | Üzenet # 77
NeuroIgen, már majdnem belefér a kanyarodás szabályaiba... biggrin
Főni

Dátum: Szombat, 2011.07.09, 18:41 | Üzenet # 78
mrltJólvan már nem kell mindjárt meglincselni érte. Egyszerű Practice volt, csak a pálya határait kerestem. biggrin
Természetesen amikor tétje lesz nem vágom le a kanyart. happy

Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.07.09, 19:08 | Üzenet # 79
NeuroAz rendben van, hogy keresed a határokat, de amikor így levágod, akkor tessék elvenni a gázt utána, mert ez már nem a határkeresés szintje. wacko
Effektive most is van tétje, de legalábbis annak semmi értelme nem lenne, ha mindenki ilyen körökkel szerepelne a hotlaps-on, mondván "úgyis mindegy". Remélem értesz. A szabály az bajnokságon kívül is szabály. wink
Főni

Dátum: Szombat, 2011.07.09, 21:58 | Üzenet # 80
mrltAzt a határt kerestem ahol már büntet a játék levágásért. Megtaláltam, de tiszteletben tartom a szabályokat, vonalon belül közlekedek. smile

Peter PocsikDátum: Hétfő, 2011.07.18, 18:57 | Üzenet # 81
InHellDélután-este remélem leszünk páran!
Én az "üzemanyagot" már bekészítettem!! biggrin lol lol

Csatolások: 2753244.jpg(208Kb)
Őrnagy

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.07.18, 19:06 | Üzenet # 82
NeuroSzép sarok... lol lol lol

Ha van/lesz rá igény, akkor késő este nyomhatunk megint egy Targát. wink
Főni

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.07.19, 13:03 | Üzenet # 83
NeuroNah... nagy hírverést egyelőre nem csináltam neki, de gondolom észrevettétek, hogy a letöltések (sőt, a fórumban is) között megjelent egy TFTCC, azaz Total Fun Touring Car Championship nevű cucc.
Úgy gondolom, hogy ez lehet végül a kiskategóriás bajnokságunk alapja.
Kétféle autó van benne, az egyik a kipróbált, jól ismert BMW 320si WTCC. Abból is a legújabb változat, az 1.03-as. Egyébként már ez is 2008-ban készült, azóta nem fejlesztették, de érzésem szerint nem is szükséges. Az autó 320 lóerőt tud, de ez nem turbómotoros: gyönyörű, meredeken emelkedő nyomatékgörbéje van. A futómű és a modell is teljesen új, legalábbis ahhoz képest, amit már próbálgattunk korábban.
Természetesen érezni a +30 lovat, bár ez csak 5 sebességes, ahogy az igazi is. A 6-os váltót kényszerhelyzet szülte korábban, hogy egyforma legyen az összes gép. A futómű nekem sokkal jobban bejön, az alapsetup is használhatóbb, mint a korábbi. Ezzel együtt sokkal megbocsátóbb a gép, nem büntet minden kis apró hibát drasztikusan. Élvezet vele autózni.
A másik autó a BMW 1-es széria darabja, abból is a 265 lóerős 130i versenyváltozata. Ez egy még kezesebb, nagyon kellemes kis gép. Kevesebb állítási lehetőség van rajta, mint a 320si-n, de mivel nem is egy kategória a kettő - és ez volna a kezdőbbek számára fenntartott - ezért ez talán nem baj.
Egy kétperces pályán nagyjából 10mp köridőkülönbség jön össze a két kocsi között. Hungaroringen próbáltam 1-2 kört mindkettővel, a 320si-vel 1:55.9-et mentem, az 1-essel pedig 2:06 valamennyit.
Olyan még úgysem volt, hogy túraautóból raktak volna össze két kategóriát egy pályára... ideje volt elkezdeni. A két gép közötti különbségek miatt túl sokat úgysem találkoznak, bár a lekörözés - távtól függően - reális eset. A két csoport (TF1, TF2) hatására talán nem fog annyira szétszóródni a mezőny, hanem két nagyobb csoport fog versengeni egymással. Majd meglátjuk, ez még a jövő zenéje.
Viszont mivel személy szerint ragaszkodok a segítségek mellőzéséhez, kellett keresni valami olyan modot, amivel bárki szívesen jönne játszani.
Maga a mod három darabban érhető el. Külön-külön le kell tölteni a 320si WTCC modot és a BMW 1 Challenge-et is. Majd ezután kell a TFTCC-t. Az már javarészt plusz festéseket tartalmaz, de van benne 1-2 fontos változtatás, ilyen pl. az, hogy lehessen rátankolni a 320si-vel menet közben (emlékszünk arra, hogy megesett a korábbi bajnokságban, hogy valaki eltankolta magát, na az alap verzióval nem tudna rátankolni, mert le van tiltva valamiért) vagy pl. az is, hogy egyforma motorok legyenek az 1-es alváltozataiban (ugyanis alapból nem voltak egyformák a gépek, kétféle verzió van).
Javaslom, hogy lassan mindenki töltögesse le őket és ismerkedjen a témával. Egyelőre senkire nem szeretnék ráerőszakolni semmit, még nem tudom mi alapján lesz eldöntve, hogy ki milyen autóval menjen. Igazából ha eleve lesz elég jelentkező mindkét kategóriára, akkor nem is kell erre szabályt írni (pl. köridő vagy akármi). Azt fontos megjegyezni, hogy a TFTCC telepítése után a 320si és az 1 challenge nem marad kompatibilis korábbi önmagával! Mondjuk "házon belül" ez úgysem érdekes. smile
Főni

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.07.19, 13:26 | Üzenet # 84
NeuroJa, még valami:

kellett keresni valami olyan modot, amivel bárki szívesen jönne játszani

FWD szutykokat viszont nem akarok a környéken se látni... ez alól egyelőre csak a Mini kivétel. :D

Egy versenyautó hátul hajt, jól tudják ezt a sevrolé-nél is, csak annyi pénzt ölnek manapság a WTCC-be, amennyit nem szégyellnek, a BMW meg ugye már kihátrált egy ideje, amúgy is FWD-nek kedveznek a szabályok. Egyébként hülyére vernék az amcsikat, bárhol-bármikor. Na ezt csak személyes véleményként fűztem hozzá.

Kicsit érdekes, hogy kizárólag BMW-k vannak bajnoksági jelöltként, de hát na... ezek nagyon jó gépek és rFactor alá is jól megcsinálták őket. wink
Főni

Ábrahám CsanádDátum: Szerda, 2011.07.20, 20:09 | Üzenet # 85
WrongGum
Ezzel mi a teendő? Esetleg valaki tudja?
Már felpakoltam 2x is, és megint ugyanaz a hiba.
Csatolások: 6925149.jpg(147Kb)
Közlegény
Üzenetek: 13

Kiss MátéDátum: Szerda, 2011.07.20, 20:43 | Üzenet # 86
NeuroA pálya rFactor/GameData/Locations/Targa_Florio úton érhető el?

Ha igen, akkor esetleg meg kéne próbálni lejjebb venni a grafikai beállításokat (bár nem tudom milyen géped van).
Főni

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.07.25, 11:17 | Üzenet # 87
Neuro

Targa.Florio.1965.Mountain.Legend from AxisOfOversteer on Vimeo.

Ezt ajánlom mindenki figyelmébe, akit érdekelnek az őrültek. smile
Ejj, úgy látszik nem lehet beágyazni... na mindegy a címre kattintva bejön Vimeo-n.
Főni

Fábián RolandDátum: Hétfő, 2011.07.25, 21:34 | Üzenet # 88
00roli00Fú de gáz. Néhol majdem földút van csak... biggrin
Alezredes
Üzenetek: 147

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2011.07.28, 12:53 | Üzenet # 89
NeuroNa, nem nagyon esett szó mostanában még arról, hogy mi lesz a bajnokságainkkal. Aki szokta néha nézegetni a menüpontokat, az észrevehette, hogy azért bővülnek, pontosulnak az információk a bajnokság menüpontokban is. Persze, ha végleges lesz, erről bővebben fogok írni a címoldalon, viszont addig is lehet tenni nyugodtan észrevételeket bármire.
Mivel a létszám még mindig nem túl nagy - de szerencsére érdeklődők akadnak elvétve - és eléggé uborkaszezonja van a kockulásnak, ezért nem nagyon esett még szó konkrétumokról.
De... augusztus közepére mindenképp szeretném lefektetni az okosságokat és kiírni a versenyeket és nevezést a két versenysorzatra (M1 és TFTCC), amit szeptember elején elkezdhetünk és heti váltóba az összesen 30 versenynapot és hetet jelent, amivel sokáig leköthetjük magunkat (nem elfeledve a fun futamokat sem). Addigra vagy változik a létszám vagy nem, úgy játsszuk majd, ahányan leszünk. Mindenesetre, ha elkészül a versenykiírás, azt majd kirakom a megfelelő helyekre, hogy senki ne maradjon le, aki ligát keres és bevállalja a kihívást.
Ez a nyár most ilyen, kicsit nehezebben indul be a dolog, mint anno, de azt be kell látni, hogy nincs mögöttünk egy PH!, napi frissítésű fórummal és a segítségek hiánya, az M1 viszonylagos ismeretlensége is elriaszthat párakat. De azért azt gondolom mégis egész jól állunk, csak bajnoksággal kell még várni egy kicsit. Én személy szerint nagyon élveztem az eddigi vasárnapi versenyeket is, mert nekem már önmagában az nagy élvezet és egy jó kihívás, hogy 50 percet a határon autózva teljesítsek. Azt hiszem a hangulattal és a hozzáállással senkinél nincsen baj és remélem, hogy ezt nem fogja a bajnokság sem megváltoztatni, akár új arcokkal, akár nélkülük.
Szeretném megköszönni mindenkinek a kitartást és a bizalmat, amivel eddig megilletett. Remélem ez marad a jövőben is, hogy izgalmas versenyeket tudhassunk magunk mögött. smile
Főni

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2011.07.29, 11:39 | Üzenet # 90
KaraDaniLassan vége lesz úgyis a nyári uborkaszezonnak, jó lesz ez biggrin Már csak pár hét és én is teljes aktivitással leszek, addig még egy havi zárás hét, meg utána sziget cool Most feltöltődök a következő simes szezonra egy kis pihivel, 2 hete nem fogtam kormányt furcsa is wacko Viszont ha Macau van ma fel kell jönnöm tongue
Offként belinkelem a hétvégi bringaversenyről készült videómat, hátha valakit érdekel, milyen marhaságokkal töltöm a nyarat lol Videó
Csíter

Dávid ÁbrahámDátum: Péntek, 2011.07.29, 11:52 | Üzenet # 91
TigerbootJól össze kaszaboltad smile reggel viszont übergáz XD de az öreg milyet csápol az "első" sorban biggrin Végig ilyen saras volt vagy csak itt-ott? Grat a 4. helyért smile ám meg a fene egyen meg beneteket hogy ilyen jó bringákkal mentek biggrin

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2011.07.29, 12:04 | Üzenet # 92
KaraDaniÉs akkor nincs video a vasárnap hajnali speaker és zene teljesítményről, amikor már ők is 24 órája voltak talpon és pofázták a faszságokat biggrin Hajnali kettőkor már csak annyira futotta, hogy pár percenként valami totál értelmetlen dolgot benyögjön a mikrofonba. (pl. a semmiből "szőrös pina" és ennyi biggrin )
Szombat fél 11 körül elállt az eső, abszolút nem volt saras. Kicsit laza volt a talaj, de nem verte fel, és a kerék sem gyűjtötte. Vasárnap fél 11 kor kezdett el megint esni, na akkor saras lett, de nem mentünk már ki, volt akkora előnyünk az 5. el szemben, hogy 3/4 órát beáldozhattunk.
A jó bringákra meg: a leggyorsabb tesóm volt nálunk egy két éve 80 ért vett Crossbringával tongue
Csíter

Kiss MátéDátum: Péntek, 2011.07.29, 13:24 | Üzenet # 93
NeuroKözben kaptunk ám egy üzenetet egy online rf bajnokságokat közvetítő tv-től (nem tudom mennyire komoly, még nem jártam utána idő hiányában), hogy érdekel-e minket a nagyszereplés. Mit szóltok hozzá?
Én a magam részéről azt gondolom, hogy ez remek ötlet, csak tényleg kicsit nagyobb létszámmal kéne kiállni a közönség elé. biggrin
Főni

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2011.07.29, 14:10 | Üzenet # 94
KaraDaniAttól függ mennyit fizetnek a jogdíjért? biggrin
Csíter

Kiss MátéDátum: Péntek, 2011.07.29, 14:11 | Üzenet # 95
NeuroKinek/minek a jogdíjáért? biggrin
Főni

Dániel KaragityDátum: Péntek, 2011.07.29, 14:15 | Üzenet # 96
KaraDaniHát nekünk azért, hogy közvetíthetnek. Nem szerepelek ingyé a tévében, ha már egyszer amúgy is "profik" vagyunk ugye bb
Csíter

Dániel KaragityDátum: Szombat, 2011.08.06, 22:50 | Üzenet # 97
KaraDanilink
"Azt sajnálom, hogy a Robert Huffot nem tudtam lekörözni a végén" lol

Az üzenetet módosította KaraDani - Szombat, 2011.08.06, 22:51
Csíter

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2011.08.07, 10:47 | Üzenet # 98
Neurobiggrin wink

Nekünk viszont közvetítésünk sajnos nem lesz, mert olyan megoldásokkal készítik, amik kicsit túlnőnek a jelenlegi szerveren és interneten.
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2011.08.07, 12:30 | Üzenet # 99
NeuroAz év ligája 2011

Tisztelt Liga vezetők !

A Speed Limit TV kapott egy felajánlást, hogy szponzoráljon egy egyfutamos bajnokságot, mely az „Év Ligája” címet viseli. Ezt a bajnokságot, még a hónapban meg szeretné a felajánlott cég rendezni.

FIGYELEM !

Minden liga indulhat. (De maximum egy ligától 3-4 pilóta nevezhet)
Egyéni jelentkezőket NEM várunk.

A nyereményt a SziTom_Soft, valamint a Speed Limit TV ajánla fel !

Az első helyezet nyereménye: 10 000Ft értékben számítógépes felszerelés.
A nyertes Liga nyereménye: Egy éves lagg mentes szerver (A Speed Limit TV jóvóltából.)
Valamint a nyertes pilóta, és ligája, oklevelet kap.

Verseny információk:

Pálya: Hungaroring - Budapest, Magyarország
Időpont: 2011.08.20 18.00 óra
Körülmények: Száraz
Szabályok: Teljes
Segítségek: Kipörgésgátló, autómata kuplunk, automata váltó, stabilitási segítség: alacsony.
Rajt: Repülőrajt.
A futamot négy Bizotsági tag fogja folyamatosan ellenőrizni.

A nevezéseket 2011.08.11 24:00 –ig le kell adni !

A nevezési díj: 500 Ft/fő (pilóta)
A nevezési díjakat feladását úgy kell számolni, hogy az beérjen 2011.08.15-ig.
A nevezési díjat az alábbi címre kell el küldeni.:
K&H Bank - Németh Dániel Károly
számla sz.: 10403071-86755581-87751009
Közleménybe kérjük beírni: A liga nevét, pilóta nevét, Az év ligája.

Nevezési lap:

Pilóta neve:
Születési dátuma:
Lakhelye:
Ligája neve:
Liga vezető neve:
Irányítás (kormány, bill.)
Becenév(Nick):

Jelentkezni kizárólag e-mailben lehtséges, a szerkesztoseg@windowslive.com e-mail címen.

Kelt:
2011.08.06 Gyöngyös

Tisztelettel
Speed Limit TV
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2011.08.07, 12:32 | Üzenet # 100
NeuroÚgy gondolom illik erről tájékoztatnom benneteket.
Az autókról nem írtak semmit, ami engem is meglepett, így utánakérdeztem, valami 90-es évekbeli F1 mod lesz soron, állítólag valamiféle saját mod ez, szóval ennél többet nem tudok róla, ahogy az se nagyon derült ki, hogy hol és mikor lehet gyakorolni meg ilyesmi... mindenesetre az elérhetőség ott van, ha valakit érdekel a dolog.
Főni

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Oldal 2 / 32«12343132»
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált
Copyright MyCorp © 2017 | Honlapszerkesztő - uCoz