Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Péntek, 2017.09.22]
Oldal 12 / 32«1210111213143132»
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Általános csevegő
Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.06.11, 11:54 | Üzenet # 1
NeuroIde jöhet minden, de elsősorban az rFactorral, saját versenyeinkkel és a honlappal kapcsolatban!
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275
Státusz: Offline

Roland KovácsDátum: Szombat, 2012.10.27, 17:37 | Üzenet # 551
KoRolaMegmondom őszintén nagyon ritkán használok H-váltót. Az rFactor amúgy sem kezeli normálisan a hagyományos értelemben vett manuális váltást. Ha csak nem szeretnél más szimulátorral játszani. LFS- ben egész jól működik ott egész frankón ellehet kocsikázni vele. Ez persze saját vélemény, vannak akik szerint használható rFactorban is. Magáról a G27-ről nem tudok rosszat mondani. Teljesen megvagyok vele elégedve, előtte DFGT-t használtam (nem sokáig). Ahhoz képest ég és föld a különbség!
Vezér-őrnagy
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 257

Módos AndrásDátum: Szombat, 2012.10.27, 20:59 | Üzenet # 552
MobyDickértem. mondjuk amikkel játszom, azokhoz kifejezetten kell a H-váltó. DRM, Historic, 1937GP, TCL, F1SR-1991-HE. talán ez utóbbinál kicsit majd gyakorolni kell. a mostani DFP-t is szeki karral, manual lift/blippel használom, még az F1-et is. kezd már hiányozni egy rendes kuplung, meg a kulissza. asszem jövő évi projekt lesz.

Hozzáadva (2012-10-27, 19:59)
---------------------------------------------
a kormányt meg szigorúan 900 fokkal, kivéve F1. ott 400.(nem azért írom, hogy mekkora király vagyok, mert nem vagyok, csak nálam az élethűség áll mindenek felett, akár a köridő rovására).

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 455

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2012.10.29, 13:41 | Üzenet # 553
Neuro
Quote (KoRola)
Megmondom őszintén nagyon ritkán használok H-váltót. Az rFactor amúgy sem kezeli normálisan a hagyományos értelemben vett manuális váltást. Ha csak nem szeretnél más szimulátorral játszani. LFS- ben egész jól működik ott egész frankón ellehet kocsikázni vele.

Szerintem ez inkább elvi kérdés, amit úgy veszem észre, hogy sokan nem értenek. Az, hogy az rF megengedi, hogy kuplung nélkül válts, az egy dolog. Ettől még nem lesz más élmény számomra egy LFS (szoktam vele körözni), mert nekem eszembe nem jutna ezt úgymond kihasználni, mert akkor eleve minek használnék H váltót, akkor átállíthatnám szekire és szevasz. Számomra úgy autentikus, hogy igenis használom a kuplungot, igenis nyomom a heel and toe-t, ha már megtanultam. Lehet, hogy amúgy akár 20-30% esetben is hibázok (mondjuk ennyit val'szeg nem, mert HGT-ben be szoktam kapcsolni a grinding trannyt és alapvetően nem rontom el, csak ha kapkodok), de legalábbis csinálom. Mert számomra így az igazi, így élvezem és közben nem számít az, hogy így lassabb vagyok, mint azok akik a.) nem csinálják, mert nincs is ilyen váltójuk b.) kihasználják, hogy az rF leszarja a kuplungot és ugyan H váltóval váltanak de nem kuplungolnak mellé. Én ezt igazából eleve értelmetlennek tartom, mert olyan autó nincs, amiben H váltó van, de nem kell kuplungolni.

Ehhez persze nyilvánvalóan hozzájárul az, hogy nyertem már kisebb-nagyobb bajnokságo(ka)t és azóta kevésbé érdekelnek az eredmények. Vagy legalábbis nem kizárólag az eredmények érdekelnek (előtte nem így volt). smile
Főni

Dániel KaragityDátum: Hétfő, 2012.10.29, 14:42 | Üzenet # 554
KaraDani
Quote (Neuro)
Szerintem ez inkább elvi kérdés, amit úgy veszem észre, hogy sokan nem értenek. Az, hogy az rF megengedi, hogy kuplung nélkül válts, az egy dolog. Ettől még nem lesz más élmény számomra egy LFS (szoktam vele körözni), mert nekem eszembe nem jutna ezt úgymond kihasználni, mert akkor eleve minek használnék H váltót, akkor átállíthatnám szekire és szevasz. Számomra úgy autentikus, hogy igenis használom a kuplungot, igenis nyomom a heel and toe-t, ha már megtanultam. Lehet, hogy amúgy akár 20-30% esetben is hibázok (mondjuk ennyit val'szeg nem, mert HGT-ben be szoktam kapcsolni a grinding trannyt és alapvetően nem rontom el, csak ha kapkodok), de legalábbis csinálom. Mert számomra így az igazi, így élvezem és közben nem számít az, hogy így lassabb vagyok, mint azok akik a.) nem csinálják, mert nincs is ilyen váltójuk b.) kihasználják, hogy az rF leszarja a kuplungot és ugyan H váltóval váltanak de nem kuplungolnak mellé. Én ezt igazából eleve értelmetlennek tartom, mert olyan autó nincs, amiben H váltó van, de nem kell kuplungolni. Ehhez persze nyilvánvalóan hozzájárul az, hogy nyertem már kisebb-nagyobb bajnokságo(ka)t és azóta kevésbé érdekelnek az eredmények. Vagy legalábbis nem kizárólag az eredmények érdekelnek (előtte nem így volt).

+1

Annyit tennék, hozzá, hogy ha a mod fix váltási idővel dolgozik az gáz. Bár én már ilyen moddal nem vagyok hajlandó menni, ha H váltós autót akar szimulálni, értelmes H váltó kezelés nélkül. Szerencsére a valamire való modoknál ez jól van megcsinálva smile
Csíter
Csoport: Barátok
Üzenetek: 505

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2012.10.29, 20:26 | Üzenet # 555
NeuroOK, ezt gondolatban én is hozzátettem. biggrin
Mivel alapvetően csak azok a modok jöhetnek szóba, amik normálisan el vannak készítve, azokban meg alap, hogy ezt is megcsinálják.
Főni

Módos AndrásDátum: Hétfő, 2012.10.29, 21:05 | Üzenet # 556
MobyDickAkkor gondolom a DRM és a Historic jól kezeli a H-váltót.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Dániel KaragityDátum: Hétfő, 2012.10.29, 22:48 | Üzenet # 557
KaraDani
Quote (MobyDick)
Akkor gondolom a DRM és a Historic jól kezeli a H-váltót.

Így van. Ha DRM-ben megveszed az autóhoz a H váltó upgrade-t, akkor annyi a váltási idő amennyi alatt te tényleg megcsinálod. Ha nem veszed meg, egy fix időt szimulál.
HGT-ben még beépített grinding tranny mod van, ami nem enged kuplung nélkül váltani. Ez azoknak a mazoistáknak ajánlott, akik hajlandóak maguknak nehezíteni a játékot moddal biggrin
Még amikor Heel&Toezni kezdem akkor vettem fel ezt: link
Szépen látszik, és hallatszik, hogy elbaszom a leváltást, autó kintmarad üresben, újra kell kuplungolnom és sebességberaknom.
Csíter

Tokár ÁdámDátum: Kedd, 2012.10.30, 12:01 | Üzenet # 558
RedRiotA HGT-vel felrakott grinding tranny a DRM alatt is szépen működik. Sokat dob a vezetési élményen, tényleg jobban odafigyel az ember hogy rendesen kuplungoljon váltáskor.

MobyDick: a Fanatec Carrerám még mindig jól működik, egyetlen hibája van: a pedál-potméterek rögzítése elég trehányul van megoldva. Egy idő után elmásznak a helyükről, ezt arról lehet észre venni hogy nem lehet rendesen kalibrálni. Ilyenkor egy ideig segít ha kihúzom-bedugom a pedálkábelt, de aztán szét kellett szedni a pedált és a helyükre rakni a potikat. :/ Ezt leszámítva elégedett vagyok vele.
Őrmester
Üzenetek: 36

Módos AndrásDátum: Csütörtök, 2012.11.01, 01:17 | Üzenet # 559
MobyDickFrancba. Pedig a GTR-Mastersen sokan esküdtek a Fanatecre. Ár/érték arányban verhetetlen. 55-ért vennék új G27-et, 70-80-ért már nem. Utána kell járni, hogy hogyan lehet gatyába rázni a Fanatecet. Vagy ha gyári hiba miatt ilyen, akkor gariba visszaküldeni.

Hozzáadva (2012-10-31, 23:17)
Nem tudom, mit szólnátok hozzá, ha pénteken egy előre megbeszélt időpontban tartanánk egy közös hotlapsozást. Esetleg, ha Neuronak is jó, egy 10 körös rögtönzött tesztfutamot is(tét nélkül), csak hogy fény derüljön a különbségekre, egyebekre. Rajt, felvezető gyakorlás, ilyesmi. Még nem mentem a pályán, holnap szeretném megtanulni, azért is gondoltam a pántekre. Bár lehet szombaton is, vagy vasárnap kora du. Egyedül a szombat du. nem jó nekem.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2012.11.01, 01:21 | Üzenet # 560
NeuroHasznos volna. yes
Főni

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2012.11.01, 11:47 | Üzenet # 561
NeuroDe most komolyan... szóljatok, ha valami nem műxik a honlapon. Most vettem észre, hogy a DRM első futam végeredményének az oldala véletlenül letiltva maradt (én ilyenkor is látom, ezért nem tűnt fel). Most vagy ennyire senkit nem érdekelt vagy csak nem mertetek/akartatok szólni? biggrin
Főni

György KocsisDátum: Csütörtök, 2012.11.01, 13:24 | Üzenet # 562
GyuracellHát a kemény két befutón (amiből persze egy te vagy) kívül már nem hinném, hogy sokakat érdekelt. biggrin
Festőművész
Üzenetek: 132

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2012.11.01, 18:56 | Üzenet # 563
NeuroPéntek/szombat este 8, ha megfelel, akkor tarthatnánk DRM gyakorló rajtokat és kis közös gurigázást, hogy ne az első kanyarban dőljön majd el (szó szerint) minden. wink
Főni

Módos AndrásDátum: Péntek, 2012.11.02, 11:48 | Üzenet # 564
MobyDickpéntek 8 OK, szombat 80%.

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2012.11.04, 12:46 | Üzenet # 565
NeuroEgy kis érdekesség. smile
Főni

Sándor CsihaDátum: Vasárnap, 2012.11.04, 14:32 | Üzenet # 566
AMD_okok
Alezredes
Üzenetek: 124

Kiss MátéDátum: Kedd, 2012.11.06, 13:36 | Üzenet # 567
NeuroVolna egy érdekes hírem, mégpedig a RacingZone magyar, autós portállal kapcsolatban.
Minap szerkesztőket kerestek (és keresnek még most is, bár talán megvan a jelölt), ami ugyan feltűnt nekem is, de különösebben nem foglalkoztam vele. Ámbár érdekel az autóverseny, főleg a szimulátoros oldala pc-n. Végül meglepetésre jött egy felkérés az oldal főszerkesztőjétől, hogy esetleg nem-e akarnék-e-e-e lenni szerkesztő, hírek, írások, miegyéb kategóriában.
Ezt végül némi gondolkodás után elvállaltam és aki figyelmes láthatta, hogy már most némely hírek alatt az én kis gülüszemű monsterem virít.
Nagyjából ennyi a nagy(?) hír, meglátjuk hosszú távon mi sül ki belőle. Ma viszont, ahogy fb-n is írtam, írok az mszlk vezetőinek, hogy szeretnénk belépni, úgyhogy kérek mindenkit, hogy legyen "aktív" amennyire tud, illetve egyúttal jó volna ha valaki elvállalná, amit korábban már kértem: a versenyekről, illetve úgy általában a liga eseményeiről jó volna 10-20 sort írni, hogy mi is volt, hogy is volt. Nekem erre a jövőben csak kevesebb energiám lesz, mint több, úgyhogy kellene a segítség. cool
Főni

Kiss MátéDátum: Kedd, 2012.11.06, 19:57 | Üzenet # 568
Neuro
Quote (Neuro)
kérek mindenkit, hogy legyen "aktív" amennyire tud

Nem gondolok ám itt nagy dolgokra, csak legyen valami élet, pl. a hírekhez, eredményekhez, változásokhoz ha hozzászólnátok, akár tetszik az adott dolog, vagy ha éppen nem annyira... vagy ha a résztvevők írnának blogot a versenyekről (ez amúgy is egy érdekes rész és a legtöbb liga fenntart erre a célra legalább egy fórumtopicot vagy ts interjút készítenek stb.), az már akár elég is lehet.
+ kiemelném újra, hogy bárkinek bármi nyűgje (mod, pálya, setup, vb ügyek, szabályok, mittomén) van, azt amúgy is írhatja a fórumba, hogy lássuk-tudjuk egymásról is, hogy mi a helyzet.
Főni

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2012.11.06, 20:35 | Üzenet # 569
KaraDaniGratula szerkesztő úr ok
Csíter

Roland KovácsDátum: Kedd, 2012.11.06, 21:35 | Üzenet # 570
KoRolaÉs ez a RacingZone nagyobb nyilvánossággal is jár? Jót tenne az oldalnak egy kis ismeretség.
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 257

Kiss MátéDátum: Kedd, 2012.11.06, 21:46 | Üzenet # 571
NeuroÖnmagában nem jár extra nyilvánossággal, ez egy teljesen független autóversenyes (szim-árkád-mindenegyéb) portál, ahol én is fogok híreket, illetve majd cikkeket írogatni ebben a témakörben.

Viszont szorosan kapcsolatban van az mszlk-val, ahová ha be tudunk lépni, akkor közvetlenül kerülhetnek ki a híreink, eseményeink (pl. versenyeredmények, bajnokság/fun race bejelentések), ami hasznos volna ismeretség szempontjából, de legalábbis semmiképpen sem hátrány. Jelenleg ez talán a legjobb és legnagyobb olyan oldal, ahol a szimesek közül is sokan megfordulnak vagy olyanok, akik még tapasztalatlanok ugyan online, de vevők a témára.
Főni

Kiss MátéDátum: Szombat, 2012.11.10, 11:19 | Üzenet # 572
Neuro
Quote (Neuro)
Ma viszont, ahogy fb-n is írtam, írok az mszlk vezetőinek, hogy szeretnénk belépni, úgyhogy kérek mindenkit, hogy legyen "aktív" amennyire tud

Nem értem azóta ez miért még ráadásul visszafelé sült el, ha egyáltalán lehet ilyet, de mindegy. Egyelőre az a helyzet, hogy létszámot kell növelni és térjünk vissza rá +5 állandó fő múlva.
Főni

Dávid ÁbrahámDátum: Hétfő, 2012.11.12, 20:47 | Üzenet # 573
Tigerbootcool http://www.stanceworks.com/2012....-e9-csl

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek
Üzenetek: 267

Dániel KaragityDátum: Csütörtök, 2012.11.15, 22:22 | Üzenet # 574
KaraDaniA fránya sietség, vagy lehet a navigátor volt a ludas, és ez a bünti biggrin
video
Csíter

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2012.11.18, 21:23 | Üzenet # 575
Neuro
Csatolások: 0927158.jpg(573Kb)
Főni

Farkas ZsoltDátum: Péntek, 2012.11.23, 22:28 | Üzenet # 576
WolfTudom, hogy nem ide tartozik de mivel Ti rendes emberek vagytok biggrin így felteszek egy kérdést. A bajom az, hogy a C meghajtómrol elfogyott a hely és ezért sokszor bajban vagyok. Kérdés: Van e rá lehetőség ÚJRA TELEPÍTÉS nélkül, hogy valaimlyen úton módon átpartíciozzam. Ez egy 160GB-os vinyó ami ketté van szedve a C kapott 30 Gb--ot a D meg a többit de igazából a D-t nem használom mert van még egy másik vinyó a gépben. wacko
Vezér-őrnagy
Üzenetek: 438

Kiss MátéDátum: Péntek, 2012.11.23, 22:32 | Üzenet # 577
NeuroFormázd meg a D-t (vagy törölj le MINDENT) róla, ha úgyse használod - előbbi egyszerűbb. Nem írtad milyen OS-ed van, de pl. Win7-ben a lemezkezelésben meg tudod növelni ezután a partíció méretét a másik kárára (asszem XP alatt is). Azért kell letakarítani, mert ha a D "elején" van valami, akkor nem fogod tudni növelni a C-t. A legjobb, ha magát a partíciót is törlöd, aztán mikor megnövelted a C-t, akkor csinálsz a szabad helyre egy újat.
Főni

Farkas ZsoltDátum: Péntek, 2012.11.23, 23:32 | Üzenet # 578
WolfWin7 van. Szerintem az egészet a C-nek adom mivel eddig sem használtam.
Ha megformáztam utána ezt a lemezkezelést hol keressem. Egy kicsit hülye vagyok hozzá wacko de azért nagyon ne röhögjetek. biggrin

Hozzáadva (2012-11-23, 21:32)
Tudtam, hogy hova kell fordulni. Máté a king . victory yes yahoo friends

Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Péntek, 2012.11.23, 23:37 | Üzenet # 579
NeuroJó az, ha van egy rendszergazda a háznál. lol
Főni

Farkas ZsoltDátum: Péntek, 2012.11.23, 23:41 | Üzenet # 580
WolfJövök egyel. biggrin
Vezér-őrnagy

Fábián RolandDátum: Szombat, 2012.11.24, 20:43 | Üzenet # 581
00roli00Már itt is bunda van..... nono
Alezredes
Üzenetek: 147

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2012.11.27, 22:20 | Üzenet # 582
KaraDaniKérdőívvel kapcsolatban: mit takar a 3 verseny BTCC stílusban?
Csíter

Kiss MátéDátum: Kedd, 2012.11.27, 22:41 | Üzenet # 583
Neuro3x állórajt. A második verseny ua. mint az első beérkezett sorrendje, a harmadik verseny pedig sorsolásos fordítás a második alapján (ballasztot pedig mindig az előző verseny alapján visznek, tehát a másodikon a kezdősorrend nem jelenti automatikusan azt, hogy megismétlődik az első verseny).
Főni

Sándor CsihaDátum: Csütörtök, 2012.11.29, 00:28 | Üzenet # 584
AMD_okÉrdekes próbálkozás: KATT
Alezredes
Üzenetek: 124

Farkas ZsoltDátum: Csütörtök, 2012.11.29, 15:06 | Üzenet # 585
WolfJó lenne már egy olyan futamot összehozni amelyiken az összes jelentkező részt vesz. A hotlapsot elnézve ez most sem fog sikerülni. cry

Hozzáadva (2012-11-29, 13:06)
Kicsit szörföztem a neten és mit találtam....:http://www.youtube.com/watch?v=ZoZoRhuu2Yw&list=UU_tOVK5w9aR7TscM-NetrPQ&index=8&feature=plcp biggrin

Vezér-őrnagy

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2012.11.29, 17:00 | Üzenet # 586
NeuroKik ezek? ninja
Főni

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2012.11.29, 22:48 | Üzenet # 587
NeuroAki nem szokott hallgatni égésteret, annak ajánlom ezt:

http://totalcar.hu/egester/2012/11/29/merre_tovabb_michelisz_norbert/

Sok érdekes téma vetődik fel a versenyzésről, mind költségek, mind a BMW 320TC és a Zengő csapat jövője, mind egyéb dolgok terén. Oriola Macau-i f*sságának említés révén pedig még valamelyest előtérbe kerül az is, amit pont ma raktam ki az oldalra cikk formájában. smile
Főni

Farkas ZsoltDátum: Hétfő, 2012.12.03, 21:55 | Üzenet # 588
WolfRallyhoz nem tud valaki valami normális beállítást DFGT-hez.

Hozzáadva (2012-12-03, 19:55)
Abban kéne a segítség, hogy mit állítsak hogy erősebben tekerje vissza a kormányt.

Vezér-őrnagy

Fábián RolandDátum: Kedd, 2012.12.04, 19:30 | Üzenet # 589
00roli00Sztem jobban jársz ha te tekered, nem a motor.....
Alezredes

Dávid ÁbrahámDátum: Kedd, 2012.12.04, 22:23 | Üzenet # 590
TigerbootFun téma avagy Euroring vs. VFTS nesztek biggrin egy satnya kör sajnos csak..
http://www.youtube.com/watch?v=TjLaRMQoO2k
Jah és a név kötelez xD

O==00==O

Az üzenetet módosította Tigerboot - Kedd, 2012.12.04, 23:16
Dr. Keresztbemegyek

Kiss MátéDátum: Kedd, 2012.12.04, 23:25 | Üzenet # 591
NeuroMost így kb. azt kezdem észverenni, hogy mivel "perem" liga vagyunk, ezért folyamatosan kellene erőlködnünk azon, hogy képben maradjunk, azonban ez mostanság nem így van...
Nyilván nekem nincs energiám mindenre, így ez egy idő után elmarad. Kellene valaki, aki plakátokat gyártogat minden verseny előtt (akár többen, csak jó legyen, olyan Gyuracell-minőség smile ) vagy nem tudom... ötleteket várok, hogy hol és miképp lehetne legjobban előtérben tartani a ligát, mivel se MSZLK tag nem vagyunk, se közvetítésünk nincs (és ez utóbbi kettő biztosan nem is lesz/lehet a megfelelő állandó létszámig).
Főni

György KocsisDátum: Kedd, 2012.12.04, 23:38 | Üzenet # 592
GyuracellHeti+beharangozó plakátokat tudnám vállalni wink
Festőművész
Üzenetek: 132

Fábián RolandDátum: Kedd, 2012.12.04, 23:59 | Üzenet # 593
00roli00Te kilincselelőre, törött dugógyűrűvel mentél vagy mi? biggrin Ennél jobbakat csinálsz a mi kis alapmodunkkal is.. wink
Alezredes

Dávid ÁbrahámDátum: Szerda, 2012.12.05, 00:08 | Üzenet # 594
TigerbootValami olyasmi, volt jobb is csak az úgy összegészében nem volt vállalható... így meg hogy bénázással van teli egész tűrhető. biggrin

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek

Szabó ZoltánDátum: Szerda, 2012.12.05, 10:33 | Üzenet # 595
huntertaylorEzzel a VFTS moddal egyébként csak annyi baj van, hogy élőben ezek a kocsik nem aszfaltra valók, hanem murván jön ki, az hogy miért Lada a Lada. Aszfalton, vagy driftelsz, de lassú vagy mint a csiga, és dobálod ki a szép slick gumikat, vagy sínautózol, de akkor minek neked egy vöfti? Arra jó az FWD is nem? biggrin

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11694081_872843489418027_1522290636553397876_n.jpg?oh=af21910f811cbe691d97077651b26d61&oe=56166E84[/img]
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 51

Módos AndrásDátum: Szerda, 2012.12.05, 11:31 | Üzenet # 596
MobyDickhamár euroring... belső felvétel saját vassal, szar gátlókkal, szar rugókkal, a motor még gyűrűzés előtt volt, így ereje sem nagyon volt. viszont az élmény életre szóló. mentem egyet 2010-ben is, az nem sikerült ilyen jól. azért hengerfejtömítést cserélni kellett biggrin

Euroring - lista

900° & 720° maniac
Vezér-őrnagy

Dániel KaragityDátum: Csütörtök, 2012.12.06, 00:17 | Üzenet # 597
KaraDani

Mondjuk ezt lehet a fun race javaslatokhoz kellett volna tennem biggrin

Az üzenetet módosította KaraDani - Csütörtök, 2012.12.06, 00:51
Csíter

Kiss MátéDátum: Szombat, 2012.12.08, 13:49 | Üzenet # 598
NeuroNa remek. Reggelre konvektor úgy döntött, hogy nem fűt be, így volt 13 fok... úgy látszik pont a gázpedálomban a poti ezt nem tűrte jól vagy bepárásodott vagy nem tudom mi a retek baja lehet, csak úgy tűnik, mintha összefüggés lenne a két dolog közt, mert a gázpedál konkrétan használhatatlan. Teligáz nem nagyon van és amúgy 60-70%-ra is leugrik néha, hiába van padlón. Tegnap este még tökéletes volt... ha így marad... na mind1, majd meglátjuk mi lesz vele, de egy röpke dxtweakes kalibrálással annyira el kell tolni a határát, hogy már rohadtul nehéz adagolni, szóval ez nem tűnik megoldásnak.
Főni

Szabó ZoltánDátum: Szombat, 2012.12.08, 16:09 | Üzenet # 599
huntertaylorPróbáld meg felmelegíteni, hajszárítót ajánlanám!
Ha a hideg tett be neki az biztos hogy így javtható. Jó 30-35 fokra kellene felmelegíteni wink

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11694081_872843489418027_1522290636553397876_n.jpg?oh=af21910f811cbe691d97077651b26d61&oe=56166E84[/img]
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 51

Kiss MátéDátum: Szombat, 2012.12.08, 16:20 | Üzenet # 600
NeuroOdaraktam a konvektor elé pár órára (azt meg feltekertem a kva anyját, hogy legyen már végre meleg xD)... aztán meglátjuk, hogy szét kell-e szedni végül. biggrin

Nem lett jobb, aktuálisan szétszedni pedig nem tudom, mert persze, hogy imbuszkulcs kellene hozzá, ami nekem nincs... úgyhogy ez hétfőre marad, viszont bár ha csak max. 5 tizedet is jelent egy körön, iszonyú idegesítő, amit művel, így versenyezni nem tudok, amíg nem kezdek vele valamit.
Főni

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Oldal 12 / 32«1210111213143132»
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált
Copyright MyCorp © 2017 | Honlapszerkesztő - uCoz