Üdv, Vendég | RSS | Facebook

[ Új fórumüzenetek · Fórumtagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS · Szombat, 2017.11.25]
Oldal 1 / 321233132»
TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Általános csevegő
Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.06.11, 11:54 | Üzenet # 1
NeuroIde jöhet minden, de elsősorban az rFactorral, saját versenyeinkkel és a honlappal kapcsolatban!
Főni
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1275
Státusz: Offline

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2011.06.12, 10:58 | Üzenet # 2
NeuroElső hsz.
Főni

Dániel KaragityDátum: Vasárnap, 2011.06.12, 16:10 | Üzenet # 3
KaraDanidrink
Csíter
Csoport: Barátok
Üzenetek: 505

Fábián RolandDátum: Vasárnap, 2011.06.12, 18:28 | Üzenet # 4
00roli00Nem ér,este már írtam volna,csak nem vette be. laugh
Alezredes
Üzenetek: 147

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2011.06.12, 18:37 | Üzenet # 5
NeuroEste még sok dolog nem működött. happy
Főni

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2011.06.14, 10:16 | Üzenet # 6
KaraDaniEgyszer majd elmehetnénk gokartozni, legalább a BPiekkel. Szombaton voltam legénybúcsú keretében, jó móka biggrin http://www.youtube.com/watch?v=RZeruKQ0Mfk
Hopsz ezt offtopicba kellett volna, elnéztem, hogy kicsit más a csevegő célja confused

Az üzenetet módosította KaraDani - Kedd, 2011.06.14, 10:18
Csíter

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.06.14, 13:25 | Üzenet # 7
NeuroNa nem fogom letépni a fejed érte. Ha átláthatatlan lesz emiatt a fórum, úgyis meglincselnek érte a többiek, én ilyesmivel nem foglalkozok többé hardcore szinten. biggrin
Főni

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.06.14, 21:20 | Üzenet # 8
NeuroHa bárki úgy érzi, hogy valami hasznos információt hozzá tud tenni a honlaphoz (gondolok itt elsősorban a cikkek, gyik, fotóalbumok menüpontokra, de egy érdekes és hasznos addon linkje is bármikor jöhet a letöltésekhez), legyen szó akár a meglévő dolgok bővítéséről (pl. setup), ne habozzon jelezni nekem!
Főni

Kiss MátéDátum: Szerda, 2011.06.15, 12:10 | Üzenet # 9
NeuroOlyan kérdésem volna az egybegyűltekhez, hogy mikor lenne megfelelő összehozni egy próbafutamot? Ha állandósul a dolog, kinek milyen időpont (nap, napszak) és milyen időközönként (pl. heti) lenne megfelelő egy bajnokságra, illetve mi az, ami biztosan nem jó (pl. másik ligában játék, szombat esti bulik, ilyesmi)?
Főni

Dániel KaragityDátum: Szerda, 2011.06.15, 13:25 | Üzenet # 10
KaraDaniPróbafutamot részemről bármikor a mostani hétvége kivételével (esküvőn leszek).

Bajnokik időpontját még ráérünk kitalálni. biggrin
Csíter

Peter PocsikDátum: Szerda, 2011.06.15, 14:17 | Üzenet # 11
InHellNekem a Szerda este kivételével bármelyik este jó majd ha lesz bajnokság.
Gondolom legtöbbeknek hétvége ami megoldható.

Próbafutamot rendezhetnénk mihamarabb, egyelőre fogalmam sincs milyen lesz az 50 perces futam. wink
Őrnagy
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 95

Fábián RolandDátum: Szerda, 2011.06.15, 14:32 | Üzenet # 12
00roli00Én kb akkor érek rá,amikor a többieknek jó. Gondolom esti időpont lesz.
Alezredes

Dániel KaragityDátum: Szerda, 2011.06.15, 14:34 | Üzenet # 13
KaraDaniInhell:
Én pont a hétköznap estével szimpatizálnék inkább. Főleg így nyáron.
Pokoli lesz az 50 perces futam, szóval jól fogod érezni magad biggrin :

Az üzenetet módosította KaraDani - Szerda, 2011.06.15, 14:34
Csíter

Kiss MátéDátum: Szerda, 2011.06.15, 14:46 | Üzenet # 14
Neuro00roli00, nagy az esély, hogy este lesz, hiszen többség dolgozik vagy iskolába jár (ez utóbbit mondjuk nyáron pont nem, de na...). Amúgy a hétköznap vagy hétvége nekem gyakorlatilag tökmindegy, sőt még a nap is.
Főni

Dániel KaragityDátum: Szerda, 2011.06.15, 15:26 | Üzenet # 15
KaraDani"Watch in HD and turn up the sound!" love

10 perce fut a háttérben zene helyett, csak hallgatom lol

Az üzenetet módosította KaraDani - Szerda, 2011.06.15, 15:38
Csíter

Peter PocsikDátum: Szerda, 2011.06.15, 16:42 | Üzenet # 16
InHellKaraDani, hmm nagyon jó! v
Nagyon szívesen vezetnék egyet élőben is.
Őrnagy

Fábián RolandDátum: Szerda, 2011.06.15, 20:19 | Üzenet # 17
00roli00Sztem nem vagy egyedül ezzel. wacko
Alezredes

Dátum: Szerda, 2011.06.15, 21:37 | Üzenet # 18
szablyaHát, nekem annyi kérésem lenne, hogy semmiképpen se a gtr-masters.hu GTR futamaival egy időben legyen, mert azokon is indulni akarok biggrin (hetente-kéthetente vasárnap esték)

A hétköznap jó lesz a nyáron, szeptembertől már sajnos nem biztos.

Hetente vagy kéthetente lennének a futamok? Én a kéthetesre szavazok, kényelmi okokból, de lehetne mondjuk másik héten valamiféle lazább fan-futam is, esetleg más pályán, de akár bemelegítő is lehetne (ez mennyire lenne bajnokság-féle? lesz mondjuk tabella?)

Elnézést kérek, ha esetleg túl sokat mondtam wacko igyekszek majd alkalmazkodni!
Csoport: Töröltek

Dániel KaragityDátum: Szerda, 2011.06.15, 22:47 | Üzenet # 19
KaraDaniMegfelelő létszám (ami elég szépen alakul cool )esetén bajnokság van tervben. Többi részlet majd alakul.
Csíter

Dátum: Csütörtök, 2011.06.16, 08:55 | Üzenet # 20
rocknrollaSzevasztok!
Én is itt!(is), habár a másik lehet hogy meghalt!
A futammal kapcsolatban a hétvégi esti vagy délutáni időre szavazok.
Neuro akkor most mi is a jelszó meg ilyenek?
Amúgy jól összeraktad ezt az oldalt is! drink biggrin

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2011.06.16, 09:31 | Üzenet # 21
NeuroJelszót megtalálod a mini-chat alatt egy boxban, sárgával kiírva (csak akkor látszik, ha be vagy lépve az oldalra). cool
Főni

Zsombor SzuhánszkiDátum: Csütörtök, 2011.06.16, 09:32 | Üzenet # 22
zsomboorHát nekem igazából a hétvége jöhet szóba, azon belül kb. mindegy mikor, csak nagyon későn ne legyen smile Most nyáron még a hétköznap is jó, de utánna már nem igazán

Tesztfutam pedig nekem mindegy mikor, csak ne jövő héten, mert nem leszek egész héten itthon biggrin
Őrmester
Üzenetek: 31

Kiss MátéDátum: Csütörtök, 2011.06.16, 13:29 | Üzenet # 23
NeuroHát igen... tanulóknak nyáron kívül a hétköznap az nem nagyon szokott nyerő lenni... :S
Főni

Dátum: Szombat, 2011.06.18, 08:30 | Üzenet # 24
rocknrollaSzasz Neuro!
Kirajzolódott már benned a bajnoksággal kapcsolatban valami?
Amúgy szépen alakul az oldal.

Hozzáadva (2011-06-18, 6:53 Am)
---------------------------------------------
Szasz Neuro!
Az előző bejegyzésem első felét ne fedd figyelembe, mert olvastam a blog bejegyzésedet a bajnokságról. Persze ha van valami friss infód azt szívesen veszem. Én is sajnálattal veszem hogy a másik oldal valóban úgy néz ki hogy befuccsolt. A szomorú az egészben az hogy egy "nyüves" F1 futam volt a kiinduló pont.
Mivel én nem nagyon vagyok képbe az ilyen szerver üzemeltetéssel kapcsolatban ezért utólag is fogadd gratulációmat hogy ilyen jól megcsináltad azt is.
Én megmondom őszintén még gondolkodom azon hogy itt induljak-e, mert habár élvezem ezt a típust is erősen gondolkodom hogy keresek egy GT bajnokságot, és nem biztos hogy a kettőre is lesz időm.
Habár nem tudom miért de valamiért ragaszkodom a régi társakhoz. Nem ismerjük személyesen egymást , de mégis.

Hozzáadva (2011-06-18, 7:30 Am)
---------------------------------------------
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek!
Aki tud nekem ajánlani olyan oldalt ahol Gt bajnokságok vannak az jelezze!
Előre is köszi!!!!
Első sorban GT1 érdekel de jöhet mondjuk Porsche Cup is!!!!

Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.06.18, 10:36 | Üzenet # 25
NeuroEgyelőre az rajzolódik bennem, hogy jövő hét vasárnap kellene egy teszt futamot tartani. Most már elég nyugodt lélekkel merném vasárnapra tenni az egész bulit a jövőben, hiszen azokkal már pont nem "akadunk össze", akikkel esetleg lehetett volna. Legalábbis, ha volnának mindkettő bajnokságban résztvevő játékosok, ami azért kemény dió, ahogy te is említetted.
Nekem is van még egy hét a Skodában és ezt meg is kell nyomni valahogy, mert hacsak nem rontom el nagyon-nagyon, akkor a végeredményben a pódiumon fogok állni. Szerencsével akár a legtetején, de ehhez az kell, hogy legyűrjek valakit, aki sokkal jobb nálam - jelenleg egálban állunk pontszámilag, de megpróbálok most sokat gyakorolni, hogy ne legyen könnyű dolga neki se. A csapatbajnokságot gyakorlatilag már a második futamon zsebrevágtuk Irennel.
Azután, ha ennek vége, mindenképpen az M1-re koncentrálok, már amennyire időm engedi.
Lebonyolítását tekintve sokban nem fog változni a megszokottól. 20 perc időmérés, utána viszont egy nagyobb ellenőrzés lesz. Abban a tekintetben nagyobb, hogy megnézzük mindenki körét és akinek nagyon rossz lett (vágott vagy többször szélesített), annak keresünk egy második leggyorsabbat, amivel felállhat a gridre. Minden kis centis lecsúszásért nem lesznek büntetések.
A bírók számára létre kell majd hozni valamilyen "élő" kommunikációs csatornát, hogy ezeket gyorsan meg tudják beszélni.
A versenyek ezután a szokásosak lesznek. Felvezetőkör, állórajt, 50 perc annyi körszámmal, ami belefér.
Kötelező boxkiállás nem lesz, parc fermé sem.
Ez utóbbin gondolkodtam egy sort, de egyelőre elvetettem. Kvali után tehát lehet majd állítani a kocsin, azaz kvalit lehet nyomni "üres" benzintankkal is, akárcsak eddig.
Valószínűleg heti váltóba lesznek a pályák és a pályacsomag alap sorrendjében fogjuk cserélni őket.
Szabályzat rövidebb lesz, amennyire lehet és megpróbálom úgy kialakítani, hogy ösztönözzön a fair playre mindenkit.
Pontozás az eredetiek - az igazi M1 Procar bajnokság - szerint lesz (az első 10 kap pontot). Gondolkodom, hogy bevezessük-e a leggyorsabb körért járó pluszpontot vagy csak megjegyzésben, de valahogy mindenképpen megemlítésre, elismerésre kerüljön.
Na most hirtelen ennyi jutott eszembe azokból, amin agyaltam.
Főni

Kiss MátéDátum: Szombat, 2011.06.18, 11:11 | Üzenet # 26
NeuroJa, még annyit, hogy a modot gyakorlatilag nem piszkálom tovább annál, mint amit már módosítottam rajta. A festésekből nem lesznek egyediek, mindenki választhat magának egy beépítettet. A szerver már most is úgy van beállítva, hogy két azonos festésű járgányt nem enged fel. Persze ez alól kivétel, ha csapat kocsiját választja két játékos, ahol egyformák a gépek (pl. a BMW gyári csapat gépei).
Még az lehet, hogy majd felteszem a szeróra a többi festést is, mert találtam egy csomót, ami nincsen benne az alap modban.

Edit: csapatverseny szerintem nem lesz most még, olyan sokan nem vagyunk.
Főni

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2011.06.19, 09:41 | Üzenet # 27
NeuroNa látom beindult valami a phwtcc-ben, ez jó. Viszont így megkérdezném az érintetteket, hogy tudnának, akarnak-e részt venni egyszerre két bajnokságban, ha itt is beindul valami? Vagytok azért 3-4-5-en (nem tudom pontosan), így azért érdeklődnék, mert ha igen, akkor nem feltétlenül gondolkodnék vasárnapi futamokban az M1-gyel.
Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy ha az ember versenyezni akar, akkor azt viszonylag komolyan kell venni ahhoz, hogy értelme is legyen, szóval kell hozzá idő. Egy héten két versenyre gyakorolni így nem könnyű, főleg erre a BMW M1-re nehezebb, több idő kell. Ennek megfelelően megértem, ha valaki a könnyebbet, illetve tulajdonképpen a már folyó bajnokságot választja. Csak jó lenne tudni előre, hogy mik a kilátások, mi szerint kell kitalálni itt a dolgokat, mert ha valaki mindkettőben szeretne szerepelni, úgy azt sem hagynám figyelmen kívül.
Főni

Dátum: Vasárnap, 2011.06.19, 12:41 | Üzenet # 28
szablyaÜdv!
Én már jeleztem, sajnos nekem a vasárnap esték a GTRM bajnokság miatt nem jók. De ha majd emiatt nem tudok részt venni, privátban értesítelek wacko

Üdv
szablya

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2011.06.19, 12:47 | Üzenet # 29
NeuroOda neveztél már, illetve biztos, hogy részt veszel? Ha nem, az mikortól lesz és milyen időközönként?
Főni

Dátum: Vasárnap, 2011.06.19, 16:52 | Üzenet # 30
rocknrollaSzasz Neuro!
Én egyenlőre inkább a másikat csinálom, de azért ide is ellátogatok gyakorolni. Ezért miattam lehet akár vasárnap is.Gondolom itt is úgy lesz mint a másikon, hogy tavaszi nyári, stb...!
Ha igen és esetleg ne adj isten a másik befuccsol akkor majd jelentkezem a soron következő szezonra.Lehet hogy meg tudnám oldani mind a kettőt de nem biztos ezért inkább most azt választom.
De azért nektek jó versenyzést kívánok! biggrin
Amit még szeretnék megtudni, hogy ha van itt fun race azon ha időm engedi akkor indulhatok-e?

Dávid ÁbrahámDátum: Vasárnap, 2011.06.19, 23:04 | Üzenet # 31
TigerbootLehet állítani a hűtő méretét ha leveszem akkor kisebb és ha kisebb, kevesebb víz is kell szóval még kevesebb súly, vajon ezt ezt figyelembe veszi-e a játék? És van is értelme? biggrin

O==00==O
Dr. Keresztbemegyek
Üzenetek: 267

Kiss MátéDátum: Vasárnap, 2011.06.19, 23:33 | Üzenet # 32
NeuroA hűtő mérete a motor, azaz hűtővíz hőmérsékletére van kihatással. Az ideális hőmérséklet 95 fok. Ha nagyon felmegy, az nem jó, mert leégeted a motort.
Viszont kisebb hűtőnyílással javul a légellenállás, vagyis jobb köröket lehet menni - egy ideig. Jópár tizedet lehet nyerni vele pl. időmérésen. Csak ha versenyre úgy hagyod, érhet meglepetés. smile
Főni

Fábián RolandDátum: Hétfő, 2011.06.20, 09:57 | Üzenet # 33
00roli00Próbáltad már variálni a hűtő méretét?
Alezredes

Dániel KaragityDátum: Hétfő, 2011.06.20, 10:38 | Üzenet # 34
KaraDaniÉn rendszeresen variálok vele biggrin Legutóbb a tesztversenyen amit hárman futottunk, qualis beállításon is felejtettem. Drag végig úgy követett, hogy füstölt a motor. Legalább kapott egy kis zavaró tényezőt az arcába tongue
Csíter

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.06.20, 11:54 | Üzenet # 35
NeuroÉn is piszkáltam, azért is írtam fentebb. Nem csak a hasamra ütöttem, hogy ez az elmélet, akkor lehet, hogy így van. biggrin
Főni

Peter PocsikDátum: Hétfő, 2011.06.20, 12:27 | Üzenet # 36
InHellTegnap éjjel kipróbáltam, és 1-re állítottam a hűtő méretét, gondoltam most megyek egy gyors kört, csak a felvezető kör után már 110 fokos volt a víz, így nem sikerült 1 gyorskört sem menni biggrin
Őrnagy

Dániel KaragityDátum: Hétfő, 2011.06.20, 12:41 | Üzenet # 37
KaraDani1-essel kevés pályán lehet körbeérni egy gyors kört is. De amíg csak kicsit füstöl még egy darabig biztos bírja biggrin
Csíter

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.06.20, 12:49 | Üzenet # 38
NeuroLe kéne tesztelni, hogy hány fokon gyullad ki vagy áll meg végleg... biggrin
Főni

Fábián RolandDátum: Hétfő, 2011.06.20, 13:46 | Üzenet # 39
00roli00Na majd este megnézem,bár tüzoltókocsit nem láttam a pálya mellett. cool
Alezredes

Peter PocsikDátum: Hétfő, 2011.06.20, 15:02 | Üzenet # 40
InHell120 foknál már füstölt rendesen, aztán nem sokkal később leállt a motor biggrin
Szóval nem értem körbe. smile

Kéne egy olyan fun futamot csinálni, hogy ki meddig jut el ha a hűtő 1. -re van állítva. biggrin

Szerintem nem tartana tovább 3-4 percnél lol

Az üzenetet módosította InHell - Hétfő, 2011.06.20, 15:11
Őrnagy

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.06.20, 15:23 | Üzenet # 41
NeuroLehet róla szó, de nem hiszem, hogy rövid verseny lenne. Lehet azzal a motorral játszani, nem muszáj 9000-ig pörgetni. Jó kis stratégiázás lenne belőle. smile
Ehhez mondjuk már mindenképp kell egy olyan hud, ami írja a pontos hőmérsékletét.
Főni

Kiss MátéDátum: Hétfő, 2011.06.20, 21:05 | Üzenet # 42
NeuroÍrtam már ugyan cikket is az rFDynHUD-ról, de most rakok ide pár képet, meg magyarázatot, hogy nálam hogyan néz ki, ha még valakit nem győztem meg róla, hogy ez milyen jó cucc... biggrin

1. Ha kilépek a garázsba, ezen akkor is látom, hogy mennyit fogyasztott a gép a pályán a legutolsó körben, illetve mennyi az átlag körönként.

2. Térkép. smile

1. Ennek olyan sok haszna nincsen ugyan, mert látni a lobbyban is, de itt látszanak az utolsó pár kör szektor- és köridők

2. Ez mutatja mi az aktuális leggyorsabb kör, ki tartja. Ha esetleg én vagyok, akkor az aboszlút második leggyorsabb körét írja itt, szektoros bontásban. Illetve mutatja vagy a saját, vagy a kijelölt játékos aktuális körét.

3. Ez az aktuális köridő-lista, körszámmal és maximális sebességekkel.

4. Ez egy ilyen mindentegybe widget. Helyezés, legjobb kör, körszám, hátralévő idő, maximális sebesség, aktuális sebesség amit ír.

5. Térkép... smile

1. Motor (hűtővíz) hőmérséklete. Az engine felirat mögött zárójelben az ideális mérték. Alatta a gumik hőmérséklete. A típusjelzés mögött zárójelben az ideális hőmérséklet. Alatta az akutális hőmérsékletek, kis betűvel zárjójelben az ideálistól való eltérés. Ez alatt a fékek aktuális hőmérséklete. A kis grafikonszerű valamin mondjuk ekkora méretben nem látszik semmi, de elvileg az is mutatja csíkokkal határolva, hogy mettől meddig ideális (egyébként általában igaz, hogy 300 és 600 fok között).

2. Elhasználtságok. A motor elhasználtsága legfelül. Ez valamiért nem működik az M1-ben. Alatta a gumik állapota, majd a fékeké. A zárójeles kisbetűs százalékos értékek nem tudom mik...

3. Itt jelenik meg a starter light verseny kezdetén, ez most nem látszik.

4. Ez mutatja a versenysorrendet, illetve időmérés során az idősorrendet. Zárójelben mutatja az elsőhöz való eltérést (lemaradást), ha futottam már mért időt (itt túl gyorsan nyomtam a screent idő megfutása után, még nem írta ki).

5. Aktuális helyezésem.

6. Térkép... smile

7. Ez is mutatja a helyezést, de ez nem látszik mindig, csak amikor befejezek egy kört vagy szektort. Mutatja az aktuális legjobbat és az eltérést. Sárgával akkor, ha lemaradásom van, zölddel akkor, ha magamhoz képest gyorsultam de még mindig lemaradásom van a legjobbhoz képest és rozsaszínnel akkor, ha én futottam a legjobbat a mérési pontig (ami lehet szektor vagy teljes kör is).

8. Ez a hátralévő körök számát vagy az időt mutatja időmérés vagy verseny során, más esetben nem látszik.

9. Üzemanyagjelző widget. Úgy méreteztem, hogy pont kitakarja az M1 egyik óráját. smile Analóg kis műszer, de baloldalt alul mutatja pontosan hány liter benzin van még a tankban. A jobb oldali kis lámpa akkor kezd villogni, ha már csak két körre való benzinem maradt.

10. Fordulatszám, fokozat és sebességkijelző. Ez nem lett tökéletes, de a feladatát ellátja. Ezt is a meglévő műszer fölé méreteztem. A felső kis fekete szöveg a sebesség, sárgával a kis négyzetben a váltófokozat, alatta a fordulatszám.

10.A-10.B Ezek is a 10-eshez tartoznak, de a helyzetüket be tudtam állítani a widget alapterületén kívül jelenjenek meg. Sikerült úgy beállítani és méretezni, hogy pont kitakarják az M1 két kis lámpáját, amiket egyébként még nem láttam működni. A bal oldali - sárga - 9000rpm-nél (itt adja le ugyebár a motor a max. teljesítményt) villan fel, a jobb oldali - piros - 9250-nél (9300 a max. szóval ez jelzi, hogy már nagyon váltani kéne).

11. Itt is van egy benzinfogyasztást mérő widget, jól lebutítva, így csak az utolsó kör fogyasztását és a körönkénti átlagot mutatja. Mivel van másik benzinmércém, így ennyi elég, egyébként ez is tudja mutatni, hogy mennyi van még a tankban, sőt annak a súlyát is ki tudja jelezni, illetve a becsült megtehető körök számát a mennyiség alapján.
Csatolások: 1411793.jpg(315Kb) · 6745668.jpg(478Kb) · 3556713.jpg(390Kb)
Főni

Károly GécziDátum: Kedd, 2011.06.21, 11:37 | Üzenet # 43
DragbajnokSzevasztok!

Indul a GTLegends nyári FunCup.Lenne valakinek kedve jönni?
http://forum.gtr-masters.hu/showthr....-FunCup
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2011.06.21, 12:27 | Üzenet # 44
KaraDaniKedv az lenne. De nem igen tudom működésre bírni a gamet win7 alatt, csak crackelve. wacko
Csíter

Károly GécziDátum: Kedd, 2011.06.21, 12:30 | Üzenet # 45
Dragbajnokhttp://gamepod.hu/hir/gt_legends_win7-en_is_2.html
It a megoldás!Nekem is igy megy mostmár.
Közlegény

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2011.06.21, 13:12 | Üzenet # 46
KaraDaniHát mégegyszer biztos nem fogom megvenni. A buherálós megoldást próbáltam már régebben. De nem tudtam profilt létrehozni, amikor megvettem a játékot már nem volt supportja. Ha vágod a megoldást valamelyik délután/este jó lenne ha tudnál segíteni.
Csíter

Kiss MátéDátum: Kedd, 2011.06.21, 13:17 | Üzenet # 47
NeuroÉn az első futamon biztosan nem tudnék indulni, de ezen kívül sajnos eredeti játékom sincs... most pont nem állok úgy anyagilag, hogy akár egy kétezer forintos játék beleférjen a keretbe. cry
Főni

Peter PocsikDátum: Kedd, 2011.06.21, 13:57 | Üzenet # 48
InHellSzívesen játszanék én is, de már így is iRacing, dirt3, meg rFactor amikkel játszom, és elég nehéz mindegyikre időt szakítani. smile
iRacinget lassan egy hete el sem indítottam.. wacko
Őrnagy

Károly GécziDátum: Kedd, 2011.06.21, 17:32 | Üzenet # 49
Dragbajnok
Quote (KaraDani)
Hát mégegyszer biztos nem fogom megvenni. A buherálós megoldást próbáltam már régebben. De nem tudtam profilt létrehozni, amikor megvettem a játékot már nem volt supportja. Ha vágod a megoldást valamelyik délután/este jó lenne ha tudnál segíteni.

Ok akkor este jövök serverre és megdumáljuk.Amúgy nem kell újra megvenni akinek meg van a régi dobozos.A raceroom oldalán le van írva mit kell csinálni és küldenek egy új kulcsot amivel letöltheted ingyen.Annyi hogy le kell fotózni az eredeti DVD-t a tokban a régi kódokkal.és elküldeni nekik az oldalon.
Közlegény

Dániel KaragityDátum: Kedd, 2011.06.21, 20:03 | Üzenet # 50
KaraDaniKösz így az új kulcs kapása vili. Fotókat megcsináltam, már csak a helpdesknek kellene életre kelnie, hogy el tudjam küldeni angry
Csíter

TFRC Fórum » TFRC általános témák » Csevegő » Általános csevegő
Oldal 1 / 321233132»
Keresés:

Ma itt jártak
Regisztrált
Copyright MyCorp © 2017 | Honlapszerkesztő - uCoz